Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Problem z hranim CoD
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
Stick
PLS poraďte.Většinou když se připojím do hry tak mám hrozné lagy a většinou se mi to i sekne,že zvuk se pořád opakuje a obraz stojí,během toho mám ping okolo 40.Někdy se to po chvilce rozjede a někdy ne,takže musim restnout PC.Mám WIFI 256.A nikdy mi to nedělalo,akorat vždycky jsem měl počáteční lagy ale ty se za chvilku vyrovnaly. HELP please,sem opravdu v koncích! sad.gif
Jertho
QUOTE(plechowka @ 09.02.2006, 16:00) [snapback]199822[/snapback]

PLS poraďte.Většinou když se připojím do hry tak mám hrozné lagy a většinou se mi to i sekne,že zvuk se pořád opakuje a obraz stojí,během toho mám ping okolo 40.Někdy se to po chvilce rozjede a někdy ne,takže musim restnout PC.Mám WIFI 256.A nikdy mi to nedělalo,akorat vždycky jsem měl počáteční lagy ale ty se za chvilku vyrovnaly. HELP please,sem opravdu v koncích! sad.gif


Možná je tu moc lidí, viz zde:1203 hráčů!
enjOik
njn gamepark este neni pripraven na takovej napor hracu dizzy.gif
Stick
Snad to teda nebude u mě! whistle.gif
InSo.MaRKuS
QUOTE(plechowka @ 09.02.2006, 16:00) [snapback]199822[/snapback]

PLS poraďte.Většinou když se připojím do hry tak mám hrozné lagy a většinou se mi to i sekne,že zvuk se pořád opakuje a obraz stojí,během toho mám ping okolo 40.Někdy se to po chvilce rozjede a někdy ne,takže musim restnout PC.Mám WIFI 256.A nikdy mi to nedělalo,akorat vždycky jsem měl počáteční lagy ale ty se za chvilku vyrovnaly. HELP please,sem opravdu v koncích! sad.gif

Zkus ukončit nepotřebné programy a procesy. Mě se to taky celkem dost sekalo, když jich bylo hodně.
*FOX°
QUOTE(plechowka @ 09.02.2006, 16:00) [snapback]199822[/snapback]

PLS poraďte.Většinou když se připojím do hry tak mám hrozné lagy a většinou se mi to i sekne,že zvuk se pořád opakuje a obraz stojí,během toho mám ping okolo 40.Někdy se to po chvilce rozjede a někdy ne,takže musim restnout PC.Mám WIFI 256.A nikdy mi to nedělalo,akorat vždycky jsem měl počáteční lagy ale ty se za chvilku vyrovnaly. HELP please,sem opravdu v koncích! sad.gif

Aktualizujte ovladače grafiky nVidia , ATI!!
Popřípadě aktualizujte i ovladače základní desky, zvukovky a jiných zařízení v PC. thumbsup.gif
Take to je mozna znameni ze je tvoje PC uz je zrale na format. Ja kvuli COD u formatoval PC 2 aby mi to jelo v pohode bez sekani a pokazde mi to pomohlo whistle.gif
(Ale taky prava ze lagy na GP zatim jsou no)
^Zen
skus format ale nie vzdy pomoze. Pripadne tie ovladace.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.