Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Newsflash!
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Wintermute
Takže palestinci budou mít vlastní stát. Sharon dostal mrtvici a najednou to všechno jde.
http://www.ceskenoviny.cz/index_view.php?id=169050
MadOnion
Hmm, to se uvidí jen časem, jestli to má cenu nebo ne. Protože já osobně si myslím že teroristi se budou pořád bavit bouchaním aut atd. Podle mě byla ta zeď a vymluvy na nesamostatnost jen záminkou pro jejich útoky.
Jako jasně, šanci jim davám aby mě přesvědčili, ale rozhodně si myslím že z toho nevzejde nic dobrého.
Poněvadž na světě není nic horšího než miliony zfanatizovaných Palestinců, Arabů a prostě muslimů. A ty si vždycky záminku pro bouchání najdou. Ale na druhou stranu není dobrý je pořád popichovat a ten stát jim konečně dát. Ale moc se od toho čeká.
Wintermute
V Praze si za cca 1500Kč můžete koupit domů 100mbit přípojku!
http://www.financninoviny.cz/zpravodajstvi...w.php?id=171561
cleaner
QUOTE(Wintermute @ 08.02.2006, 13:53) [snapback]198747[/snapback]

No tak to je masakr, už vím, za co dám 1500 měsíčne biggrin.gif biggrin.gif cool.gif
jebak
no, je mi jedno, co proti nam bude, jaky budou valky ve svete, pokud nebude valka, do ktery pujdou cechy ;)
teegeo
QUOTE(Wintermute @ 08.02.2006, 13:53) [snapback]198747[/snapback]

Ty vole wow.gif tohle být tady tak hned beru aspoň ten 1mb :P mám polovinu zastejnou cenu ... njn,ale jestli to doleze až do Havířova :X = táákže zase nic
Krecek
QUOTE(teegeo @ 08.02.2006, 17:16) [snapback]198983[/snapback]

Ty vole wow.gif tohle být tady tak hned beru aspoň ten 1mb :P mám polovinu zastejnou cenu ... njn,ale jestli to doleze až do Havířova :X = táákže zase nic

Stehuji se do Prahy wow.gif Skdoa ze neco podobneho neudelaly v Hradci Kralove
Wintermute
Achjo...
IPB Image
zeke
no a jak to nakonec dopadlo? mohli jste pres noc a dnes hrat cs jako obvykle, nebo jste jeli brucet domu? :D
Wintermute
QUOTE(zeke @ 29.03.2006, 14:59) [snapback]232268[/snapback]

no a jak to nakonec dopadlo? mohli jste pres noc a dnes hrat cs jako obvykle, nebo jste jeli brucet domu? :D

Zatím sedíme a čekáme, ale řek bych, že až na Pátkovu se to podle všeho nevylije.
Hlavně, aby to nezaplavilo kabely. I když optice by snad voda vadit neměla :-)
cleaner
QUOTE(Wintermute @ 29.03.2006, 12:44) [snapback]232192[/snapback]

Achjo...
[img]http://www.ms.mff.cuni.cz/~hosel4am/images/povoden.jpg[img]

njn.. tak to docela naštve, to já na ČZU v Malé Chuchly mám ještě pokoj, ale jestli to stoupne ta voda, tak do konce týdne do práce nepáchnu biggrin.gif
lamax
za tou vyhláškou je nějaká demonstrace nebo co eh-smiley.gif Co tam provádíte tongue.gif wow.gif
Wintermute
QUOTE(lamax @ 29.03.2006, 20:26) [snapback]232511[/snapback]

za tou vyhláškou je nějaká demonstrace nebo co eh-smiley.gif Co tam provádíte tongue.gif wow.gif

Běloruští studenti demonstrovali proti Lukašenkovi.
black.tulip
Na blízkým východě klid nikdy nebyl a nebude sad.gif

QUOTE(Wintermute @ 24.01.2006, 22:49) [snapback]184788[/snapback]

Takže palestinci budou mít vlastní stát. Sharon dostal mrtvici a najednou to všechno jde.
http://www.ceskenoviny.cz/index_view.php?id=169050

Wintermute
Opočenský je venku z basy!
http://www.ceskenoviny.cz/index_view.php?id=187546

A od té doby co ho zavřeli se dost změnilo - 14letý lolitky jsou už legální...
Edit: i když samozřejmě jenom barely...
Lolita
Ani barely ...
Wintermute
Přistálo mi v RSS čtečce...

Poslanci v EU uvažují o zdanění e-mailů a SMS
Brusel - Evropská unie by do svého rozpočtu mohla získat miliardy eur navíc, kdyby vybírala daň z posílání počítačové elektronické pošty a textových...
Kindlinho
Ach jo, samé prachy, za chvíli se bude platit daň za chození po chodníku
zeke
uz jsem o tom cetl... snad jim to neprojde, protoze to by byla kokotina nejvyssiho razeni. misto aby prehodnotili zemedelskou politiku, nejvice zatezujici rozpocet, tak vymysleji chujoviny...
Wintermute
BTW co říkáte na tyhle dnešní (včerejší) zprávy? Je vůbec možný, aby po tom všem ještě kdokoliv aspoň trochu soudnej volil ČSSD?

Kubice: Organizovaný zločin prorostl do státní správy
http://www.ceskenoviny.cz/index_view.php?id=190896
Praha - Organizovaný zločin nalezl v České republice mechanismy, jak ve svůj prospěch ovládnout státní správu. Před poslanci sněmovního branného výboru...
Conan
QUOTE(Wintermute @ 30.05.2006, 03:48) [snapback]282967[/snapback]

BTW co říkáte na tyhle dnešní (včerejší) zprávy? Je vůbec možný, aby po tom všem ještě kdokoliv aspoň trochu soudnej volil ČSSD?

Praha - Organizovaný zločin nalezl v České republice mechanismy, jak ve svůj prospěch ovládnout státní správu. Před poslanci sněmovního branného výboru...

A muzes mi rict co je tak krasnyho na ODS ? Je to vsechna jedna pakáž
cleaner
QUOTE(Conan @ 30.05.2006, 09:52) [snapback]283050[/snapback]

A můžeš mi říct co je tak krásného na české politické scéně? Je to všechna jedna pakáž. (btw...volit jdu, ale nezávislé.)
Conan
QUOTE(cleaner @ 30.05.2006, 09:59) [snapback]283055[/snapback]

A můžeš mi říct co je tak krásného na české politické scéně? Je to všechna jedna pakáž. (btw...volit jdu, ale nezávislé.)

Takze matky proti vidoehram
Wintermute
QUOTE(Conan @ 30.05.2006, 09:52) [snapback]283050[/snapback]

Já tady píšu o Kubicovo zprávě o tom, jaký jsou čelní představitelé státu kriminálníci a ty mi odpovíš "A můžeš mi říct co je krásnýho na ODS?" Proč do toho taháš ODS? Pokud se ti ODS nelíbí, máš na výběr ještě z 25 dalších stran.

Pokud aspoň tušíš, jak ÚOOZ funguje, musí ti být jasný, že ta Kubicovo zpráva je na 100% pravdivá - v ÚOOZ nepracujou žádný rychlokvašky; ti lidi jsou profesionálové a jsou tam už několik volebních období. U spisů se eviduje, kdo si je čte a půjčuje. Jsem přesvědčen, že každé obvinění lze doložit nějákým odpovídajícím protokolem - takže kdyby si Kubica do té zprávy vymýšlel, asi by se na to hodně rychle přišlo, ne?

Tady si tu zprávu můžeš přečíst
Wintermute
Pro ty nerozhodnuté
IPB Image
Nerubian
QUOTE(Wintermute @ 30.05.2006, 22:03) [snapback]283657[/snapback]
doufam že vláda vyčetla z katalogu mezní hodnoty a nepřekročí je :X

sry ale jenom mě to tak napadlo :)
Wintermute
Sobotka proloží graf Lagrangeovým interpolačním polynomem a už to pojede.

Edit: skoro jsem dostal chuť si to zkusit spočítat a až se bude schvalovat rozpočet na příští rok, kouknout se o kolik jsem se sekl. Ale dneska už na to seru a jdu spát, zítra vstávám ve ČTYŘI!
Gavrilo_Princip
QUOTE(Wintermute @ 13.07.2006, 21:21) [snapback]320349[/snapback]

Hmmm....
Izrael shodil bomby na obydlené části Bejrútu. Hmmmmm....
Skorp*ion*
QUOTE(Wintermute @ 30.05.2006, 03:48) [snapback]282967[/snapback]

Mozna by se za vlady organizovaneho zlocinu zilo lip... Sice jen tem silnym, ale bylo by to zajimave. No kazdopadne by se zilo ekonomicteji a profitovali by sme, ne jak jsme ted v minusu whistle.gif
zeke
zalez, uz je po volbach...
Qwwerty
QUOTE(Wintermute @ 20.09.2006, 17:05) [snapback]367195[/snapback]

sou tam k tomu pekny commenty :)

Myrek CV
Kosmické smetí (bordel), které si tam lidi dopravili za 45 let. Nebo tam na Bushe útočí Íránci nebo severokorejští piráti? Možná by se to hodilo jako záminka pro další agrese.

Norma Cenva,
raketoplány jsou vskutku létající vraky :))) se nedivím, že se rozpadají, s ročním rozpočtem NASA mnohonásobně menším, než stojí američany den jejich výbojných válek to ani jinak nejde :)) za chvíli bude čínský vesmírný program lepší než zkomírající NASA .)
Wintermute
Na ČT24 právě teď mimořádné zasedání sněmovny k odposlechům.
Qwwerty
QUOTE(Wintermute @ 29.09.2006, 13:00) [snapback]372670[/snapback]

Na ČT24 právě teď mimořádné zasedání sněmovny k odposlechům.

stacilo me kratky info ve zpravach thumbsdownsmileyanim.gif stejne by meli odposlouchavat fsechny tyhle vejs postaveny at se jim to libi nebo ne
budvar
QUOTE(Qwwerty @ 29.09.2006, 14:41) [snapback]372705[/snapback]

stacilo me kratky info ve zpravach thumbsdownsmileyanim.gif stejne by meli odposlouchavat fsechny tyhle vejs postaveny at se jim to libi nebo ne

to doufám nemyslíš vážně?
Qwwerty
QUOTE(budvar @ 29.09.2006, 15:28) [snapback]372730[/snapback]

to doufám nemyslíš vážně?

proc by ne ....gdyz maj moc tak at pocitaj s tim ze je potreba kontrolovat co s ni delaj
Wintermute
Scott Adams, autor komiksů s Dilbertem, po roce a pul překonal spastickou dysfonii a opět mluví. Podle Addamsova lékaře se dosud nikomu s touto diagnózou hlas nevrátil.
Wintermute
Klaus chce znovu jmenovat premiérem Topolánka
(z tohodle se Paroubek posere)
zeke
ah... takze tech X mesicu v politicke kreci jsme zazivali vlastne zcela zbytecne. mohl to tak udelat rovnou, pze pokud je jedina cesta ven skutecne pouze skrze predcasne volby, tak prezidentovo "tu vahani, tu poskytnuti dalsiho casu na smlouvani" a podobne kraviny akorat protahly tu dementni agonii...
Wintermute
And on a totally unrelated note
Okoun už druhý den nejede. Podle některých je to znamení, že zase brzy umře papež...
budvar
takže odteď bude poznávacím znakem zvolení nového papeže místo bílého dýmu nad Vatikánem pozitivní pingové hodnoty na Okouna?
+-=
Chudák moc dlouho tam nebyl.
Wintermute
QUOTE(budvar @ 06.11.2006, 20:24) [snapback]394465[/snapback]

takže odteď bude poznávacím znakem zvolení nového papeže místo bílého dýmu nad Vatikánem pozitivní pingové hodnoty na Okouna?

Jako okoun už normálně pinguje. Ale chodit to nechodí.
budvar
aha, koukám...no taky se na něj snažim už od víkendu dostat, tak snad se dočkáme
Wintermute
Už to jedéé!
Wintermute
Číňané začínají v Evropě prodávat auta
[attachmentid=10087]
Tahle limuzína by měla stát 530-640 tisíc.
zeke
pekna limo ... pokud bude i kvalitne zpracovana, maji se evropsti vyrobci na co tesit. to zas bude v nemecku a francii odborarskych protestu...
I-I.e.r.g.o.t.I-I
no, čínskej autům moc nevěřim :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.