Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Slide a Lama?
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > ICQ Games
Abu
Co takhle zalozit este treba ligu v lame?:)Nebo treba warsheepy nebo cokoliv dalsiho:)
kdo.vi
QUOTE(Abu @ 25.01.2006, 20:05) [snapback]185257[/snapback]

Co takhle zalozit este treba ligu v lame?:)Nebo treba warsheepy nebo cokoliv dalsiho:)

Ja bych byl pro oboje, ale prednostne pro warsheep pac lama je taky dost o stesti wink.gif
lamicka90210
QUOTE(kdo.vi @ 27.01.2006, 22:07) [snapback]186122[/snapback]

Ja bych byl pro oboje, ale prednostne pro warsheep pac lama je taky dost o stesti wink.gif

jj a taky lama je dost na dlouho
kdo.vi
QUOTE(lamicka90210 @ 27.01.2006, 23:13) [snapback]186160[/snapback]

jj a taky lama je dost na dlouho

no tjn, ale zase uznavam ze u slide-a-lamicka90210 se taky musi myslet a vic v ni vyhravam thumbsup.gif
lamicka90210
njn ja jak kdy innocent.gif
BariX
Slide a Lama je na nic a je hodně o lucku. O Warsheepu by se dalo uvažovat.
Esteban
QUOTE(BariX @ 28.01.2006, 10:06) [snapback]186258[/snapback]

O Warsheepu by se dalo uvažovat.

JJ Warsheep má něco do sebe, pokud by se rozjelo, tak bych s tím rád pomáhal - pomocný admin myslím, pokud bude zájem. wink.gif
lamicka90210
QUOTE(Esteban @ 28.01.2006, 10:11) [snapback]186264[/snapback]

JJ Warsheep má něco do sebe, pokud by se rozjelo, tak bych s tím rád pomáhal - pomocný admin myslím, pokud bude zájem. wink.gif

nebude tongue.gif
Esteban
QUOTE(lamicka90210 @ 28.01.2006, 10:15) [snapback]186266[/snapback]

nebude tongue.gif

Nebude nebude, se nezblázním a brečet nebudu -> životně důležité to pro mě není cool.gif
lamicka90210
QUOTE(Esteban @ 28.01.2006, 10:17) [snapback]186268[/snapback]

Nebude nebude, se nezblázním a brečet nebudu -> životně důležité to pro mě není cool.gif

ja nvm jezis treba bude, sem to jen tak placl innocent.gif
Frodo.
Já bych byl pro ovečky jsou fakt dost dobrý thumbsup.gif
Abu
Skoda,ja bych byl spis pro tu lamu no:(Ale ovecky by byly taky dobry.Jinak o mire lucku a haluze by se v souvislosti s icq hrama dalo docela dlouho diskutovat:D Jedina hra,ktera neni o lucku jsou asi checkers.Pak bych dal poradi(serazeny od nejmin haluzacky):RPS,Lama,pool,warsheep a pak zoopaloola,ta je jasna:D Jinak je to ciste muj subjektivni dojem.....
hasILek
me je to celkem jedo ale rad bych spi chtel slide! rolleyes.gif
kdo.vi
Pane PEREZIDENETE, mate jiz zaver? rolleyes.gif tongue.gif jinak myslim, ze by se WarSheep hral mozna i vic nez RPS thumbsup.gif
hasILek
tady bych t ocvsechno dal na POOOOOOOLLL
el_butcher
sheep down, sheep down wool is everywhere........warsheep je docela dobrá hra a myslim že náka menší soutěž by niomu neublížila thumbsup.gif
sE_ScissoR
worship.gif
MUF_CV
Jsem taky spis pro lamu a rozhodne nemohu souhlasit ... je to o lucku (jak ovsechny hry, reknete mi jednu jedinou, ktera neni) ale hodne o inteligenci myslim si... me se libi hodne
zap
ja sem teda 100% pro lamu innocent.gif innocent.gif
Krusty
QUOTE(zap @ 28.05.2006, 22:22) [snapback]281999[/snapback]

ja sem teda 100% pro lamu innocent.gif innocent.gif

ty seš ale lama
zap
QUOTE(Krusty @ 29.05.2006, 11:08) [snapback]282177[/snapback]

ty seš ale lama

ja vim...

mtm wub.gif wub.gif
Qwwerty
radsi ZooPalu i gdyz tu hraju jenom vobcas ............. v Poolu dou dobry haluze a kolikrat je to vic o Lucku nez o cemkoliv jinym ....... Zap jako jeden z mala co se mnou hrali vi svoje biggrin.gif
zap
QUOTE(Qwwerty @ 29.05.2006, 19:50) [snapback]282748[/snapback]

radsi ZooPalu i gdyz tu hraju jenom vobcas ............. v Poolu dou dobry haluze a kolikrat je to vic o Lucku nez o cemkoliv jinym ....... Zap jako jeden z mala co se mnou hrali vi svoje biggrin.gif

ale jo.. pool je sranda.. akorat teda tech -20 za nezadani vysledku nemuselo byt.. sis tam mel klidne soupnout tu vyhru 1:0 tongue.gif

jinak je to nekdy opravdu o lucku
Deatr
Jsem taky 100% pro lamu pomalu nikdo mne v ovoci neporazi biggrin.gif teehee.gif
Yuri
přidejte obě dvě jak lamu tak warsheep :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.