Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Start PAM módu na LAN hře
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
FireTight
Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte jak startnout pam na LAN hře. Když to založím normálně přes chello (server) a zvolím si pam, tak mi příkaz pam_mode "název" funguje, ale když to udělám na LANu, tak mi to píše že příkaz pam_mode nezná. Nevíte někdo co s tím? Děkuju dizzy.gif
Juress
QUOTE(FireTight @ 04.02.2006, 17:10) [snapback]192519[/snapback]

Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte jak startnout pam na LAN hře. Když to založím normálně přes chello (server) a zvolím si pam, tak mi příkaz pam_mode "název" funguje, ale když to udělám na LANu, tak mi to píše že příkaz pam_mode nezná. Nevíte někdo co s tím? Děkuju dizzy.gif

do konzole napiš:

/rcon heslo pam_mode cb_custom
/pam_mode cb_custom
Scary
Do konzole stačí napsat: /rcon xxx pam_mode cb_custo (XXX) je heslo na server takže to skus thumbsup.gif
Juress
QUOTE(Scary @ 05.02.2006, 01:09) [snapback]193560[/snapback]

Do konzole stačí napsat: /rcon xxx pam_mode cb_custo (XXX) je heslo na server takže to skus thumbsup.gif

hele a četl jsi si post před tebou ?? ode mě ?? mám tam to samé. jej
FireTight
QUOTE(Juress @ 05.02.2006, 08:21) [snapback]193676[/snapback]

hele a četl jsi si post před tebou ?? ode mě ?? mám tam to samé. jej

biggrin.gif
FireTight
QUOTE(Juress @ 04.02.2006, 19:44) [snapback]192818[/snapback]

do konzole napiš:

/rcon heslo pam_mode cb_custom
/pam_mode cb_custom


no když dám heslo na server třeba jirka a napíšu to do konzole tak mi to napíše že příkaz jirka nezná sad.gif
Juress
QUOTE(FireTight @ 05.02.2006, 09:02) [snapback]193702[/snapback]

no když dám heslo na server třeba jirka a napíšu to do konzole tak mi to napíše že příkaz jirka nezná sad.gif

to není heslo na server . to je rcon heslo. Hele jdi SEM
najdi si tam článek o nastavení serveru a udělej si podle toho ty spouštěcí souboru.. Potom tam nastav dedicated 1. No potom ten soubor spustíš a ona se ti vytvoří hra.
Potom už zadávej ten příkaz:
/rcon "heslo" pam_mode cb_custom

Argon
i kdyz tam dam pam_mode cb_custom tak mi to napise cb_custom -tam neni a pritom na servru ho mam PLS HELP ICQ 294914983
Juress
QUOTE(Argon @ 05.02.2006, 11:47) [snapback]193922[/snapback]

i kdyz tam dam pam_mode cb_custom tak mi to napise cb_custom -tam neni a pritom na servru ho mam PLS HELP ICQ 294914983

/rcon "heslo" pam_mode cb_custom

musí fungovat..
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.