Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Anketa na téma "Jumik" :)
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Quake
.evil!F@ce.
Docela mě pobavil svými posty, takže sem si nemohl odpustit malou anketku... cool.gif
I2F*Radeq
mno, proste bez diskusi.... asi je unfair a mozna i proti pravidlum delat tu nejaky ankety a fora v tomhle smyslu, ale nemuzu si pomoct... nevic je to v testovacich forech, taq by to moc adminu srat nemuselo... ;]
rad bych odpovedel 1. a 3. odpoved, ale nemuzu... ;]]]]

Mozna neni nutny, davat to sem 2x... ;] a radsis to mel nechat v tech testovacich forech... ;]
.evil!F@ce.
hh v tom testovacim fóru byla jen zkouška, chtěl sem to hodit sem, ptz tady lidi čtou o Quakovi mimo jiné Jumikovi posty....

Jumiku doufám, že si to nevezmeš osobně... ta anketa je Just4Fun!!! thumbsup.gif
Jumik
Jen se ukazuje kam až lidi dokážou zajít, když jim dojdou argumenty, ostuda je to spíš pro tebe !!

Jen mě tak napadlo, že tě asik naštvalo, že mě ty tvoje screeny nijak neohromily :-)

Proč mi to ted píše, že už jsem hlasoval, když jsem klikl na nehlasovat zobrazit výsledky :-o Chci Jumik rulez !!!! :-)
P.J.RiPPeR
ja bych tak hrozne moc chtel byt moderatorem tohodle Quake threadu :) kua jak ja bych se vyradil :D
AzKikr
QUOTE(P.J.RiPPeR @ 13.02.2006, 01:25) [snapback]202966[/snapback]

ja bych tak hrozne moc chtel byt moderatorem tohodle Quake threadu :) kua jak ja bych se vyradil :D

prave proto jim nejses rippere ... :p


2jumik - kdyz kliknes na "nehlasovat", nediv se, ze pak nejde hlasovat. dany "tlacitko" je tam prave pro takovy vykuky, ktery se podivaj na vysledky a pak zacnou hlasovat... (takovy hlasovani vetsinou neni zalozeny na slusnym zakladu)
Jumik
Tahle anketa není založena na slušným základu, jelikož jejím zakladem jsem já :-D Ale o slušným základu by jsme mohli dlouze polemizovat a ty musíš makat na Q3 serverech, tak se nenech rušit :-)
Hudy
vostrý 25:25:25:25 :P potřebujem eště 1 hlas...
sov4
docela srandovni anketa...ale jumik se ne boj...dopadne to good! smile.gif
Jumik
sov4, dík za podporu :-)

Vzkaz pro lidi co mě z nějakýho důvodu nemají rádi: ..|.,
rasput!n
QUOTE(Jumik @ 14.02.2006, 17:34) [snapback]204077[/snapback]

sov4, dík za podporu :-)

Vzkaz pro lidi co mě z nějakýho důvodu nemají rádi: ..|.,


co to jeeee whistle.gif
Jumik
Vidím, že nemáš dostatek důvtipu aby ti to došlo ;-) To rasput!n

To vypadá, že za chvilu budu největší Quake celebrita na GP :-D I negativní reklama, je reklama :-)
P.J.RiPPeR
spis te kazdy jen bude znat ale nikdo nebude mit sebemensi respekt k tobe ani k tvym nazorum, to me neprijde moc jako vyhra
Jumik
Mě stačí, že mě bude každý znát :-D Můj rozhled nezačíná a nekončí u Quaka, ale o tobě vážně pochybuju :-)
AnubisBWT
lol cely sektor :D
btw: kdo delal tu anketu
Neni to žádnej znalec, ale ví o čem mluví. tohle je trochu blbost ne ? :) on tu mluvi o vsem a kdyz neni znalec tak nevi ne ? :)))
.evil!F@ce.
mno máš pravdu, chtěl sem tam dát nějakej mezistupeň mezi "Zná vše, proto se ke všemu vyjadřuje" a "Plácá pátý přes devátý, jen aby všem došlo, že je LAMA"...

btw: mě by spíš zajímalo, kolik si "Lumík" založil accountů aby si mohl kliknout na "Jumik Rulez" t_lol.gif asi 3 nový...
Jumik
Ani jednou, já to nemám zapotřebí :-) AzKikr má práva moderátora, myslím, že by nemuselo být těžký zjistit kdo jak hlasoval ;-)
rasput!n
QUOTE(Jumik @ 14.02.2006, 21:05) [snapback]204308[/snapback]

Vidím, že nemáš dostatek důvtipu aby ti to došlo ;-) To rasput!n




lol:D o mém důvtipu se Ty můžeš akorát tak dohadovat:D běž si radši svoje choutky vybíjet někam jinam než na internet, jak to tady tak pozoruji tak tu sedíš celej den, nic proti tomu, ale fakt by mě zajímalo co tě nutí do každého rýpat, každý příspěvek okomentovat, nacpat se do každého tématu a furt někoho kritizovat....?ti to dělá dobře??? radši si párkrát plácni do šaška mladý muži, to ti spíš udělá dobře:P a nebo di radši ven....a ostatní tady neotravuj:)
p.s nezapoměn reagovat na mojí osobu:) si to vytisknu a přečtu na wc, at to tam mám rychlejc za sebou...:))
Jumik
To rasput!n: Já to tu sleduju, jen když dělám v maxu, mám týden volno, pak už tu bohužel nebudu tak často, ach bože co bezemně budete dělat :-D Jinak o tvojí osobě nepotřebuju něco psát, se stačí podívat na to hnusný logo co máš jako avatara, tvoje práce ?? :-D Just kidding ;-)
rasput!n
QUOTE(Jumik @ 15.02.2006, 21:46) [snapback]205085[/snapback]

To rasput!n: Já to tu sleduju, jen když dělám v maxu, mám týden volno, pak už tu bohužel nebudu tak často, ach bože co bezemně budete dělat :-D Jinak o tvojí osobě nepotřebuju něco psát, se stačí podívat na to hnusný logo co máš jako avatara, tvoje práce ?? :-D Just kidding ;-)


je to moje práce:))) a není to logo ty debile:p děláš v maxu? tak bys měl vědet že to není logo, tak tady nefrajeř užobáku:P
a víš co budeme bez tebe dělat? budem si to normálně psát, a bduem rádi že bez tebe, sice ne všichnii ale dost lidí ano, stačí se podívat na tu anketu:)
P.J.RiPPeR
a koho zajima ze dela v maxu vid :), to on jen musel nadhodit aby se mohl nejak povysovat a masirovat svoje ego :) ... a takovych zbytecnych vet nicnerikajicich a pouze ego jemu vlastnimu zvedajicich pouziva vic nez dost :) užobák :)))
Jumik
To rasput!n: Minimálně první snímek tý animace se dá považovat za logo :-) Jinak já tě nemám zapotřebí urážet, si vystačíš sám :-D
To RiPPer: V maxu dělám, protože mám volno jinak není čas, mám dost práce v Javě, C++ a ještě mi k tomu přibude Tcl/Tk, Python, Swing... Pokud máš zájem pošlu nějaký svý práce, není problém, není to žádný profi, ale je to slušný ;-)
P.J.RiPPeR
pj.ripper(at)centrum.cz
Jumik
Odpoledne něco nauploadím a hodím odkazy, na mail bych se mohl vykašlat :-)

To na čem ted makáme s kámošama je WIP, tak to sem dávat nebudu !! Pošlu dva co jsem našel, nemám moc času přez školu něco dělat, spíš se mi nechce, tak je to poměrně dost starý, hlavně ten replikátor a to jsem ještě našel nějakou pracovní verzi bez materiálu a ten druhý je testovací scéna na nastvení světel, kdo dělá v maxu nebo jiným softu, tak ví, že nasvětlení je nejtěžší část :-)

http://damn.wz.cz/Rep.jpg
http://damn.wz.cz/Lanka.jpg
rasput!n
to jumik: nebudu ti to vyvracet mno, nevím proč bych tu měl dávat nějaké složitější avatary loga či sigy jelikož je jejich velikost dost velká:P a kdybych se měl vyjádřit k tomu tvému logu...ehm..to radši dělat nebudu a k tomu obrázku co máš v podpisu...ehm...naskládat na sebe 4-5 vrstev dokáže i dítě s prominutím:p já to mám aspon ručně nakreslené( až na hlavu dart maula)...nevím no....a taky nevím proč ses začal vyjadřovat k mému avataru...?....si chtěl nejspíš zafrajeřit se svými úspěchy v maxu, že? frajeř no:)...užobáku:)je mi tě líto

ted sem si všim těch screenu...hezké no:) ale na to aby si tady s tím frajeřil by si an sobě musel zapracovat...a vůbec zajdi si na nějaké jiné forum zaměřené na maxe nebo grafiku všeobecně a nefrajeř nám tady s tím na q3 foru:)
AzKikr
uz tu nechci videt nejaky reci o obrazcich z max studia(bo co ma bejt ten vas "max"), zadny dohady o avatarech apod. .... bud to budete respektovat, nebo se to zamkne, nebo vam ty posty budu mazat... way2ez
Jumik
Tohle je anketa o mě, co přesně sem podle tebe nepatří ?? A stím avatarem jsem si dělal srandu, když někdo neumí anglicky, tak smůla !! Že rasput!ne, ty neznáš nic jinýho než ubožáka ?? Čím si to kreslil, pastelkama ??

BTW: Jestli tohle téma resp. anketa patří sem, to spíš směřuj na autora tohodle topicu ;-)

AzKikr: Bo znamená protože a né nebo, si Ostravák jak Brno, že ??
zgr
no spis ta anketa bude zalozena na tom, proc rikas takovy kravoviny o Q.To samozrejme neznamena, ze nejspis mas ujety "nazory" i na ostatni.
P.J.RiPPeR
QUOTE
Bo znamená protože a né nebo, si Ostravák jak Brno, že ??


mam pocit ze bo je z polstiny, ale tak to je hned vedle vid :)
Jumik
RiPPer: Tak nějak ;-)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.