Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: ULTIMÁTUM!!!
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Unreal Tournament 2004
MARVinCZ
Maximálně do konce Února jsem ochoten dodržovat bojkot!!! Pak kašlu na vaše žabomyší války a jdu hrát UT04 na GZ.grrr.gif Fandím vám a podporuju vás ale věčně se pro to omezovat nebudu! Kapišto?
°Ondy^
tak bez niokdo te nenuti hrat na GameParku!!!! biggrin.gif
V!peR^III
QUOTE(MARVinCZ @ 08.02.2006, 22:00) [snapback]199332[/snapback]

Maximálně do konce Února jsem ochoten dodržovat bojkot!!! Pak kašlu na vaše žabomyší války a jdu hrát UT04 na GZ.grrr.gif Fandím vám a podporuju vás ale věčně se pro to omezovat nebudu! Kapišto?

Heh nevim co Ti prelitlo pres nos, ale asi ses trosku unahlil ne? ...Vzdyt nikdo z Gameparku Te preci nenuti tu dodrzovat bojkot ne? ... rolleyes.gif
bez hrat kam chces si preci svobodny clovek thumbsup.gif


PUX5
Trochu netrpelivy ne wow.gif. Sak kdo te tu drzi, klidne hraj na GZ. bye.gif
black.tulip
do konce února? to je v poho limit :-)
-]c3[-Freema4
Moc tomu neverim ze to sprovoznite do konce unora
sheem4^
UT2004 by se zde melo objevit behem nasledujiciho tydne. Neni to 100% informace, tudiz mne nesmite ukamenovat za to, kdyz tu behem nasledujiciho tydne nebude.

Samozrejme se muzete tesit na dobre (netroufam si rict profesionalne) nastavene servery tak, jak jste byli zvykli ze stare GZ.
MARVinCZ
QUOTE(V!peR^III @ 10.02.2006, 17:15) [snapback]200701[/snapback]

Heh nevim co Ti prelitlo pres nos, ale asi ses trosku unahlil ne? ...Vzdyt nikdo z Gameparku Te preci nenuti tu dodrzovat bojkot ne? ... rolleyes.gif
bez hrat kam chces si preci svobodny clovek thumbsup.gif

Proto jsem se svobodně rozhodl že bojkot o který jsme byli požádáni do konce Února dodržím. Jen oznamuji že dál už ne. Drsnější tón měl admina vyprovokovat aby dal nějaké datum protože dotazů kdy bude UT04 je tu více a nevšim jsem si že by na ně někdo reagoval. Jak vidíš ovoce to přineslo! thumbsup.gif
°Ondy^
tak si kup origo a nemusis hrat jen tu stoji 399kc
.evil!F@ce.
QUOTE(°Ondy^ @ 11.02.2006, 23:46) [snapback]202020[/snapback]

tak si kup origo a nemusis hrat jen tu stoji 399kc


Já bych řek že originálku má, jinak by "nestrašil", že pude hrát na PGZ, tam imho kontrolu cd-keye maj zapnutou...
A kdyby neměl orig a trochu se snažil... přes "oko" sem viděl min. 3 servery s no-cdkey...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.