Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: dej fearu
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > F.E.A.R.
MumiaSK
velmi som nepochopil ten konec akoze hlavna postava je syn tej dievciny a ked hej preco ho chce zabit? kto je paxton fettel preco zabijal ludi a ani sa nebranil ked som ho zabil???????????? preco cele mesto explodovalo???????? co chcel paxton ovladnut s tymi vojakmi???????????? kto je ten doktor s fuzami?????
pls help
stafer
Takze podla priezvisk Harland Wade a Alma Wade (kedze som to prebehol trochu rychlejsie) tak bude asi jej (adoptivny) otec (ten doktor s fuzami). On zobral teba este pri narodeni jeho matke(vtedy mala 15 rokov), ktora mala taku peknu vlastnost, ze dokazala zhmotnovat zle predstavy ludi. Jeho slova na zaciatku, ze budete ako boh.
Dej hry zacina smrtou Almy, co sa vlastne dozvedame skoro az na konci, (kde ten doktor hovori, ze uz je sest dni mrtva), kedze zomrela jej duch sa mohol oslobodit zo zariadenia, kde ju drzali a zacat sa mstit ludom, ktori mali nieco spolocne s jej a vasim vyskumom. Tiez ma jednu peknu vlastnost a to videnie buducnosti, ktore mate vlastne aj vy.
Ak ste si vsimli, tak na obrazovke sa vam obcas objavila tvar mrtvoly a o par okamzikov ste ju naozaj nasli. Alebo tiez ked ste hladali dceru Harlanda, Alice Wade, tak vam bolo ukazane jej zkrvavene telo, ktore ste tiez na konci nasli.
No a vlastne kvoli tomuto vstupuje do deja aj Paxton Fettel, ktory je dalsi projekt tej korporacie, ktora drzala Almu a stvorila vas. Je to velitel armady klonov, ktorych ovlada pomocou telepatie a vas brat.
Na zaciatku vidime ako krici a potom sa zblazni a zacina zabijat ludi. Tu mame vysvetlenie toho preco sa na konci hry vobec nebranil. Nevsimli ste si, ze je v rovnakej izbe ako v animacii na zaciatku. Jednudocho Alma mu ukazala jeho vlastnu smrt. Pocas deja aj hovori o niektorych miestach, ze si na ne pamata, ale nevie ci su to spomienky jeho alebo jej. Ona mu dala svoje spomienky ako hrozne trpela, a preto sa jej chut po pomste prenasa aj na neho.
Mesto na konci explodovalo preto, lebo hlavnemu hrdinovi bolo poradene, ze ma pretazit energeticke clanky, ktore nasledne exploduju, aby sa Alma nedostala prec (ako vieme bolo to aj tak na nic)
Kto si presiel titulky az na zaver, tak uz iba bolo povedane, ze projekt Origin bol uspesny (teda vlastne vy ste boli uspesny)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.