Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Vietcong 2
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Vietcong
Pourtman
Co myslíte co je lepší VC1 nebo VC2????
Slzic
Každá hra má svoje. Bohužel VC2 má spoustu chyb, čímž odradila spoustu hráčů. thumbsdownsmileyanim.gif
!MofV!Ocelot(cze)
Asi tak, je pravda že vc 2 má lepší netcode takže to nelaguje jako vc 1 ale stejně to není ono,Pterodon si sám pod sebou podřezal větev už tím že vc 2 nerozjedou ti co mají starší grafárnu. angry.gif
shnilejabko
jo tak me celkem sere jako ta narocnost vc 2 a kdys se na tu hru podivate tak jako ze by mela myt takove velke naroky se my nezda a beztak si myslim ze pterodon si to posral tym vc on ma sice ten multy dobry ale singl tam stoji za h**** sy myslym ja ale multy je fakt dobry ale ty naroky grrr.gif
bugrik
Ja sem VC2 uz asi 2x dohral (cca za 3 dny), takze je dost kratka. Potom bugy tam sou hlavne v AI a obcas i v grafice. Na to jakou predstavuje grafiku (neni spatna) to ma STRASNE velky pozadavky. Jako ja to na svym kompu rozjedu fpoho ale ne kazdej ma novej komp. Jako kdyz sem videl ty pozadavky, tak sem cekal vic, ale nebudu jen pomlouvat. Je to dobra hra a rad bych si zkusil MP kdybych mel origos.
RaptorM60
QUOTE(bugrik @ 31.01.2006, 19:51) [snapback]187742[/snapback]

Ja sem VC2 uz asi 2x dohral (cca za 3 dny), takze je dost kratka. Potom bugy tam sou hlavne v AI a obcas i v grafice. Na to jakou predstavuje grafiku (neni spatna) to ma STRASNE velky pozadavky. Jako ja to na svym kompu rozjedu fpoho ale ne kazdej ma novej komp. Jako kdyz sem videl ty pozadavky, tak sem cekal vic, ale nebudu jen pomlouvat. Je to dobra hra a rad bych si zkusil MP kdybych mel origos.


Mno MP je good ale mohlo být 100x lepší kdyby fungovaly ty statistiky jak slibovali ... A vůbec oni toho hodně naslibovali ale půlka z toho nefunguje. Je to škoda protože kdyby VC2 jelo na 100% byl by to celkem trhák. PTERODON thumbsdownsmileyanim.gif
Slzic
Taky jsem to dost ze začátku pařil . Docela se mi to líbilo , bohužel si to pokazili sami thumbsdownsmileyanim.gif
jazzer66
mno mi to zacali hrat uz od dema a zustali sme u toho dokud nezrusili teamplay na ESL :( Ta hra byla celkem dobra jen se snazila udelat dojem na hrace z cod tim jejim mirenim nebo nevim duvod proc to takle dali a dalsim nedostatkem bylo nacasovani na trh temer soucanse s CoD2 a jeji kopajici klice taky extra nepomohli... budis ji zem lehka :)
RaptorM60
QUOTE(jazzer66 @ 05.02.2006, 14:36) [snapback]194347[/snapback]

mno mi to zacali hrat uz od dema a zustali sme u toho dokud nezrusili teamplay na ESL :( Ta hra byla celkem dobra jen se snazila udelat dojem na hrace z cod tim jejim mirenim nebo nevim duvod proc to takle dali a dalsim nedostatkem bylo nacasovani na trh temer soucanse s CoD2 a jeji kopajici klice taky extra nepomohli... budis ji zem lehka :)


mno s tim budiz ji zem lehká zas pomalu dneska to celkem vřelo - 107 lidí online biggrin.gif řek bych že rekord za poslední 2 týdny
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.