Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Co si myslite o ICQ??
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > ICQ Games
Stran: 1, 2, 3
hasILek
ICQ je u mě fakt dobrý program ,poskytuje komunikaci po celém svete a ten kdo na program ICQ a pri vytvoreni pracoval tak si zaslouzi hodne podekovani od fakt hodne lidi.
icq je nejpopularnejsi komunikacni program thumbsup.gif thumbsup.gif
d!xXx[cz]
QUOTE(hasILek @ 23.01.2006, 17:50)
ICQ je u mě fakt dobrý program ,poskytuje komunikaci po celém svete a ten kdo na program ICQ a pri vytvoreni pracoval tak si zaslouzi hodne podekovani od fakt hodne lidi.
icq je nejpopularnejsi komunikacni program thumbsup.gif  thumbsup.gif
[right][snapback]184080[/snapback][/right]

nepovidej wow.gif
hasILek
JJ je t ogood ta kakorat dela mtakovou malou reputaci na ICQ games vis.mno je t o gg thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Krusty
lepsi je skype nebo msn
Lolita
Jako od doby vynalezeni bbs to de skopce, furt veci a veci smecka se rodi.
hasILek
uvidite s cim ja jeste prijdu donesu vam nej program na kominikaci!!!yitra urcite vam h oprednesu uvidite c oje nej po icq! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Sawier
ICQ je blbost thumbsdownsmileyanim.gif pozivam ho jen v nouzi Skype2 forever thumbsup.gif
hasILek
mozna ze je ted lempsi Miranda tak ma i icq klineta v sobe je t oclekem takdy good
Needy
prej skype :D
Esteban
Nedá se říct, že ICQ je nejlepší.

Podle příspěvků jde vidět, že každý obahuje svůj prográmek, na který je zvyklý.

Já používám ICQ a sem tam MSN. Na Mirandu jsem si nezvyknul a Skype nepoužívají ti, s nimiž komunikuji.
kdo.vi
Ja pouzivam mirandu, pac v ni mam ICQ, MSN a Yahoo a zabira to min ramka nez samotny ICQ thumbsup.gif
ICQ jen na hry
BariX
To já Mirandu přímo nesnáším! Jednou jsem ji měl a je vážně ten nejblbější program pod sluncem!
Každých 5 minut mě vyhazovala ze hry do winů a něco po mě chtěla. Tak jsem se asi dvě hodiny hrabal v nastavení a nic. Tak potom jsem ji bez milosti odinstaloval. grrr.gif
kdo.vi
QUOTE(BariX @ 28.01.2006, 18:38) [snapback]186480[/snapback]

To já Mirandu přímo nesnáším! Jednou jsem ji měl a je vážně ten nejblbější program pod sluncem!
Každých 5 minut mě vyhazovala ze hry do winů a něco po mě chtěla. Tak jsem se asi dvě hodiny hrabal v nastavení a nic. Tak potom jsem ji bez milosti odinstaloval. grrr.gif

No tak, me sice nic takovyho nedela, ale mohl by sis ji vypnout pred hranim, pac stejne nemuzes odpovedet thumbsup.gif
BariX
QUOTE(kdo.vi @ 28.01.2006, 20:49) [snapback]186547[/snapback]

No tak, me sice nic takovyho nedela, ale mohl by sis ji vypnout pred hranim, pac stejne nemuzes odpovedet thumbsup.gif

JJ, to bych mohl, ale to je zbytečný zdržování a pak ji zase zapínat. Prostě fuj dizzy.gif
Nerubian
QUOTE(BariX @ 28.01.2006, 18:38) [snapback]186480[/snapback]

To já Mirandu přímo nesnáším! Jedno....
nadávat na program kvůli neschopnosti uživatele moc hezký neni =))
Lolita
No, tak ja si taky o mirande myslim, ze to je kram a shit atd. a nemyslim si, ze bych byl blbej nebo to neumel nastavit (mimochodem nastaveni mirandy je takovy nechutny bludiste, ze neschopnost nekoho neco nastavit muze byt casto spis chyba proramu, nez uzivatele ...)
kdo.vi
QUOTE(-Nerubian- @ 29.01.2006, 00:28) [snapback]186668[/snapback]

nadávat na program kvůli neschopnosti uživatele moc hezký neni =))

Yuu a ty pouzivas mirandu? smile.gif
Nerubian
QUOTE(kdo.vi @ 29.01.2006, 12:41) [snapback]186780[/snapback]

Yuu a ty pouzivas mirandu? smile.gif

ano
kdo.vi
QUOTE(-Nerubian- @ 29.01.2006, 16:38) [snapback]186886[/snapback]

ano

To je pekne, nejsem sam, nejsem sam yupee thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Krusty
qip 2005a RULEZZ
hasILek
śkoda ze miranda nema icq 5 v sobe to me stve t oby potom bylo fakt super innocent.gif
M@ximal
Miranda = 1 a nikdy více
ICQ 5 = dříve nevadilo mi
Skype 2 = velmi rád
MSM = nikdy jsme neměl
QIP = RULEZZZ http://www.qip.ru/
Linux'
QUOTE(hasILek @ 23.01.2006, 18:50) [snapback]184080[/snapback]

Nejhorší program co jsem kdy viděl! Tolik reklam a při hraní CoD a Dooma to pada! Reklama za reklamou!
jebak
QUOTE(hasILek @ 23.01.2006, 18:50) [snapback]184080[/snapback]

icq neni nejpopularnejsi komunikacni program ...
a nevim kdes to sehnal ...

v evrope, je sice nejpouzivanejsi, jenze rika ti neco AIM ?
pravda, hasilek mi neodpovi, takze to je jedno ...

centericq rulez !
Linux'
QUOTE(jebak @ 02.04.2006, 07:51) [snapback]234319[/snapback]

icq neni nejpopularnejsi komunikacni program ...
a nevim kdes to sehnal ...

v evrope, je sice nejpouzivanejsi, jenze rika ti neco AIM ?
pravda, hasilek mi neodpovi, takze to je jedno ...
centericq rulez !

co tyhle programy?

Miranda IM
Trilian
Jimm (jen pro mobily)
myICQ
ICQ pro Linux
atd...
jebak
linuxi, ty jsi to asi nepochopil.

vsechny ty aplikace, o kterejch mluvis, maj jeden stejnej protokol.

AIM je uplne jinej protokol nez ICQ.

ano, napr. Miranda IM zvlada vice techto protokolu, ICQ i AIM.
ovsem v evrope je nejvice pouzivany ICQ, v americe zase AIM ... kapisto ?
NighT*killer
Je to skvělí program pro komunikaci na dálku přes počítač...ale líbí se mi i X.fire pro výbornou komunikaci při hrách, ale i skype ujde na volání.. thumbsup.gif
Kindlinho
QUOTE(Xxx.Razor.s @ 23.08.2006, 10:26) [snapback]350419[/snapback]

Je to skvělí program pro komunikaci na dálku přes počítač...ale líbí se mi i X.fire pro výbornou komunikaci při hrách, ale i skype ujde na volání.. thumbsup.gif

1) píše se "skvělý"
2) Vyzkoušel jsi někdy něco jiného než ICQ? Např. Mirandu, Trillian, QIP..?
Šupex
no ja vyzkousel vsechno krome mirandy. a muzu rict, ze vsechny stoji za lejno. i ty ostatni klienty na jine protokoly. kdyby se udelal jeden ze vsech tak to nema chybu.
No icq...jeste to ujde no ale ta 5.1 me stve tema tabulkama jak se nekdo pripoji grrr.gif obcas dostanu hezky lag sad.gif
Šupex
no tak muzu zatim rict, ze sem zkusil i tu mirandu a zatim to de. sice tech pluginu tam musi byt jak, no proste hodne ale slape to. ty problemy co maji ostatni nemam, takze zatim spokojenost. stahl sem se si well.done pack.
Beluga
Jedine kombinace ICQ plus Xfire... kdyz hraju tak lidi co chci s nima mluvit maji muj xfire... ti co ne ho nemaji a pockaji si... navic pokud nehraju neco dulezityho neni problem dat si pauzu i kdyz vas nekdo otravuje na ICQ... staci kdyz vam piskne "vysilackou"... takze kdyz je to dulezity, tak neni problem byt k sehnani i pro ostatni... zase jen vase lenost hledat si nove funkce...
Nechapu co kdo porad mele s tou reklamou... drtiva vetsina toho se da povypinat a jestli vam tak hrozne moc vadi jedno 350*100px dole v okne zpravy tak ste puntickari...

Vyskakujici okynka se statusem se daji vypnout chce to jen mrknout do nastaveni...
Nerikam ze treba miranda je spatna (nemam ani jsem nemel) ale je to asi pro pokrocily uzivatele a ne nejaky lamky co jsou radi ze rozchodi to ICQ, ktery i v zakladu aspon bezi tongue.gif
Vzdy kecam s kamosem, neco mu chci poslat a on "ne, ja jsem an mirande" atd... proste pro me ICQ rulez...
Qwwerty
nakomunikaci jedine Mirandu ...z hlediska komunikace ICQ suX jak moje nohy gdyz se vratim z hokny ....

ve chwili gdy se vymysli stabilni File Transfer meziklientama kerej pojede bez problemu a rozjedu i Xtraz Games na Mirande tag ho budu moct vymazat...

jediny k cemu je me ted ICQ dobry ze na nem jede muj Fake Acc
Nitro_!
QUOTE(Qwwerty @ 30.08.2006, 20:15) [snapback]354529[/snapback]

nakomunikaci jedine Mirandu ...z hlediska komunikace ICQ suX jak moje nohy gdyz se vratim z hokny ....

ve chwili gdy se vymysli stabilni File Transfer meziklientama kerej pojede bez problemu a rozjedu i Xtraz Games na Mirande tag ho budu moct vymazat...
jediny k cemu je me ted ICQ dobry ze na nem jede muj Fake Acc

gdy??? gdyz?? To ti psala tvoje segra? boxed.gif biggrin.gif Ale jinak QIP rulezzz,jo a jeste jestly vám vadí reklamy z ICQ tak se dá stáhnout program který vám ty reklamy zruši.(nepamatuju název)
Veselý Pumprlík
ICQ má na pytel protokol. Nejlepší je QIP.
!Tvý?ák!
QUOTE(Veselý Pumprlík @ 17.04.2007, 21:00) [snapback]489646[/snapback]
ICQ má na pytel protokol. Nejlepší je QIP.
přesně, ale zase na qip nejdou icq hry biggrin.gif
Mack
ICQ mám kvůli hrám a posílání souborů. Jinak jedu na qip.
Onkoš!
QUOTE(Mack @ 21.04.2007, 13:44) [snapback]491081[/snapback]

ICQ mám kvůli hrám a posílání souborů. Jinak jedu na qip.

Když přes QIP už jde normálně posílat soubory ne?
Kindlinho
Předevčírem jsem z Jabberu přesedlal zpátky na QIP..
Stinovlas
ja zase postupne presedlavam z qipu/gaimu na jabber :) stinovlas@njs.netlab.cz :P
Veselý Pumprlík
Já zkusil ICQ 5.1, ICQ 6, Gaim, Mirandu a QIPek :)

ICQ 5.1 - Občas ho použiju když mi něco nejde poslat na QIPu :( doufám že ta nová verze spravila :)
ICQ 6 - Hnus Hnus Hnus největší bordel
Gaim - Celkem dobrý založní varianta po QIPu
Miranda - Nastavování na několik dní :) opravdu bludiště
QIP - Můj milášek :)

2 Groo: Jinak to ICQ pro linux je Kopete ICQ(aspoň na Ubuntu) a pak je tam nahraný Gaim.
Shisha
nejlepší je qip
oilerek
QUOTE(Zizou @ 25.06.2007, 13:53) *
nejlepší je qip

opožděnej souhlas.
vEprik?
pouzivam mirandu s well done packem,kdyz chci nakej soubor poslat/prijmout tak qipa
icq jsem asi rok nbeo 2 roky jel na 2003b,pak jsem asi pul roku mel 5,1 a ted uz rok mam mirandu a qipa
Ganimoth
Jedine QIP infium (driv 2005), predtim Miranda. Posledni oficialni klient, ktery se mi trochu libil byl ICQ 4 lite, ten byl pomerne rychlej, reklam podstatne min.
Lukino
QIP Infium...
lamicka90210
no ja nevim
lukash.f
Já od začátku používám ICQ a nic mi nechybí worship.gif
Qwwerty
ICQ protokol ještě jo ale ICQ klient hrůza nade vše vykradájící to co si lidi vymysleli do alternativních klientů
SoNNy 
Kdybych měl používat ICQ tak bych se asi zbláznil

miranda !
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.