Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Problem
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > F.E.A.R.
Dahed
Mno...kdyz se chci pripojit tady na GZ nebo zalozit tak se objevi loading a pak to napise hlasku Out of memory... wow.gif
Falty
Hmm, tak tohle jsem dlouho neviděl, naposledy na 386 :) Řekl bych, že závada je na tvém přijímači. :D
Coreo
budu hadat neni to original?
Dahed
Joo to neni..ale kamosum to bez originalky jde.. teehee.gif
[Noir]Jerrysek
Tvym kamosum to jit muze :) nekomu jde nekomu ne, ale nejlepsi zpusob je :) koupit si original
**Risko**
Kecate blbosti.... já mám AoE3 origosku a taky mi to furt padalo do patche 1.3 takze s hlaskou kup si original jdete vite kam..... innocent.gif
[Noir]Jerrysek
No a dal si tam patch na toho Feara ?
Dahed
Jerrysek' date='04.02.2006, 21:21' post='193096']
No a dal si tam patch na toho Feara ?

delas si ze me prdel??? blush.gif
#KennY_
QUOTE(DeadHed @ 29.01.2006, 20:40) [snapback]186963[/snapback]

Mno...kdyz se chci pripojit tady na GZ nebo zalozit tak se objevi loading a pak to napise hlasku Out of memory... wow.gif

Pamět , nedostatek paměti .. thumbsup.gif
anticlovek
QUOTE(**Master** @ 04.02.2006, 11:25) [snapback]191644[/snapback]

Kecate blbosti.... já mám AoE3 origosku a taky mi to furt padalo do patche 1.3 takze s hlaskou kup si original jdete vite kam..... innocent.gif

když byla novinka Far Cry tak sem si to asi za 1799 kč koupil a ono mi to nešlo a oni že za to nemůžou.... tak sem si tedka koupil za 299 kč koupil novou verzi a už to šlo.. origošky sou fakt na piču
*YEr0*
QUOTE(anticlovek @ 27.05.2006, 21:16) [snapback]281237[/snapback]

když byla novinka Far Cry tak sem si to asi za 1799 kč koupil a ono mi to nešlo a oni že za to nemůžou.... tak sem si tedka koupil za 299 kč koupil novou verzi a už to šlo.. origošky sou fakt na piču

to nebude tou origoškou to bude chyba na tvým příjmači neboli na tvém PC bye.gif

btw. stejný/podobný problém jsem měl s cod2 koupil jsem si origoš a ten nejel (přesněji nejel multiplayer)
tak jsem to odintaloval a nainstl nejelo to dál . Po 3 měsících jsem to zkusil a jeloto thumbsup.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.