Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: prosim vysvetlete mi to :D
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty > Turnaje
[MB]Tiger
5.3. V tomto turnaji je povolen pouze BASH pistolkou (granátem). wow.gif
Muzete nekdo mi rict jestli se teda bashuje jen pistolkama, nebo muzeme i klidne granatem :) protoze nekdo si mysli ze granat je lepsi na dalku worship.gif thx
Ammoni@c
QUOTE([MB]Tiger @ 13.01.2006, 23:43)
5.3. V tomto turnaji je povolen pouze BASH pistolkou (granátem).  wow.gif 
[right][snapback]179391[/snapback][/right]

pistolkou nebo granatem - muzes obojim...
hazet granaty je zakazano, bere se stejne jako bys po nekom vystrelil
Krusty
QUOTE([MB]Tiger @ 14.01.2006, 00:43)
5.3. V tomto turnaji je povolen pouze BASH pistolkou (granátem).  wow.gif 
Muzete nekdo mi rict jestli se teda bashuje jen pistolkama, nebo muzeme i klidne granatem :) protoze nekdo si mysli ze granat je lepsi na dalku  worship.gif thx
[right][snapback]179391[/snapback][/right]

ty mas ocividne problemy kdyz nechapes tuhle vetu
S.C.U.D.
QUOTE(Ammoni@c @ 14.01.2006, 11:43)
pistolkou nebo granatem - muzes obojim...
hazet granaty je zakazano, bere se stejne jako bys po nekom vystrelil
[right][snapback]179451[/snapback][/right]

bash granatem je bug
R4nger
Tak ja (jakozto nejchytrejsi) whistle.gif teehee.gif to shrnu: Kdyz chces granat hodit, tak ho NESMIS hazet bashem, kdyz s nim chces bashovat (nesmi byt odjisteny) tak muzes, ale je stejne uciinny jako pistolka a podle me je lepsi po nekom "omylem" vystrelit tesne vedle hlavy a kontumacne bash neprohrat, nez po nekom hodit grancl, temer jiste mu ubrat a tim padem kontumacne PROHRAT. thumbsup.gif
BTW: sry za toho Einsteina na zacatku blush.gif innocent.gif
[MB]Tiger
QUOTE(Krusty @ 14.01.2006, 13:22)
ty mas ocividne problemy kdyz nechapes tuhle vetu
[right][snapback]179471[/snapback][/right]


mno vis co pokud call of duty jeste vubec hrajes, a hrajes za nejakej skilled klan (co je aspon top 20 na esl treba) tak ocividne nevis ze obvykle se bashuje pistolkou. Pri vyberu mapy/strany. Granatem se bashovat nesmi - protoze granat mlati na vetsi vzdalenost, i kdyz ubira min nez pistolka ale ucinnejsi. Proto je bashovani granatem je i zakazane na eu clanbase.. nevim kdo tu ma problemy krusty kdyz to neumis :X
Krusty
QUOTE([MB]Tiger @ 19.01.2006, 00:25)
mno vis co pokud call of duty jeste vubec hrajes, a hrajes za nejakej skilled klan (co je aspon top 20 na esl treba) tak ocividne nevis ze obvykle se bashuje pistolkou. Pri vyberu mapy/strany. Granatem se bashovat nesmi - protoze granat mlati na vetsi vzdalenost, i kdyz ubira min nez pistolka ale ucinnejsi. Proto je bashovani granatem je i zakazane na eu clanbase.. nevim kdo tu ma problemy krusty kdyz to neumis :X
[right][snapback]181589[/snapback][/right]

ja zapomnel, ze ty jsi skilled, pardon
[MB]Tiger
QUOTE(Krusty @ 19.01.2006, 07:10)
ja zapomnel, ze ty jsi skilled, pardon
[right][snapback]181635[/snapback][/right]

no vidis to blush.gif porad ti to musim pripominat innocent.gif sry za opruz ale krusty, tim nejdem se bashuje fakt jinak. Muzem to nekdy vyzkouset pokud mi neveris. 1vs1 klidne a uvidis jakej je rozdil. sry a thx
f!rSt
QUOTE([MB]Tiger @ 19.01.2006, 09:55)
no vidis to  blush.gif porad ti to musim pripominat  innocent.gif sry za opruz ale krusty, tim nejdem se bashuje fakt jinak. Muzem to nekdy vyzkouset pokud mi neveris. 1vs1 klidne a uvidis jakej je rozdil. sry a thx
[right][snapback]181650[/snapback][/right]


zkus kouknout na update pravidel co je tam napsano :-P
Ssaller
Asi reaguju opožděně.Nicméně dovolil bych si upozornit na možnosti hry CoD1M.(viz. aktuální pam.mód) A kdyby byl zájem tak jistě není problém upravit (odborně) dle potřeb. Důkazem je celkem vhodně upravený pam SDLiga GamePark.(viz.Johan,komu čest tomu čest.)


Good Game Ssaller
Deatr
QUOTE(Ssaller @ 09.08.2006, 18:18) [snapback]339926[/snapback]

Asi reaguju opožděně.Nicméně dovolil bych si upozornit na možnosti hry CoD1M.(viz. aktuální pam.mód) A kdyby byl zájem tak jistě není problém upravit (odborně) dle potřeb. Důkazem je celkem vhodně upravený pam SDLiga GamePark.(viz.Johan,komu čest tomu čest.)
Good Game Ssaller

Promiň, ale nechápu co by jsi chtěl měnit na PAM módu ;). Když tak to sem napiš ;)
Preu
QUOTE(Deatr @ 11.08.2006, 12:13) [snapback]340993[/snapback]

Promiň, ale nechápu co by jsi chtěl měnit na PAM módu ;). Když tak to sem napiš ;)

jo ale a? to ratši písne pod menšim písmem a jinou barvou pálej z toho oči cool.gif
Ssaller
QUOTE(Deatr @ 11.08.2006, 12:13) [snapback]340993[/snapback]

Promiň, ale nechápu co by jsi chtěl měnit na PAM módu ;). Když tak to sem napiš ;)

ŘEŠILI JSTE TU JAKÁ JSOU PRAVIDLA BASH.Ti co tvořili nyní používaný pam mód (V1.08)to vyřešili.Viz. příkaz "set pam_mode bash_round". Nebo alespon stanovili prvidla bash.
Krusty
QUOTE(Ssaller @ 14.08.2006, 07:48) [snapback]343826[/snapback]

ŘEŠILI JSTE TU JAKÁ JSOU PRAVIDLA BASH.Ti co tvořili nyní používaný pam mód (V1.08)to vyřešili.Viz. příkaz "set pam_mode bash_round". Nebo alespon stanovili prvidla bash.

nic proti, ale to plati v modu SAD, my potrebovali mod TDM, btw je to uz par mesicu zpet
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.