Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Klanové forum :)
GamePark.cz fórum > Fórum > Klanová fóra > Multiherní > eUthanaSia
Stran: 1, 2
_]|GRIM|[_
:woot: Je to tady... Takze doufam ze to tu pojede! :woot:
Scream
VC forever wink.gif
Spooky
Screame Vc sice forever ..ale doufam ze budes cvicit i CSS ....
takze GL for ALL members of euthanasia Squad .... wink.gif
_]|GRIM|[_
laugh.gif Super tak auditko jede! Snad se vam libi! Je celkem v pohode! Takze sem piste vsechno mozny :)
Spooky
QUOTE(Scream @ 03.01.2005, 15:16)
VC forever wink.gif

ty Screame jeste by me zajimalo co jsi na tom souveti editoval biggrin.gif
_]|GRIM|[_
Premyslim jak vylepsit klan.. napada me ze by jsme si meli treba stanovit prozatim
nuke.gifjeden den v tydnu na trenalky... a spolecne teamove hrani!nuke.gif
Takze piste vase nazory. me se hodi rani a vecerni hodiny... a rani vikendove! whistling.gif
Spooky
mam tu pro vas jeden nice screen devil.gif
gerimo
tak gl a hf Grime! Ty zacatky....pamatujes? biggrin.gif biggrin.gif whistling.gif
_]|GRIM|[_
Gerimo klidne se pridej kamo! :woot: Jestli sezenes CS:S a bude te bavit!

Obrazek je mazec! :stuart:
_]|GRIM|[_
Tady jeden nice screanshot huh.gif
Scream
To by jste neverili kolik ma v sobe rukojmi krve biggrin.gif
_]|GRIM|[_
Dobry maso devil.gif
gerimo
hmmm....kouakam ze vam to jde! Jinak ja se asi nepridam ted hraju cod a staci mi zatim....ale i tak na nek nezapomenu smile.gif wink.gif
Spooky
QUOTE(Scream @ 05.01.2005, 11:40)
To by jste neverili kolik ma v sobe rukojmi krve  biggrin.gif

hehe ...pocitam ze to budou nejmin 3 litry Screame w00t.gif ale pro jistotu to zwetsim w
photoshopu a spocitam kapicky laugh.gif
_]|GRIM|[_
QUOTE(gerimo @ 05.01.2005, 15:40)
hmmm....kouakam ze vam to jde! Jinak ja se asi nepridam ted hraju cod a staci mi zatim....ale i tak na nek nezapomenu  smile.gif  wink.gif

Jo jo pokousime se w00t.gif ! Tak at ti to v COD vyjde! :) blink.gif

A ty krve myslim je asi o litrik VICE innocent.gif
Scream
deagle RuleZzzzzz devil.gif
_]|GRIM|[_
Pekny screame... moc pekny! rolleyes.gif

MAME SERWER NA TS: ts2.shotzone.cz:9067
Scream
QUOTE(_)
|GRIM|[_,06.01.2005, 15:55] MAME SERWER NA TS: ts2.shotzone.cz:9067

kdyz budete chtit heslo na ts tak mi napiste na icq
ziki
sem tuuu:-)
*eU!^Sgt.Hicks^!Sia*
srdecne zdravim vsechny cleny klanu euthanasia. rad bych se vam trochu predstavil,... je mi 20 let, bydlim v brne, odmaturoval jsem a ted makam. counter-strike hraju (s prestavkama) od roku 1999-2000. nemyslim si o sobe ze jsem nejakej master-skiller, ale nejaka uboha lamka taky ne. source jsem zacal hrat v rijnu minuleho roku, prevazne na serverech ktv-medialine a foreverech 1,2,3. hraju pod fejkem Li*atBroskv*ckuPresKalho*ky, ale po vstupu do vaseho klanu se vracim ke svemu nicku Sgt.Hicks. to by bylo zatim zhruba, asi tak vse o me osobe. s velkou radosti budu zabijet pro tento klan, tak doufam ze me budete mit radi cool.gif . pokud vas cokoliv zajima klidne se ptejte. preju vsem klidnou ruku, a spousty krvavych fragu. s pozdravem Sgt.Hicks aka Li*atBroskv*ckuPresKalho*ky blush.gif .

p.s. pridavam obrazek meho snazeni...
*eU!^Sgt.Hicks^!Sia*
p.s. icq: 313-100-794, e-mail: sgt.hicks@seznam.cz.
_]|GRIM|[_
Hicksi Skvelej w00t.gif prizpevek... takhle ma vypadat popis! cool.gif

Doufam ze se ti u nas bude libit! rolleyes.gif
Scream
omg GRIME ty ses fakt uchyl laugh.gif
_]|GRIM|[_
QUOTE(Scream @ 07.01.2005, 20:08)
omg GRIME ty ses fakt uchyl  laugh.gif

To nejsem ja blush.gif Skoda... dost sem jim zavidel! stuart.gif Mam tam i jiny polohy!
*eU!^Sgt.Hicks^!Sia*
neni uchyl blush.gif ,... posilam taky rajcovni screen,... devil.gif
gerimo
tak kouakm ze se Vam to pekne rozjizdi!! to je jen dobre!! gl hf... smile.gif a jinak very nice screens!! laugh.gif w00t.gif
_]|GRIM|[_
Prosim vsechny ucastniky nech si stahnou tento screan a nauci se ho diky ... konec hlaseni! blush.gif

Zatim trenujem Dust_2

http://www.e-rct.com/tactics/CS-B/nazvoslovi.htm
*eU!^Sgt.Hicks^!Sia*
pokud mate nekdo zajem o prvni verzi fusion packu do counter-strike: source.

http://www.games-fusion.net/ (instalacni password je: fpsource349)
Spooky
QUOTE(*eU!^Sgt.Hicks^!Sia* @ 10.01.2005, 20:08)
pokud mate nekdo zajem o prvni verzi fusion packu do counter-strike: source.

http://www.games-fusion.net/ (instalacni password je: fpsource349)

Hicksi nefim ale po me to zadny heslo nechtelo smile.gif
_]|GRIM|[_
blush.gif Takze mame za sebou nas prvni klanovy clan war... dopadl nad nase ocekavani unsure.gif mizerne! No co nas nezabije nas posili.... Takze eU go go go... tongue.gif
Spooky
QUOTE(_)
|GRIM|[_,13.01.2005, 20:42] blush.gif  Takze mame za sebou nas prvni klanovy clan war... dopadl nad nase ocekavani  unsure.gif  mizerne! No co nas nezabije nas posili.... Takze eU go go go...  tongue.gif

asi tak nejak ....zadna tragedie ...no co priste si taky poridime WH ... a bude.
vyklepnem i NR .... devil.gif tongue.gif

Fuck CH34T3Rs ....
Jim737
OMG vy jste ale LAMY laugh.gif LoL kua zacnete neco hrat jinak ste fakt uplne v pici biggrin.gif Cao na pristi kalbe.......HF rulezzz devil.gif
Spooky
cry.gif jj my vime ...slibujem ze s tim budem neco delat ....
GL!
_]|GRIM|[_
QUOTE(Jim737 @ 14.01.2005, 20:09)
OMG vy jste ale LAMY  laugh.gif LoL kua zacnete neco hrat jinak ste fakt uplne v pici biggrin.gif Cao na pristi kalbe.......HF rulezzz devil.gif

Jime kurwa lasko ty taky zijes? devil.gif

Se vozvy a dame strasnej kotel.. pojedem na ostrov ... ty si tam zase das nejakou kocku .. a bude zase sranda :) w00t.gif
Scream
hele mam program "steam down" ;) je to cracklej steam a jde s nim hrat vse od valve a mysli si to ze mas originalku ;) takze uz zadny problemy s patchema atd. jen si prez ten program stahnes vsechny hry co chces hrat a hrajes :DD
*eU!^DemonXL^!Sia*
No ted bude řada na mě nazdar všem já jsem myslím už trochu zkušenější lamka (nový člen) tohoto klanu. Doufám že si budeme všichni rozumě a bude hooodně velká prdel. Jen bacha na Grima ten je v poslední době nějaký labilní :-)..
Je mi 20 let nemám nic extra z hraním CS ale kluci jsou v poho a do všeho mě zasvěcují je to tu prostě goood. Tak doufám že se nám bude ve spolek dobře dařit a natrhnem pár tipkům prdele a hlavy .... LOL
Tak zatím lidi whistling.gif
_]|GRIM|[_
QUOTE(*eU!^DemonXL^!Sia* @ 20.01.2005, 22:01)
No ted bude řada na mě nazdar všem já jsem myslím už trochu zkušenější lamka (nový člen) tohoto klanu. Doufám že si budeme všichni rozumě a bude hooodně velká prdel. Jen bacha na Grima ten je v poslední době nějaký labilní :-)..
Je mi 20 let nemám nic extra z hraním CS ale kluci jsou v poho a do všeho mě zasvěcují je to tu prostě goood. Tak doufám že se nám bude ve spolek dobře dařit a natrhnem pár tipkům prdele a hlavy .... LOL
Tak zatím lidi whistling.gif

Jezte ze ctu mezi radky a ten s mojim nickem sem prezkocil cool.gif

Tak lidicky jedu jedu ..... w00t.gif
*eU!^DemonXL^!Sia*
Nazdarek tak jsme si dneska z nonem dali takovou procházku po serwrech a celkem se mi zadařilo tak tu mate nějaké výsledky ze hry zatim se mějte
PS - Grime z nadhledem :-)
*eU!^DemonXL^!Sia*
LOL grime ještě pár hodin treninku a mám tvuj rekord :-) co ty nato????
_]|GRIM|[_
blink.gif Deamone.. no koment! Jo jeste tak 2x tolik a mas me w00t.gif
Scream
Doufam ze to neni nas ANTI.

CHYCEN CHEATER: Je to zvláštní ,ale podvádění se nevyhnulo ani Logitech PlayZone.cs Turnaje. Zajímá vás kdo byl chycen, jaký použil cheat čtěte dál.Situace s cheatry není jednoduchá. Sice jsou na serverech anticheaty, které by měli zamezit aby hráč nepodváděl, ale jak všichni víme tak ochrana není efektivní na není skoro žádná. Můj názor je takový že je snad anticheatovaci program VAC vypnutý. Jediná ochrana proti cheatrum je C-D (Cheat death), který sice hráče nezabanuje ,ale znemožní mu se hýbat ve hře.Jak většina hráčů ví tak jsopu speciální stánky ,které se uveřejňováním cheatů zabývají a jsou vždy krom před VAC. Ten k samotnému provinilci. Hráč, který se provinil se jmenuje Vlastimil Hemza ( ANTI. ) CMSP ID ( 894 ) Věk ( 18 ) více zde. Tento hráč hrál za klan Sabotage ( Sg ) zde. Je to zvláštní , ale tento hráč již dříve použil cheat a nepoučil se. Admini ho znají z různých lan party kde dokázal hrát velmi dobře a proto nás překvapilo, že tak dobrý hráč se musel snížit k podvodu. Cheat, který byl použit se jmenuje ESP. Princip ESP je takový, že okolí vidíte úplně normálně jak poctivý hráč, ale okolo protivníka máte čtvereček tzn. Že vidíte kde protivník je. To je výhoda oproti WH jelikož WH vám ukazuje že vidíte skrz bednu a tím pádem si neuvědomíte kolikrát že střílíte skrz bednu .Chci poděkovat adminům, že mě pomohli v posuzování ANTIHO.
_]|GRIM|[_
laugh.gif ermm.gif w00t.gif
NEMAM SLOV...
_]|GRIM|[_
innocent.gif V Japonsku je možno takřka cokoliv, čehož může být důkazem tato velice zajímavá zpráva, nad níž zůstává takřka rozum stát. Před nedávnem totiž byla jedna žena bez milosti zatčena - a cože provedla, ptáte se? Inu, vymazala svému bývalému příteli postavu z jeho oblíbené MMORPG - pro někoho dost možná banalita, nicméně onoho postiženého to s největší pravděpodobností pořádně zasáhlo :-) cry.gif
MOloch
Nazdárek zabijáci.. Jsem rád, že vám to tak Fraguje.. Dělá mi radost, i to že mám s vámi co dočinění, Snad Vám v nejbližší době UKÁŽU svůj skill...Tak mi držte palce a? seženu ten accout...

Kurva jak se na to těším, až zase pořádně pokecám. Budem si nadávat...a takový ty věci....

Tak zatím chlapy.. mějte se a dej te jim i headku za mě....HI MOloch
_]|GRIM|[_
Jsem rad....ze nam to takle hezky slape.. myslim ze zachvilku se i rozbehnem mfr_lol.gif
_]|GRIM|[_
worship.gif SLOVO CL worship.gif

Chtel bych rict ze klan se pomalu ale dobre utmeluje a stava se z nas skvelej team..
Chtel bych podekovat Spookymu Za jeho velkou aktivitu co se tyce starani se o TG a CW... a ESL ligu DIKY
Dale Hicksovi za jeho skills a pomoct v klanovych utkanich.. a taky za neprekonatelne komentare pri hre ktere nam davaji silu .... !
Dale GaWeinovi... za jeho uznani meho stylu hry! Byl prvni kterej to rek a toho si hodne cenim a take za ty acconty.
DeamonXL - mysaku taky diky za veskerou tvou prizen klanu.. jsi dobrej !
Jiry taky velke podekovani.. on vi jak to udelal blush.gif
No a nakonec Ultrakotenik taky si zaslouzi respekt a uznani .. hrajes dost dobre! Diky

Dozfam ze zustanem ... v tehle sestave dokud nas zensky nerozdeli!
*eU!^jiry/L.H./^!Sia*
joooo jiry vy a hlavne pamatuje protoze vsechno je zkusene a planovane:)))) sleeping.gif sneaky2.gif pinch.gif ninja.gif
Spooky
fííííhaaaaaa thx ---no budu se snazit i nadale ....dokud me nekdo nepripravi o zrak nebo ruce w00t.gif

takze az se tesim az budem old members eUthanasia ....sem na to zvedavej jak budem valet tak v 60ti v houpacim kresle s fajfkou a implantovanym cipem od VALVE w00t.gif
samozrejme radne hacknutym .... biggrin.gif whistle.gif
_]|GRIM|[_
QUOTE(Spooky @ 19.02.2005, 20:35)
fííííhaaaaaa thx ---no budu se snazit i nadale ....dokud me nekdo  nepripravi o zrak nebo ruce w00t.gif

takze az se tesim az budem old members eUthanasia ....sem na to zvedavej jak budem valet tak v 60ti v houpacim kresle s fajfkou a implantovanym cipem od VALVE  w00t.gif
samozrejme radne hacknutym .... biggrin.gif  whistle.gif
[right][snapback]65086[/snapback][/right]

To myslim ze uz budes myslet jen na tu euthanasii "v pravem slova smyslu"....
bye1.gif
*eU!^Sgt.Hicks^!Sia*
Dik Grime, za tva pochvalna slova,.. smerovana na moji adresu (potazmo adresu ostatnich clenu naseho klanu). Moc si tve osoby vazim, udelal jsi pro nas klan hodne prace, a obetoval jsi tomu spoustu sveho casu. Musim ti neco rict grime, jsi moje nejoblibenejsi klanova kurvicka,.. a navzdy ji zustanes blush.gif . S pozdravem *eU!^Sgt.Hicks^!Sia* cool.gif .
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.