Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: UT na GP
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Unreal Tournament
MaxXx
Bude na Game Parku
klasický Unreal Tournament (99) ?!
Zatím to tak navypadá sad.gif
black.tulip
určitě bude, ale kdy, to netuším
MaxXx
Troch si mně uklidnil ale proč teda nehlasuješ a nepodpoříš TO !?

THX
LION(LS)
Já sem rozhodně pro smile.gif
ph00z^
UT UT UT !! thumbsup.gif
MaxXx
jj thumbsup.gif
->|AH|<-*christian*
Ja su taky pro..
MaxXx
Jsem rád že všichni hlasují PRO
i já patřím mezi stálé hráče UT turned.gif
Headscratcher
Kua UT UT UT UT UT UT :PPPPPPPPP thumbsup.gif
N!K!T@
Martinaduch uz se těší až vám to zase nandá kluci!

biggrin.gif
black.tulip
QUOTE
Dalsi hry - nemame ted dostatek serveru, o vse jsme prisli. Samozrejme chceme pridat vsechny hry z nasi stare GZ, ale vse zalezi na tom, jak se nam podari ziskat partnery a tudiz i servery. Pokud vse pujde dobre, tak uz v pristim tydnu

© Bojler
MaxXx
Doufám že na UT se místo co nejdřív najde ...
Wintermute
Na GZ jsem už asi tak 2 roky chodil jenom na fórum, ale jakmile naskočí na GP server, tak jdu okamžitě na to!
Rijka
Verim, ze se tu utčko objevi. Jen jim musime dat cas, ono budovat vsechno od zacatku neni jednoduche.
Tesim se, az si zas zahraju na ceskem serveru :)
MaxXx
Vím o tom ale můj abs?ák to prostě nebere
sad.gif
ph00z^
proste UT RULA! thumbsup.gif


a Bojlerl je bůh worship.gif a at si nejaka GZPG s pingama 15 polibi neco to by pak nebylo vono whistle.gif
z0ny`
dpc chtel sem rict ze sem hlasoval proti jenze tam je 0 takze smula :O
Sillicon
jj taky bych byl pro UT a to co nejdriv..... jim to nechodi a UTckaru je dost takze kdo s tim prijde driv.... thumbsup.gif tongue.gif
a ze budou velky pingy? to neva vzdyt 99% z UT komunity zacinalo na modemu takze to bude v poho cool.gif ;-)

jeste bych treba udelal anketu co sem dat driv, jestli radsi klasiku UT99 GOTY nebo quaka5 UT2k4... innocent.gif

KizZ MeYdLa whistle.gif
ph00z^
proste UT klasika 99 rula :) jakej qvejk takova cypovina dyk je to pomaly jak UT 2k4;) to chce proste speed UT 99 thumbsup.gif thumbsup.gif wow.gif wow.gif



cheche whistle.gif
Sillicon
uz bude UT?

ne....


uz bude UT?

ne.......


uz bude UT?

ne!


uz bude UT?

ne!!!!!



uz bude UT?

ne!!!!!!!


uz bude UT?

NE ! ! ! !

--------------------------------------------------------------
podobnost k jistemu filmu je ciste nahodna..... ;-)




ja chci UT!!!!!

tak aspon at se da pustit klient aby sme se mohli slejzat s lidma na kecani kdyz uz tu nemuzem hrat......
Easy
Jestli sem nedáte Unreal, tak sem samozřejmě chodit nebudu. Já chápu, že ste teď bez GZ, bez serverů a já nevim co. Chci ale slyšet jediný, BUDE anebo NEBUDE. To je takovej problém napsat BUDE a dát najevo, že podporujete skutečně hráče a ne svoje ego? Myslim, že v jistej době, byla komunita hráčů UT na old GZ největší ze všech a v podstatě pro všechny hráče, kteří UT dnes ještě hrajou má ohromnou, nevyčíslitelnou :-) hodnotu. Tak už s tim kua něco udělejte, nebo skutečně podlehnu dojmu, že na nás hráče, ani zas tak moc času nemáte a prostě si sem narvete hry, který máte jen sami rádi a ty na který prostě "leze" nejvíc hráčů. Svym způsobem bych to i pochopil, ale co "nepochopim", proč by jste teda kolem nějakýho vznikajícího GP dělali takovej rozruch a povyk zdůrazňovánim toho, že to děláte pouze a jen kvůli hráčům. Pokud potřebujete prachy na železo, stačí říct, MY se složíme, pošlem každej nějaký ty drobný a to by nebylo, aby se nenašetřilo na to, co je třeba. Nehledě na to, že vy ve finále, asi taky nebudete úplně NEKOMERČNÍ, že. Takže, já osobně zatim nebudu dělat žádný závěry, a počkam si, jak se zachováte. Stále zatím s úctou, hráč Easy.
black.tulip
ten sloh sis klidně mohl odpustit, já se opakovat nebudu
PUX5
Vidim ze s narustajicim casem su nekteri hraci cim dal vic nervozni a netrpelivi.
Ja sem sice jen hrac UT2003, ale nejak moc se tim ze na GP zatim neni UT03 netrapim.
Sak casu je dost ne a jestli to bude zitra nebo za mesic to uz je jedno, hlavni je ze tu nakonec bude thumbsup.gif biggrin.gif
z0ny`
lol Easy mel by sis zmenit nick pac ti nepasuje

btw ty si vazne myslis, ze tu UT nebude?
black.tulip
koncem příštího týdne to tu snad bude, těšte se cool.gif
^t0x!c^
S tím chatem aby byl souhlasim aspo by se mělo kde scházet na pokec už aby to tam bylo a dalo se hrát. UT99 RulezzzzzzZ worship.gif worship.gif
drone_
Nemohu si pomoct....ale Easy je opravdu tupec!
Easy
To: Drone.

Nemůžu si pomoct, ale ruku na srdce chlapče, jako politováníhodnej tupec se tu profiluješ ty, soudě mimo jiné i podle obrázku, kterej seš schopnej si hrdě lepit pod svuj nick. Když nějakýmu příspěvku nerozumíš, neni třeba kvůli tomu autora urážet, aby se každej hned nedozvěděl, jakym trpíš sociálnim a inteligenčnim problémem. No, je to ale opravdu tvuj problém. Jenom tady tou svou blbostí a omezeností zbytečně nespamuj. Je to hnus.

P.S.Než začneš někoho urážet, popřemejšlej, jestli nebudeš nakonec vypadat sám jako úplnej blbec a vymaštěnec. wow.gif turned.gif teehee.gif biggrin.gif

To je debil, bleeee..uzghraaargh ble. Sem eště nežral. tongue.gif

P.S.S. : byla by sranda, kdyby sem to UT nakonec z celkem racionálních důvodů nedali a tenhle blb na to čuměl jak je to vůbec možný? Blbost holt vládne světem a nerozezná, když někdo mluví trochu s nadsázkou, trochu s pichlavostí a trochu s obdivem.

P.S.S.S. Omlouvá ho to, že mu je počítam tak, no 13, víc mu nefandim. tongue.gif
black.tulip
tak jsme si to pěkně vyříkali a jedeme dál biggrin.gif
Easy
worship.gif
Rijka
Easy : pokud se ti stýská po Češích ve hře, tak si někdy přijď zahrát na 213.239.207.22:27215, už jsem tam pár bývalých gz?áků potkala : ), ping kolem 50, v maplistu deck na sto způsobů : )), dlužno říct, že jak deck normálně nemusím, tak takový deck EXTREME se mi docela líbí.
Jinak mohli byste napsat kam chodíte hrát vy?
z0ny`
hmmm zajimavej server akorat ti boti teda no :)
markyz
Ip UT 99: 217.20.113.155:65000 217.20.113.155:22000 195.149.21.71:7897 194.177.124.203:8300
Rijka
johny : to tam nesmíš lézt v pracovní den v době kolem oběda : )), zkus to někdy večer a s botama se tam nepotkáš :)
MaxXx
Rijka: Ten server je MEGA vpoho !
z0ny`
milacci dneska sem rozjel dm server v CR celkem v poho ping tak zkuste :) 82.100.23.232:8000

hf a gl
black.tulip
soudruzi z gp tvrdě pracují na rozjetí UT na GP, že johny biggrin.gif
N.E.O
Mě se hraní na GP moc netýká utecko hraji převážně na jejich serverech nebo přes manažer, takže říkám ne!!Ale když to tak chcete nebberu vám to!Třeba se někdy potkáme i tady na GP!! worship.gif worship.gif
black.tulip
vždycky se hodí server, na kterým si kdykoliv můžeš pozvat někoho (např.) na duel
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.