Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: GTA: Vice City
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Zlo
Dokázal by my někdo poradit? Pc: Athlon 2,4 256RAM 64Grafika! Win XP

Když chci nainstalovat VC, tak my to vyhodí chybu že je špatný italian.txt a skončí to instalaci! Když sem skopíroval celý CD na HDD, kromě italianu, protože nešel ani skopírovat, tak sem vytvořil italian.txt prázdný. Hodilo to sice chybu ale už se to celí nainstalovalo! ALE potom sem tam chtěl hodit crack a ouvej zase nejde skopčit na HDD! Tak sem to vzal na starou p100 tam sem to uplně v pohodě skopíroval! Hodil sem to na disketu, dal do kompu, rozbalil, a zase prd!! Poraďte někdo!! Jestli to může být xpčkama nebo já nevím! Kámoš má xp tam mu to nejde taky, drehej má taky a tomu to de!! Opravdu si už nevím rady!! cry.gif !!POMOZTE!! cry.gif
Jirik
XPčkama to nebude, mě na nich Vice City jede v pohodě...
Ammoni@c
QUOTE(Zlo @ 05.05.2004, 11:57)
Dokázal by my někdo poradit? Pc: Athlon 2,4 256RAM 64Grafika! Win XP

kup si originalku, tim to urcite vyresis devil.gif
LOVIT
QUOTE(Zlo @ 05.05.2004, 11:57)
Dokázal by my někdo poradit? Pc: Athlon 2,4 256RAM 64Grafika! Win XP

Když chci nainstalovat VC, tak my to vyhodí chybu že je špatný italian.txt a skončí to instalaci! Když sem  skopíroval celý CD na HDD, kromě italianu, protože nešel ani skopírovat, tak sem vytvořil italian.txt prázdný. Hodilo to sice chybu ale už se to celí nainstalovalo! ALE potom sem tam chtěl hodit crack a ouvej zase nejde skopčit na HDD! Tak sem to vzal na starou p100 tam sem to uplně v pohodě skopíroval! Hodil sem to na disketu, dal do kompu, rozbalil, a zase prd!!  Poraďte někdo!!  Jestli to může být xpčkama nebo já nevím! Kámoš má xp tam mu to nejde taky, drehej má taky a tomu to de!! Opravdu si už nevím rady!!                                                                                                                                            cry.gif !!POMOZTE!! cry.gif

kopni obě cdčka na hadr a z něj to nainstaluj
ixik
Muze to bejt deskou (motherboardem), i kdyz to se vetsinou projevuje tim, ze to pak hazi CRC errory. Jedine zkus dat HDD do jinyho kompa a zkopirovat to tam. Nebo si znova vysmahni Vice City.

Jen tak mimochodem, shanim CD-Key na Rally Xtreme, ztratil jsem ho a nemuzu ho za boha nikde sehnat ... petrxch@seznam.cz
Duk
QUOTE(ixik @ 02.07.2004, 18:47)
Muze to bejt deskou (motherboardem), i kdyz to se vetsinou projevuje tim, ze to pak hazi CRC errory. Jedine zkus dat HDD do jinyho kompa a zkopirovat to tam. Nebo si znova vysmahni Vice City.

Jen tak mimochodem, shanim CD-Key na Rally Xtreme, ztratil jsem ho a nemuzu ho za boha nikde sehnat ... petrxch@seznam.cz
[right][snapback]19668[/snapback][/right]


takovy problemy sem ani nepiste,pac piratum nikdo neradi bye.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.