Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Návrhy a připomínky k GP foru
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Nclava
Blbnou jakým způsobem?
Sakrblé
uzkej proužek, už se to tady řešilo
+-=
Nechápu proč ? Proč se to všechno děje ? Proč to tu píšete ? Přoč ? To nejde psát bez nadávek ? To si myslíte že moderátoři neplní svoji práci ? Proč si to myslíte ? Myslíte si že jste nahoře ? Že jste cool ? Že vás budeme obdivovat ? Že vás za to moderátoři nechaji ? Že budete super ? Že se všechno změní ? Že nebudou vály ? Že nebude hladomor ? Že se všichni budeme mít dobře ? Nebo snad vy chcete války a hladomor ? Vy chtece aby lidé umírali na nemoce ze špinavé vody ? Vy snad chcete aby se družice srážely jak chtejí ? Vy snad chcete radar ? Vy snad chcete Paroubka jako presidenta ? Vy snad chete pošpinit ústavu tété země ? Vy snad nemáte rádi romy ? To všechno chcete ? Myslíte někdy vůbec ? Víte co se může stát kdy píšete tyhle kokotiny ? Víte co jste mohli za ten čas udělat ? Víte že jste klidně mohli pomoc umírajícím lidem ? Víte že jste mohli vymyslet lék na rakovinu ? Víte že jste mohli zanránit dalšímu nárazu družic ? Víte že jste si mohli udělat domácí úkoly ? Víte kolik času jsme My normální uživatelé zabrali čtením těch vašich vyblitin ? Zapojili jste alespoň mozek při psaní těchto konin ? Proč jsi pořádně nerozmysláte než něco napíšete ? Proč nám to děláte ? Nechápu proč ? Proč se to všechno děje ? Proč to tu píšete ? Přoč ? To nejde psát bez nadávek ? To si myslíte že moderátoři neplní svoji práci ? Proč si to myslíte ? Myslíte si že jste nahoře ? Že jste cool ? Že vás budeme obdivovat ? Že vás za to moderátoři nechaji ? Že budete super ? Že se všechno změní ? Že nebudou vály ? Že nebude hladomor ? Že se všichni budeme mít dobře ? Nebo snad vy chcete války a hladomor ? Vy chtece aby lidé umírali na nemoce ze špinavé vody ? Vy snad chcete aby se družice srážely jak chtejí ? Vy snad chcete radar ? Vy snad chcete Paroubka jako presidenta ? Vy snad chete pošpinit ústavu tété země ? Vy snad nemáte rádi romy ? To všechno chcete ? Myslíte někdy vůbec ? Víte co se může stát kdy píšete tyhle kokotiny ? Víte co jste mohli za ten čas udělat ? Víte že jste klidně mohli pomoc umírajícím lidem ? Víte že jste mohli vymyslet lék na rakovinu ? Víte že jste mohli zanránit dalšímu nárazu družic ? Víte že jste si mohli udělat domácí úkoly ? Víte kolik času jsme My normální uživatelé zabrali čtením těch vašich vyblitin ? Zapojili jste alespoň mozek při psaní těchto konin ? Proč jsi pořádně nerozmysláte než něco napíšete ? Proč nám to děláte ? ...
Sakrblé
Qwwerty
QUOTE(+-= @ 15.02.2009, 21:53) *
..

tolik otázek a žádná odpověd ..

QUOTE(Sakrblé @ 15.02.2009, 22:05) *

u mě to stejný no :X
Nclava
Tak mě napadá zakázat userJS skripty pro GPF. Pokud nějaké teda máš. Mi třeba userJS na zaktivovaní pasivních linků rozhašuje stránkování v tématech.

edit: Když se to děje i qwwemu, tak jaké máte verze Opery?
Sakrblé
9.63
Conan
To s tema PM dela i me ve FF ,ale to je jen v tom pomocnikovi ...jinak to normalne otevrit jde.
Sakrblé
tak jasně, ale ten pomocník je imho dobrá věc, teda kdyby fungoval
Nclava
Pošlete mi někdo PM...

edit: Jde mi to v pohodě, takže bych napřed přes místní nastavení zkusil zakázat ty userJS, pak blokování obsahu, a když nepomůže, tak zkopírovat stávající profil někam jinam a vytvořit nový zapnutím Opery.
Rafaello
dela mi to to samy, Firefox
Nclava
Dotaz mimo. Pohybuje se tu ještě někde Agony?
*HentaiRush*
QUOTE(Nclava @ 15.02.2009, 22:44) *
Dotaz mimo. Pohybuje se tu ještě někde Agony?

Na icq je často on-line..
Šupex
Když už je Legio oficiálně tím adminem, tak bych to viděl na gurua ne? :)
Sakrblé
nene, to jáááá, pěkně prosím
NimF
Nebo jááá prosíííím
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (Šupex @ 11.03.2009, 23:33) *
Když už je Legio oficiálně tím adminem, tak bych to viděl na gurua ne? :)

legio neni ještě tak uplnej admin, takže ho zatim vyhazovat nebudem... nimf propadl obecné neoblíbenosti a stejně v guruech už jedinej život spočívá v tom, kdo dá víc sexy blbost do briket..

ad chci nějakou novou verzi fora... třeba co má lepší hledání, to co je tady je tragický.
Legio IX
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 25.03.2009, 22:41) *
legio neni ještě tak uplnej admin, takže ho zatim vyhazovat nebudem...


Mluví se tady o mě ? :)
PraRocky
QUOTE(Legio IX @ 25.03.2009, 23:39) *
Mluví se tady o mě ? :)

pokud je ve větě zmíněno jméno Legio, tak zřejmě ano biggrin.gif thumbsup.gif
Beluga
Nejde mi uploadovat obrázky. Napíše to něco jako...

... eeeh...

... tak já to testnu...

jo: Chyba při odesílání. Požádejte administrátora, aby umožnil zápis do složky pro odesílání.

Rumčajz
QUOTE(Beluga @ 10.04.2009, 22:31) *
Nejde mi uploadovat obrázky. Napíše to něco jako...

... eeeh...

... tak já to testnu...

jo: Chyba při odesílání. Požádejte administrátora, aby umožnil zápis do složky pro odesílání.


mě taky ne
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Co to bylo za hnusný výpadky?
repeek
podle me neni 18:58
Beluga
Abs?ááááááááááááák
Pospa
zdá se, že sme se posunuli v čase posádko

conane, zajdi zkontrolovat generální bojler, jestli se neporouchal, já se zatím podívám na expiraci kontraportu
Sakrblé
to forum je nějak buglý, už mě to potřetí ukazuje novinky v zábavě, vždycky s radostí kliknu na obrázky nebo stripy a je tam pořád to samý
Šupex
Kurde. Já už si nevím jak dlouho myslel, že se mi posrala Opera a přitom chyba je klasicky ve fóru. V IP.Board.Pro skinu nefunguje lightbox skript. V defaultně nastaveném Darkness je všechno v pohodě. Nevím, jak to je u ostatních, ale kdyby se to opravilo, tak bych byl rád.
Šupex
Proč se mi všude, kde je conanův post, nabízí ke stáhnutí jakýsik soubor z conanek.dragonadopters.com? Docela mě to sere.
black.tulip
Conan nám chce zavirovat počítače, je to jasný
*HentaiRush*
Hele, masturbanti..

Nemáte někdo link na know-how, jak zakomponovat do fóra podporu embed youtube jako je tady?
<Your>Father<CZ>
QUOTE(*HentaiRush* @ 10.05.2009, 21:54) *
Hele, masturbanti..

Nemáte někdo link na know-how, jak zakomponovat do fóra podporu embed youtube jako je tady?

http://forums.invisionize.com/index.php?au...rial&id=626
*HentaiRush*
404 tongue.gif
Šupex
Tak teda nevím, co za prohlížeč používáš, ale mi to jde normálně.

Já bych pořád prosil opravení lightbox skriptu v IP.Board Pro skinu.
<Your>Father<CZ>
QUOTE(*HentaiRush* @ 10.05.2009, 22:44) *
404 tongue.gif

Tohle tam je napsáno:

QUOTE
Go to ACP > Management > Add new BBCode.
Custom BBCode title: YouTube
Custom BBCode description: Use this tag to add video's from YouTube.
Custom BBCode Example:
CODE
[youtube]JJAQPN[/youtube]

Custom BBCode Tag: youtube
Use Option in tag?: No

Custom BBCode Replacement:
CODE
<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/{content}"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/{content}" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>


Click now add BBCode and the YouTube tag is ready.
Šupex
Jen tak ze zajímavosti. Kdo má už ve výpisu procent stránkování? :)

Já už jsem na druhé straně.

Když chcu opravit ten lightbox skript, tak má větší význam urgovat spíše bojlera na mailu což?
Onkoš!
QUOTE(Šupex @ 11.05.2009, 23:24) *
Jen tak ze zajímavosti. Kdo má už ve výpisu procent stránkování? :)

Já už jsem na druhé straně.

Když chcu opravit ten lightbox skript, tak má větší význam urgovat spíše bojlera na mailu což?

Muhehe, ještě jsem v životě nedostal ani PROCENTO! biggrin.gif
Šupex
V dnešní době dostat procenta je stejně těžká záležitost, jako když jsi za zekeho dob chtěl procenta sundat. Ostatně sleduju, jak se to u mě mění z pravidělně přidělovaných procent na sotva párkrat za rok.

QUOTE(Arnold.Rimmer @ 07.05.2006, 14:20) *
Ty jses takovy idiot, az je mi te lito ... To si vazne myslis, ze ten "pocet postu" neco znamena ? Cim min, tim lip ... a cim starsi 1st login, tim lip. Bohuzel nejen posledni dobou to tu je samej srac, jako ty, co reaguje na kazdou kravinu, aby mel o ten post vic a pripadal si asi vic UBER. Mate stesti, ze nemam pravo davat vam % ! Mozna by to chtelo udelat "private" forum pro old-school lidi, do ktereho by podobny odpad nelez.


(omlouvam se za urazky, ale nekdy proste pretecu a musim se "vyplachnout")

Edit: Mnohem min me stve lolit s jeho sveraznym .. ehm ... asi se neda rict humorem, nez blbecci, co v kazdem theardu musej mit na kazdou kravinu reakci, i kdyz VUBEC nemaj co rict ...

Ty vole. Úplná nostalgie starých časů :)
*HentaiRush*
QUOTE(Šupex @ 11.05.2009, 23:30) *
Ty vole. Úplná nostalgie starých časů :)

Zhruba tehda jsem snad já přilezl.. biggrin.gif


e: nowai, jsem tu dýl jak Šupák..
Šupex
A na to si přišel jak, ty dobytče?
Arnold.Rimmer
QUOTE(Šupex @ 11.05.2009, 23:30) *
Ty vole. Úplná nostalgie starých časů :)


A ja si nedavno rikal, proc uz jsme vlastne nenavrhli toho Supexe na Gurua :D
Sakrblé
QUOTE(*HentaiRush* @ 11.05.2009, 23:54) *
e: nowai, jsem tu dýl jak Šupák..


zdá se, že dtum registrace mluví jinak, nebo je toto alt?
Qwwerty
QUOTE(Sakrblé @ 18.05.2009, 20:51) *
zdá se, že dtum registrace mluví jinak, nebo je toto alt?

imho Hentai má accountů víc než roků :p
Conan
QUOTE(Qwwerty @ 18.05.2009, 20:53) *
imho Hentai má accountů víc než roků :p


no myslim, ze tak 5 sem jich zabanoval ...samozrejme nektery hned ,ale tak 2 se 100% urcite i kdyz u nej to byla otazka par dni.
Šupex
Co nakonec vedlo ke změně režimu? Chování nebylo tak hrozné. Pravda, pohybuju se především po MM, ale nebylo to nijak kritické.
Sakrblé
právě jsem to chtěl napsat, MM má unikátní atmosféru právě díky zdejší uvolněnosti...
 Harry 
QUOTE(Sakrblé @ 25.05.2009, 16:10) *
právě jsem to chtěl napsat, MM má unikátní atmosféru právě díky zdejší uvolněnosti...

uvolněnost a urážení - používání vulgárních výrazů jsou dost rozdílné věci...a právě to vedlo ke změně režimu
vEprik?
Že zrovna tyhle spřísnění sou v květnu nebo co, v roce 2006 sem takhle nasbíral 40%, teď 20%.
V roce 2008 sem dostal 40%, 30% z toho za nadávání css "adminům".
K tématu - nahoře je místo "battlemod" napsanej "Attack shop" (dark skin)
edit: přidanej obrázek k procentům, hrozná komprimace.
Sakrblé
QUOTE( Harry  @ 25.05.2009, 17:58) *
uvolněnost a urážení - používání vulgárních výrazů jsou dost rozdílné věci...a právě to vedlo ke změně režimu

těch urážek co jsou směřovaný vážně a na někoho je minimum, většina je prostě řečená jen tak
Dodge
Je to zbytečný, jakoby tady někomu urážky vadily (kromě modů).
+-=
Kdo novej dostal moda ? ...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.