Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Schvalování týmů
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty > Klanbáze > HQ 4vs4
Mattynka
Než se budete přihlašovat do KB pročtěte si řádně pravidla a vše co stím souvisí !
Do Identifikace patří CoD PB GUID

a né nějaké čísla od 1-9,ani nicky,ani číslo vašeho ICQ a dokonce ani CoD
Každý 2 klan co se hlásí to nemá řádně vyplněné a pak se ptá a rozčiluje proč nejsou schválení.Bez řádného vyplnění Identifikace prostě schválení nebudete !!
Dále jedná menší rada,rozmohlo se hodně,že vám kamarádi doporučí,aby ste si GUIDy
vymysleli a že vám to projde,ale to bych vám opravdu neradila,jediný kdo na tom bude škodný budete vy !
Co je to CoD PB GUID
Keram
Nemůžu přihlásit klan do žádného žebříčku, stále mi to píše "V tomto žebříčku musí mít každý hráč zadaný svůj COD PB GUID. Před vstupem do žebříčku si musí všichni členové klanu vyplnit své COD PB GUID na stránkách klanbáze.", ale všichni hráči toto mají. Poradíte mi ? Díky.
Krusty
QUOTE(Keram @ 30.04.2006, 17:51) [snapback]257844[/snapback]

Nemůžu přihlásit klan do žádného žebříčku, stále mi to píše "V tomto žebříčku musí mít každý hráč zadaný svůj COD PB GUID. Před vstupem do žebříčku si musí všichni členové klanu vyplnit své COD PB GUID na stránkách klanbáze.", ale všichni hráči toto mají. Poradíte mi ? Díky.

pres PM mi posli odkaz na vas klan
Keram
QUOTE(Krusty @ 30.04.2006, 17:53) [snapback]257847[/snapback]

pres PM mi posli odkaz na vas klan

Už jsem to nějak vyřešil, sice nevím jak...
MemphiS
Ahojky matty. prihlasil jsem se do KB 4v4 HQ, a jeste ten den nas vidim jako vyhozene sad.gif

Neni to tim ze jsem se prihlasil (pb guidy meli vsichni vyplnene) a pak jsem vzal nekoho kdo jej nema zadan? Znovu uz se do zebricku nemohu prihlasit. Nemam tam totiz tlacitko prihlasit se do zebricku.
Mattynka
QUOTE(Memphis @ 22.05.2006, 14:35) [snapback]276652[/snapback]

Ahojky matty. prihlasil jsem se do KB 4v4 HQ, a jeste ten den nas vidim jako vyhozene sad.gif

Neni to tim ze jsem se prihlasil (pb guidy meli vsichni vyplnene) a pak jsem vzal nekoho kdo jej nema zadan? Znovu uz se do zebricku nemohu prihlasit. Nemam tam totiz tlacitko prihlasit se do zebricku.

ahojky
nikoho jsem nerušila,pokud někdo nemá něco vyplněné,tak ho vždy upozorním emailem.
Auqi
QUOTE(Memphis @ 22.05.2006, 14:35) [snapback]276652[/snapback]

Ahoj. Vyhodil jsme vás já. Jelikož hráč dRoglsT4 neměl zadaný PB_GUID.
Klidně zašlu skreen ;)
Auqi
Divné, že se nejde přihlásit znovu.
Mělo by to snad jít v nabídce bylo, když se tým "vyhodí" může se znovu do žebříčku přihlasít.
Pak by neměl být problém ve schválení.
MemphiS
QUOTE(Auqi @ 23.05.2006, 21:54) [snapback]278200[/snapback]

Ahoj. Vyhodil jsme vás já. Jelikož hráč dRoglsT4 neměl zadaný PB_GUID.
Klidně zašlu skreen ;)

QUOTE(Auqi @ 23.05.2006, 22:07) [snapback]278215[/snapback]

Divné, že se nejde přihlásit znovu.
Mělo by to snad jít v nabídce bylo, když se tým "vyhodí" může se znovu do žebříčku přihlasít.
Pak by neměl být problém ve schválení.

Ja sem ho ale vzal az po tom co sem zadal o vstup do zebricku, ale to neni tak podstatne jak to ze se nemuzeme znovu prihlasit
Auqi
Dobrá tedy. Zkusim nějak pořešit ;)
MemphiS
QUOTE(Auqi @ 26.05.2006, 01:41) [snapback]280143[/snapback]

Dobrá tedy. Zkusim nějak pořešit ;)

oki, diky moc thumbsup.gif
MemphiS
tak co? uz jste neco zjistili? porad nemam moznost se tak prihlasit sad.gif
Auqi
Strpení prosím ;)
Auqi
Na problému se pracuje ;) Co nejdřív by to mělo být v pořádku.
MemphiS
ok ok ok, ja sem se jenom zeptal thumbsup.gif
MemphiS
Tak uz tam sme, dekuji worship.gif
Auqi
To je jedině dobře :)
nz ;)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.