Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Vietcong na GP
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Vietcong
Stran: 1, 2
Dr.K!ll!4Nekk
Po mesici abstinence vlezu na GZ a nestacim se divit vlastnimu exploreru.si rikam hm na p*cu no. ale co se da delat zivot je swine s velkym W. grrr.gif

Tákže nebudu dlouho chodit kolem horký kaše. whistle.gif

no proste,: KDY bude VIETCONG na GP ? sad.gif
O.P.i
Jo já chi taky VIETCONGA exclamation.gif

Je to best hra thumbsupsmileyanim.gif

Pls přidejte ji, jinak bych neměl co hrát frusty.gif a na novou GZ nejdu hrát a ani nepůjdu!!!!!!

Progamers SUX
Slzic
Vietcong bude až se seženou potřebné servery. Taky doufám že brzy worship.gif
sysTem
no to doufame snad vsichni.. samotny public nestoji za nic : ) gl snad uz se dratují(ty servery).. thumbsup.gif
ocelotcz
Aspon nejakej ten servr na hrani CW, bo prazdnejch serveru, kde nas to nechaj odehrat je jako safranu....
A kdyz nas pak nekdo na ESL vyzve a nema server, tak jim maximalne muzem podekovat za vyzvu a rict ze nemame kde hrat.....

Mno, ale ja vim, trpelivost ruze prinasi... Tak doufam ve vas..... ze aspon snad casem....

Ale byl bych vdecnej za info co vsechno v blízky dobe chystate a na co se muzem tesit.... a myslim ze bych to neocenil jen ja sam...

ale jinak preju HODNE STESTI a PEVNEJCH NERVU!
Dr.K!ll!4Nekk
mam doma 4 CD s Vietcongem. dpc ani jedno nevali a to nejsou poskrabany! grrr.gif cry.gif
agony
lidi muzu se zeptat co mate za sestavy a jaky mate fps? ... pac ja mam "celkem" dobrou a mam 25fps (na nejhorsi nastaveni grafiky atd.. grrr.gif
NR InfernaL
Mno tak slziči zaplat aspon 5 serverů a jedem jedem:-))
Slzic
Jasný jdu vyklepat prasátko thumbsup.gif
Dr.K!ll!4Nekk
QUOTE(agony @ 07.02.2006, 17:48) [snapback]197860[/snapback]

lidi muzu se zeptat co mate za sestavy a jaky mate fps? ... pac ja mam "celkem" dobrou a mam 25fps (na nejhorsi nastaveni grafiky atd.. grrr.gif


nevim jaky mam obycejne fps ale na Atlonu 2200+, 512MB RAM, Geforce fx5500 256mb ram,Segate barcuda 80GB valim na max detaily pri 1024x768 maximalne plynule worship.gif . pokud se my to nekdy hryzlo tag to byly lagy thumbsdownsmileyanim.gif
(DS)Kenny
jsem členem klanu Darksides ve hře Vietcong. Jen bych chtěl říce že náš tým se rozhodl že přestane využívat služeb nového GZ a chtěl by přejít k Gp a proto se chci zeptat kdy Bude Vc na GP protože na novém GZ rozhodně hrát nebudu!!!!!!!!!!!
Slzic
VC tu bude hned jak se seženou servery pro tuto hru , bohužel to nejde tak rychle jak by jste si přáli.
Nicméně se určitě dočkáte wink.gif
sysTem
Infernale.. kua jaky NR co to ma znamenat? :) hehe.. to zkousej jinde! : ) a ty Slzici.. nelelkuj a klepej to prase ve dne v noci.. i manzelku a deti priber,at to wodsejpa! : )

jo a k ty sestave.. no ja bych radsi pomlcel.. na tom mym kompu se leda tak usazuje prach.. to je jediny co stoji za rec !!
Slzic
QUOTE(sysTem @ 08.02.2006, 22:51) [snapback]199379[/snapback]

Infernale.. kua jaky NR co to ma znamenat? :) hehe.. to zkousej jinde! : ) a ty Slzici.. nelelkuj a klepej to prase ve dne v noci.. i manzelku a deti priber,at to wodsejpa! : )

jo a k ty sestave.. no ja bych radsi pomlcel.. na tom mym kompu se leda tak usazuje prach.. to je jediny co stoji za rec !!

heh jsem rád že neztrácíš humor worship.gif
Pumma
Cus all chtel bych vedet za jak dlouho tu tak bude odhadem VC ja vim ze se pta hodne lidi a jsem tim trapnej ale uz me nebavi hrat na publicu a na GZ se mi hrat nechce. A jeste jedna otazka bude tu CoD2?
Saruman
lidi a jentak odhadem..asi...kdy tady bude Vietcong?a necici slysez ze se docakme nebo naky taky blaboly.
biggrin.gif
chceme slyset jasnou a strucnou odpoved rolleyes.gif
Slzic
Do 14 dnů by tu měli být všechny hry co byli na bývalém GZ. thumbsup.gif
Pumma
14 dnu? eh-smiley.gif to se jeste budu tesit na VC hodne dlouho nebo tu bude driv? thumbsup.gif
Ale i tak je to vybornej vykon do 3 tydnu nahradit byvale GZ smekam panove worship.gif worship.gif thumbsup.gif
Saruman
aspon ze do 14dnu bude konecne kde parit.
se to pekne vyrysovalo to GZ ted tam pres den nehraje vic jak 200lidi a
tady na GP bezne tak 800-1000.. to musej bejt na GZ celkem zklamany.... worship.gif wow.gif
Pumma
Tjn to musi koukat ale maj to lepsi nez na PL tam meli necelych 500 lidi.
Slzic
Vidím to tak na týden smile.gif
sysTem
kua uz se tesim,az to uvidis za rohem vykladat : ) hehe.. jo a mimochodem,ja ztracim humor akorat kdyz se sere cw .. janak sem v klidu : )
NR InfernaL
hehe sysTeme, k tobě se to ještě nedoneslo?:) NR chtěli po letech změnu a mít v týmu nějakého slabého hráče, tak sem to hned vzal:-))
sysTem
jo taaaak... tak to jo.. to je pohoda.. to preju hodne stesti :) treba zas nekdy na invexu..
Pumma
No tyden snad vydrzim
Yuri
jj taky už se tešim cool.gif

už jsem totiž nervní jak sáňky v létě teehee.gif
Pumma
Cus ale hele chci se zeptat bude opravdu VC do 15.1 jak pisou na www.dzd.wz.cz? dik
Parcus
QUOTE(Pumma @ 14.02.2006, 20:13) [snapback]204251[/snapback]

Cus ale hele chci se zeptat bude opravdu VC do 15.1 jak pisou na www.dzd.wz.cz? dik


NO nevím jestli na dzd.wz.cz ale na www.dzv.wz.cz jsme teehee.gif měli takovej článek. Ale nevím odkud je tahle informace...možná od SLziče...fakt nevím....snad do tejdne to už bude worship.gif

edit: tak jsem se díval a článek byl asi upravenej (překlep :-) ) a mělo by to být do 25.2.....tak se omlouvam
Slzic
Do neděle tu Vietcong snad bude +/- den thumbsup.gif
Pumma
Ok uz se nemuzu dockat
O.P.i
Konečně už budu mít co hrát clapping.gif

Vietcong je best
Scary
aŽ BUDOU POTŘEBMÉ SERVERY! smile.gif
RaptorM60
OffTopic: nový speciál k VC vypadá dobře thumbsup.gif
Slzic
QUOTE(RaptorM60 @ 18.02.2006, 15:46) [snapback]206962[/snapback]

OffToic: nový speciál k VC vypadá dobře thumbsup.gif

Díky snažíme se thumbsup.gif
Pumma
ze by to bylo dneska, nebo az zitra? biggrin.gif innocent.gif
Saruman
ja chci vietcong!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
worship.gif worship.gif worship.gif wow.gif wow.gif wow.gif
Firepeter
QUOTE(Pumma @ 19.02.2006, 09:17) [snapback]207608[/snapback]

ze by to bylo dneska, nebo az zitra? biggrin.gif innocent.gif

Doufám že to bude už dneska. Protože jinak budeme mít problém najít vhodnej server na ten náš zápas dneska. Případně kdo může půjčit server dnes ve 20:00 pls napište mi.
Slzic
QUOTE(Firepeter @ 19.02.2006, 17:41) [snapback]208033[/snapback]

Doufám že to bude už dneska. Protože jinak budeme mít problém najít vhodnej server na ten náš zápas dneska. Případně kdo může půjčit server dnes ve 20:00 pls napište mi.

No s tím radši nepočítej thumbsdownsmileyanim.gif
Firepeter
QUOTE(Slzic @ 19.02.2006, 18:17) [snapback]208055[/snapback]

No s tím radši nepočítej thumbsdownsmileyanim.gif

S čím?
S tím že nám někdo půjčí server? To ani nedoufám, ale zkusit se to musí.
Nebo s rozjetím VC na GP? Vim jak těžký a náročný to je, ale stejně bych byl rád kdyby se rozjel co nejdřív.
Slzic
QUOTE(Firepeter @ 19.02.2006, 19:24) [snapback]208100[/snapback]

S čím?
S tím že nám někdo půjčí server? To ani nedoufám, ale zkusit se to musí.
Nebo s rozjetím VC na GP? Vim jak těžký a náročný to je, ale stejně bych byl rád kdyby se rozjel co nejdřív.

Myslel jsem s tím , že bude VC včera ve 20.00 na GP worship.gif
Pumma
Cus a nebude to dneska asi ne vid? worship.gif thumbsup.gif
Slzic
QUOTE(Slzic @ 20.02.2006, 08:44) [snapback]208490[/snapback]

Myslel jsem s tím , že bude VC včera ve 20.00 na GP worship.gif

No mělo by to být co nevidět , jsme v pořadí worship.gif
Pumma
Co nevidet? tak to sem budu koukat kazdych 30 min pokud tu nebude segra worship.gif worship.gif whistle.gif whistle.gif
Slzic
No tak vás asi zklamu , VC podle nových officálních informací bude v průběhu týdne a je na řadě jako první , kromě her které nevyžadují tak velké HW nároky. Takže musíme být všichni trpělivý a čekat až se poskládají servery na naší hru whistle.gif wow.gif worship.gif
Pumma
V prubehu tydne :-( no tak to snad vydrzim
Parcus
QUOTE(Pumma @ 20.02.2006, 16:08) [snapback]208720[/snapback]

V prubehu tydne :-( no tak to snad vydrzim

vy jste teda závisláci biggrin.gif

asi trochu offtopic, ale jak to bude s tím turnajem?bude se konat?bude od začátku??

sorry jestli je to tady někde napsaný, ale už nemám síly to hledat whistle.gif
Yuri
taky by me a nejenom me zajimalo kolik bude tech serveru pro Vietcong, doufam ze jich nebude malo whistle.gif
Slzic
QUOTE(Yuri @ 20.02.2006, 19:34) [snapback]208905[/snapback]

taky by me a nejenom me zajimalo kolik bude tech serveru pro Vietcong, doufam ze jich nebude malo whistle.gif

Vypadá to , že jich pro začátek bude méně než na starém GZ, to že jich nebude prozatím více způsobuje mapa Halong , která má velké nároky na server thumbsdownsmileyanim.gif sad.gif
Firepeter
Nejde ani tak o to že jich bude míň. To se dá pochopit. Ty server nejsou zadarmo a sponzoři zase tolik nemaj. Ale hlavně aby byly. Co sem se koukal tak GP klient už je na VC připtravenej od samýho počátku.
Čím dřív tím líp. Jenom nezapomenout na kvalitu. Už se nemůžu dočkat. Když jsme včera hráli, musel jsem to založit já, na domácím připojení. A i tak ten druhej klan říkal že má na mě lepší pingy jak na GZ. (všichni měli pod 50)
Hlavně si pošpěšte. Vaše servery jsou rozhodně lepší než jakákoliv založená hra. Mam sice ping 10 a můžu i nastavit specta a jiný, ale není to ono.
Kenny.Dc
Tak honem,honem nebo moje mys skolabuje worship.gif wow.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.