Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Mod (patch) 1.12 reloaded
GamePark.cz fórum > Hry > Medal of Honor
Stran: 1, 2
Orbithek
Newska z 8 ledna 2006 :

News Update:
- Projectplan must be finished and delivered on Friday the 13th of January
- Period between the 13th and the 16th the Projectplan will be read by the professional guider of the project and either approved or in need for adjustment.
- 10 January; Website MoHAA-Reloaded offline (Including Forum)
- 16 January; Start project, codename : MoHAA-Reloaded
- 17 January; (New) Website MoHAA-Reloaded online including complete projectplan (In english)
- Release MoHAA-Reloaded is planned on the 6th of February. With an official change request it could be delayed with max. one week.
- Allthough I am suprised by the many users that contacted me on MSN to be a scout (Read more here: http://www.mohaa-reloaded.com/forum...hread.php?t=622) I am still searching so if you are interested, don't be shy and contact me. Especially from the default community!

by InsomniaSnake.

patch by teda měl vyjít 6.února 2006 s max. zpožděním jednoho týdne..nezbývá nic jiného než těšit se.

Pro ty co ještě nevědí co patch bude opravovat nebo obsahovat :

Patch 1.12
---------------------------------------------------------------------
- Fixed bug in ladder animation handler that caused 'landsharking'.
- Fixed bug in grenade animation handler that caused a server crash.
- Fixed bug in map rotation when switching gametypes.
- Fixed respawn bug that allowed easy spawnkilling.
- Fixed bug in team switching while on ladder.
- Fixed bug in using the turret while holding a grenade.
- Added sixteen new allies skins and four new axis skins.
- Added server ability to determine force models.
- Added server ability to determine the amount of nades.
- Added server ability to determine gametype, realism or default.
- Added server ability to determine rather or not a health package should drop.
- Added server ability to enable or disable any weapon.
- Added server ability to enable or disable melee animation to rifle, mg, smg and shotgun.
- Added server ability to determine rather or not players are able to push.
- Added server ability to enable Bazooka/Panzerschreck or M1 Carbine/G43.
- Added server ability to carry weapons on back.
Khenyk
na GZ teda bude?
<Bks|febrik_cz>
To si piš že bude, speciálně kvůli tobě a tvým left leanům koníku innocent.gif biggrin.gif
Cassidy
A ja myslel ze hlavne kvuli me, ach jo :*/

btw jak to bude s medikarem v tymu? nejak jsem si to nikde neprecetl ze by tomu tak melo byt
Orbithek
QUOTE(Cassidy @ 12.01.2006, 17:33)
A ja myslel ze hlavne kvuli me, ach jo :*/

btw jak to bude s medikarem v tymu? nejak jsem si to nikde neprecetl ze by tomu tak melo byt
[right][snapback]178225[/snapback][/right]


Já třeba nic o funkci medikáře nevím. smile.gif Spíše samotné mediky budou nějak upravené.ale to už je spekulace innocent.gif Jinak kvůli tobě Cassi to určitě nebude..takových lidí je více biggrin.gif
jurgenb
O tom medikáři jsem četl někde na foru, které bylo k tomuto založené. Ř9kali, že o něm uvažují a že ho tam spíš dají než nedají... Ale bylo to někdy v létě, čert ví, co tam bude a co ne blush.gif
Khenyk
QUOTE(<Bks|febrik_cz> @ 12.01.2006, 09:26)
To si piš že bude, speciálně kvůli tobě a tvým left leanům koníku  innocent.gif  biggrin.gif
[right][snapback]177952[/snapback][/right]



blush.gif och kvůli mě?

btw right lean to win wink.gif
Kenec
Mohl by mě někdo přeložit co vše umí ten patch? wow.gif My ze staré školy, angličtinu jsme viděli jen z vrtulníku, si to nějak neumíme přebrat. innocent.gif thumbsup.gif
L.e.n.a.
já klidně budu dělat medikáře, ale to by mě musel někdo zabít thumbsup.gif ale stejně by ze mě nebylo víc než jeden medik za hru smile.gif
Kenec
Najdou se hodní lidé na této planetě, tím to děkuji našemu oblíbenému bagrovi a cítrovi (joke) cassimu za vyčerpávající překlad thumbsup.gif innocent.gif wow.gif worship.gif biggrin.gif .Díky mistře Cassinku:-)
Orbithek
QUOTE(Kenec @ 17.01.2006, 17:23)
Najdou se hodní lidé na této planetě, tím to děkuji našemu oblíbenému bagrovi a cítrovi (joke) cassimu za vyčerpávající překlad thumbsup.gif  innocent.gif  wow.gif  worship.gif  biggrin.gif .Díky mistře Cassinku:-)
[right][snapback]180927[/snapback][/right]


Kdyby byl Cass takový hodný mohl by ten přeložený text postnout i tady blush.gif Myslím, že by to pomohlo nejenom tobě Keníku smile.gif
Cassidy
kaslu na vas, nic nebude :]

btw nejak nechapu tuhle funkci v tom patchi : Added server ability to determine rather or not players are able to push
nevi nekdo o co jde presne?
Duriboy
QUOTE(Cassidy @ 18.01.2006, 16:56)
kaslu na vas, nic nebude :]

btw nejak nechapu tuhle funkci v tom patchi : Added server ability to determine rather or not players are able to push
nevi nekdo o co jde presne?
[right][snapback]181295[/snapback][/right]

asi by to mohlo byt ze mozes niekoho posunut ked ti stoji v ceste alebo blouje biggrin.gif
Khenyk
Už se tam něco děje smile.gif


už jsou tam screeny opravenejch chyb :)
Alty
Hmmm a uz ten patch posvetili panove z EA??? podle me je to bez sance:/
Orbithek
QUOTE(Alty @ 30.01.2006, 02:01) [snapback]187090[/snapback]

Hmmm a uz ten patch posvetili panove z EA??? podle me je to bez sance:/


Alty nikdo nic nemusí posvětit z EA....není to ani tak patch jako mod. A jak možná víš mody do her nemusí nikdo posvětit rolleyes.gif Pokud si přečteš stránky reloaded dozvíš se plno nových věcí...aktualizace každý den smile.gif
duchodce_
Blaznis chlape? rolleyes.gif
Od kdy se EA stara o sve stare hry? Na vsechno kaslou a nebyt party nadsencu z Reloaded tak nic noveho neni. O tom ze tento jejich patch neni jen nejaka sranda svedci snad i to ze jejich opravne fixy se celkem bezne pouzivji po celem svete aniz bysme o tom my obycejni hraci neco vedeli. Vetsina "lepsich" serveru na CB ma opravne fixy prave od teto skupiny lidi. Na zaver neco pro ty kdo se ptali jak to bude s DMW a timto patchem..

Will the new patch be in conflict with the DMW Scanner/client ??
As far as I know the new DMW Scanner/Client will support MoHAA Reloaded and there for it won't be in conflict.

Pro ty co anglictina neni jejich salek caje. DMW bude tento patch podporovat.

btw vydani patche je posunuto zatim na 06-unor-2006
|mhm|Kennz
ja tomu stejne moc neverim...
Orbithek
QUOTE(|mhm|Kennz @ 30.01.2006, 08:51) [snapback]187102[/snapback]

ja tomu stejne moc neverim...


Skullíku? Můžeš to přejmenovat tento topic na Mod 1.12 reloaded? Tady většina lidí nezná rozdíl mezi patchem a modem do hry rolleyes.gif A pokud nevěříte tomu že tento "mod" (jedná se o pk3 soubory) nebude podporovat DMW(scanner,klient) koukněte na DMW forum a dozvíte se o opaku. rolleyes.gif cool.gif

Trochu jsem ti teda ten název poupravil wink.gif turned.gif $kull
Alty
budiz, takze kdyz to teda neni patch. Ale uz s tim souhlasila CB nebo esl???
jurgenb
Z ESL jsem mluvil s Psotem (ještě v prosinci) a říkal, že nebude proti. Sice se mu moc nelíbilo, že to nebude ofic. EA, ale vysvětloval jsem mu to, že EA na MoHAA už totálně z vysoka **** a ještě jsme se bavili o něčem, ale to není podstatné. Každopádně říkal, že pokud mu Kaňour a Kožuch doporučí to přijmout, tak že tomu nebude bránit.
Cassidy
CB se vyjadrila uz na zacatku, ze tenhle projekt podpori a patch uvitaji

takze ANO, na GZ, na ESL i na CB se bude patch pouzivat (sakraaaa :))
duchodce_
Ani se ti Cassi nedivim ze pises sakraaa biggrin.gif
Budes muset najit nove bugy a to ti ted da dost prace whistle.gif Jenze jak jsem koukal tak dost bugu jeste stale neni opravenych grrr.gif
Stentch
dufam ze aspon ten mohaa patch bude za nieco stat sad.gif
Orbithek
QUOTE(Stentch @ 03.02.2006, 00:03) [snapback]188794[/snapback]

dufam ze aspon ten mohaa patch bude za nieco stat sad.gif


Já myslím že určitě..už jsou opraveny všechny FFA a TDM mapy + Hunt....ještě dodělat V2,Bridge a Omahu a hurá do kompilace konečné smile.gif
duchodce_
Vydani patche odlozeno na 12.2.2006 grrr.gif
Khenyk
QUOTE(duchodce_ @ 03.02.2006, 14:51) [snapback]189829[/snapback]

Vydani patche odlozeno na 12.2.2006 grrr.gif



NEVADI!! HLAVNE ZE BUDE :)
-french^
No dyt yo EA Sports>>
Stentch
biggrin.gif vole s tym ea sports nema nic ani cele ea, to je neoficiálny patch teehee.gif
duchodce_
tak uz tady mame prvni vysledky pro testovani na http://www.mohaa-reloaded.com/page/headquarters?cpage=2
vsechny mapy jsou ted uvolnene pro testovani. tak schvalne kdo z vas najde neopraveny bug? biggrin.gif
Orbithek
QUOTE(duchodce_ @ 06.02.2006, 12:19) [snapback]196020[/snapback]

tak uz tady mame prvni vysledky pro testovani na http://www.mohaa-reloaded.com/page/headquarters?cpage=2
vsechny mapy jsou ted uvolnene pro testovani. tak schvalne kdo z vas najde neopraveny bug? biggrin.gif


Mno už jsem nějaké mapky testoval....vypadá to dobře... tongue.gif
Stentch
biggrin.gif taaakze, patch ako vidno sa nam hýbe míľovými krokmi, zverejnili už dokonca new crosshaire (zamierovače), na ktoré sa fakt teším teehee.gif. Opravene bugy s padaním servera, atd no proste paráda, len skoda ze to nevyslo skor eh-smiley.gif blush.gif
duchodce_
jojo uz se nam to bliziiiiii a pařani MOH budou mit druhe vanoce :))) nejen nove scrosshairy ale i skiny ze Spearheadu budou :) jen by to jeste chtelo nejakou zmenu v zamerovacich pro snipery. je videt za na tom team Reloaded maka dnem i noci dle jejich prispevků :) btw jen takovy vytazek o novinkach:
- Fixed Landsharking
- Fixed Clipping/Selfspec [optional]
- Fixed Grenade Animation Handler that causes Server Crash
- Fixed Map Rotation Bug
- Fixed Team Switching Bug while on ladder
- Fixed Turret Bug
- Fixed Grenade Bug
- Fixed Spawn Killing
- Added Spearhead skins
- Added Server Ability to Determine Force Models
- Added Server Ability to Determine The Amount of Grenades
- Added Server Ability to Determine Gametype (Realism CKR1.11 / Default)
- Added Server Ability to Determine Rather or Not a Health Package Should Drop
- Added Server Ability to enable or disable any Weapon
- Added Server Ability to Determine Rather or Not Players Should Be Able to Push
- Added Server Ability to Determine Where Players Should Holster Their Weapons (Eg. On the back or standard as it is now just dissapear)

jo a jeste pro š?ouraly co maji problem jestli patch nebo mod
MoHAA Reloaded
(Unofficial Patch 1.12)

takze je to snad jasne ne? :)
rubens0
tak já nevim nějaký spoždění a na stránkách je akorát problémy s texturami tak nevim kde to začalo váznout :P
Khenyk
QUOTE(rubens0 @ 15.02.2006, 15:37) [snapback]204697[/snapback]

tak já nevim nějaký spoždění a na stránkách je akorát problémy s texturami tak nevim kde to začalo váznout :P



jj dneska tam psal ze ted mel praci a vcera prej valentin nebo co omg tongue.gif
rubens0
tak očekávaný update byl přesunut na pátek tak uvidíme :P

BTW : když se otálí s patchem tak alespon video jsou kupředu a tohle je jedno z nejlepších http://www.clanbase.com/cvs.php?url=best.x.../cb/GERvsNL.rar
meRci '
QUOTE(rubens0 @ 16.02.2006, 17:16) [snapback]205530[/snapback]

tak očekávaný update byl přesunut na pátek tak uvidíme :P

BTW : když se otálí s patchem tak alespon video jsou kupředu a tohle je jedno z nejlepších http://www.clanbase.com/cvs.php?url=best.x.../cb/GERvsNL.rar


tohle videjko je nice , ale kde je patch 1.12 angry.gif , kde je chyba ??
Khenyk
Prej za 14 dní. Píše, že nestíhá, ale už je to v konečné fázi testování.


btw perlička z testu: "woe opravte chybu respů allies na Huntu, stává se že se jeden hráč respne uprostřed ulice!!!"

loooooool to bych zachoval teehee.gif to by byl rush whistle.gif
<Johnny>
Nebo ta opravena mina na mostu :D kdyz na ni slapnes tak bouchne i fake mina pod mostem:) stahnete si tu opravenou mapu a testnete to
-french^
eh-smiley.gif Sam jsem zvedav kdy ten patch (ci mod) vyjde!!Zatim to vypada jako ze howno!
Khenyk
klíííd bude bude :)
rubens0
hezký je že jim už ani nejdou stránky ale píšou ta mže patch má bejt brzo tak nevim nevim mno
Khenyk
jj tvrdí, ze se soustědili na dokončovacích pracích rolleyes.gif
rubens0
tak tvrdit mohou co chtěj ale slibovali to už na 1.1 a to je docela už daleko za náma ak uvidíme jak se to ještě protáhne
-french^
No jako momentalne to vypada, ze asi slibovanej mod nebude jeste poradnou chvili! grrr.gif
Khenyk
není web grrr.gif není patch dizzy.gif
rubens0
jj přesně tak
Khenyk
hmm asi je to fakt v pytli s tim patchem sad.gif
HusiK
grrr.gif
Khenyk
hmm tak toto mohaa moc neprospěje...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.