Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Vlastní herní server
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
Petr Tůma
Poraďte mi prosím jak mám nakonfigurovat vlastní server,kde mi běží Call of duty 1.5 a i když sám mám orginální cd key tak chci aby se mi mohli připojit i hráči s neorg.klíčem,tak jak je to zde na GAMEPARKU.
Nevím jak toho docílit,protože i když jsem všude vypl PB tak se prostě nikdo s neorg klíčem nepřipojí.
Můžete si to sami zkusit,když si dáte IP 213.195.215.202:28960.

Děkuji všem,kteří tomu rozumí a chtějí mi ulehčit práci.¨
PS:fandím celému týmu tohoto serveru.Jste dobří jak jste to rychle všechno rozjeli. thumbsup.gif
Radim
Ha Petr Tůma nebyl někdo takovej i na superhostingu.
I2F*Radeq
QUOTE(Petr Tůma @ 15.02.2006, 22:16) [snapback]205115[/snapback]

Poraďte mi prosím jak mám nakonfigurovat vlastní server,kde mi běží Call of duty 1.5 a i když sám mám orginální cd key tak chci aby se mi mohli připojit i hráči s neorg.klíčem,tak jak je to zde na GAMEPARKU.
Nevím jak toho docílit,protože i když jsem všude vypl PB tak se prostě nikdo s neorg klíčem nepřipojí.
Můžete si to sami zkusit,když si dáte IP 213.195.215.202:28960.

Děkuji všem,kteří tomu rozumí a chtějí mi ulehčit práci.¨
PS:fandím celému týmu tohoto serveru.Jste dobří jak jste to rychle všechno rozjeli. :thumbsup:

hele, gdyz sem rozjizdel Quake server, taxem taky vypnul Punkbastera, jaq rikas... a gdyz sem pustil ten server a vono to nabehlo, taxem napsal "sv_auth 0" a paq to fachalo... urcite ti pude ulozit i do configu... je to sice Quake server, ale vzheledem k tomu, ze CoD a Q bezi na stejnym enginu a prikazi do konzole maj vesmes stejny, taq by to melo fachat...
PS - nejsem si jistej, esli sem to delal pro Q4 nebo Q3, oba sem rozjizel, ale nevim, u kteryho sem to resil....
mausoleum
QUOTE(Petr Tůma @ 15.02.2006, 22:16) [snapback]205115[/snapback]

Poraďte mi prosím jak mám nakonfigurovat vlastní server,kde mi běží Call of duty 1.5 a i když sám mám orginální cd key tak chci aby se mi mohli připojit i hráči s neorg.klíčem,tak jak je to zde na GAMEPARKU.
Nevím jak toho docílit,protože i když jsem všude vypl PB tak se prostě nikdo s neorg klíčem nepřipojí.
Můžete si to sami zkusit,když si dáte IP 213.195.215.202:28960.

Děkuji všem,kteří tomu rozumí a chtějí mi ulehčit práci.¨
PS:fandím celému týmu tohoto serveru.Jste dobří jak jste to rychle všechno rozjeli. thumbsup.gif

hele kámo jak si udělat svůj server a jak nastavit ve win vypnutí authorizace cd keye najdeě n těchto dvou stránkách, na TBS se musíš zaregistrovat do fora, jinak tam nic nevyčteš
Esuba
TBS biggrin.gif tongue.gif
A.l.i.3.n
QUOTE(Petr Tůma @ 15.02.2006, 22:16) [snapback]205115[/snapback]

Poraďte mi prosím jak mám nakonfigurovat vlastní server,kde mi běží Call of duty 1.5 a i když sám mám orginální cd key tak chci aby se mi mohli připojit i hráči s neorg.klíčem,tak jak je to zde na GAMEPARKU.
Nevím jak toho docílit,protože i když jsem všude vypl PB tak se prostě nikdo s neorg klíčem nepřipojí.
Můžete si to sami zkusit,když si dáte IP 213.195.215.202:28960.

Děkuji všem,kteří tomu rozumí a chtějí mi ulehčit práci.¨
PS:fandím celému týmu tohoto serveru.Jste dobří jak jste to rychle všechno rozjeli. thumbsup.gif

http://forum.gamepark.cz/index.php?act=Search&f= grrr.gif
Petr Tůma
Děkuji Vám všem za informace,kouknu na to a zkusím co se dá dělat,Ale jinak ještě jednou díky všem
mrtvej_krtecek
no, hlavne abys mohl dedikovat server ze svyho pocitace, tak potrebujes verejnou ip adresu, jinak se ti to vzdycky udela jenom jako lan.
I2F*Radeq
QUOTE(mrtvej_krtecek @ 16.02.2006, 16:10) [snapback]205430[/snapback]

no, hlavne abys mohl dedikovat server ze svyho pocitace, tak potrebujes verejnou ip adresu, jinak se ti to vzdycky udela jenom jako lan.

jj, dobra poznamka.. :]
Psychobolos
QUOTE(Petr Tůma @ 15.02.2006, 22:16) [snapback]205115[/snapback]

Poraďte mi prosím jak mám nakonfigurovat vlastní server,kde mi běží Call of duty 1.5 a i když sám mám orginální cd key tak chci aby se mi mohli připojit i hráči s neorg.klíčem,tak jak je to zde na GAMEPARKU.
Nevím jak toho docílit,protože i když jsem všude vypl PB tak se prostě nikdo s neorg klíčem nepřipojí.
Můžete si to sami zkusit,když si dáte IP 213.195.215.202:28960.

Děkuji všem,kteří tomu rozumí a chtějí mi ulehčit práci.¨
PS:fandím celému týmu tohoto serveru.Jste dobří jak jste to rychle všechno rozjeli. thumbsup.gif




Já se v tom nevyznám, ale mám pocit, že si hra sama hlídá velikost určitých souborů, třeba *.exe. Pokud má někdo crack, tak ho to nepustí. Dřív tomu tak bylo, dnes nevím.
Petr Tůma
Tak jsem to zkoušel,ale nic nefunguje jak má.Konkrétně na mém serveru,kde běží COD na LINUXU nevím ,kde se to tam dá v configu nastavit,takže pokud někdo ví jak na to v linuxu,dejte mi prosím vědět.Děkuji všem za odpověď.
SERVER kde běží COD NONSTOP je na IP adrese 213.195.215.202:28960.Zkuste se připojit a uvidíte
I2F*Radeq
QUOTE(Petr Tůma @ 17.02.2006, 08:53) [snapback]206013[/snapback]

Tak jsem to zkoušel,ale nic nefunguje jak má.Konkrétně na mém serveru,kde běží COD na LINUXU nevím ,kde se to tam dá v configu nastavit,takže pokud někdo ví jak na to v linuxu,dejte mi prosím vědět.Děkuji všem za odpověď.
SERVER kde běží COD NONSTOP je na IP adrese 213.195.215.202:28960.Zkuste se připojit a uvidíte

a ten sv_auth 0 si zkousel, jo?
Petr Tůma
VŠECHNY RADY JSEM ZKUSIL,ALE ONO TO POŘÁD KONTROLUJE cdkey!!!!

^3PunkBuster Server: pb_sv_guidRelax = 2 (0 to 7) tohle jsem taky zkoušel ale nezabírá to
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.