Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Mala hodnota fps
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
Hutr´´
pls, kde mam stahnou aktualizace na ati radeon 9600 xt, portoze ve hre mam male fps i na stredni detajly. uz sem skoro zoufaly. (/com_maxfps 125 sem daval thumbsup.gif )

Vsem dekuji za rady tongue.gif
Worel
já mám stejnou kartu a na nejnižší detaily a rozlišení mám 80 tak myslim že víc nevytáhneš
*FOX°
QUOTE(Hutr´´ @ 20.02.2006, 16:08) [snapback]208721[/snapback]

pls, kde mam stahnou aktualizace na ati radeon 9600 xt, portoze ve hre mam male fps i na stredni detajly. uz sem skoro zoufaly. (/com_maxfps 125 sem daval thumbsup.gif )

Vsem dekuji za rady tongue.gif

Tim to neni. Ovladac mas dobry ale je to znameni ze uz mas PC zralej na Format!! tongue.gif Nebo poradnou cistku PC. wink.gif
Ale kdyztak ZDE
Mr.JingleTingle
mam ati 9600 , po formatu vzdy fps 120 v pohode :))) mel sem ted stejny problem asi mesic, zkousel sem vse na low apod, dokonce sem mel jen 30 fps :)) tak sem naformatoval, dal defaultni config a pohoda :)
Hutr´´
QUOTE(*FOX° @ 20.02.2006, 16:41) [snapback]208748[/snapback]

Tim to neni. Ovladac mas dobry ale je to znameni ze uz mas PC zralej na Format!! tongue.gif Nebo poradnou cistku PC. wink.gif
Ale kdyztak ZDE


No to by byla mozna pravda, kdybych to neformatoval minuly mesic wink.gif
Ani zadny viry tam nemam.


Ted sme se dival na nejaky stranky a tam pisou ze ati vydala nove ovladace, ktere upravuje chybky v novych hrach, uvadeji: F.E.A.R, Battlefield 2, Call of Duty.
Ted je stahuju, tak by nemuselo byt na skodu to skusit
cool.gif

http://blog.czhannes.com/index.php?cat=9
zap
a co zbyla konfigurace tvyho PC?
coldik
jasný hlavně procák. Pokud máš nákýho celerona tak se ani nediv.. Grafika sama divy nedělá
S.C.U.D.
ja usjasnim situaci nejvice zalezi na procesoru pak na grafice ja osobne mam AMD 64 3500 + a grafiku 5700 LE 256 MB a fps 533 nato ze ta grafika je peknej shit to de a to vse diky procesoru
longbow
QUOTE(S.C.U.D. @ 20.02.2006, 22:15) [snapback]209091[/snapback]

ja usjasnim situaci nejvice zalezi na procesoru pak na grafice ja osobne mam AMD 64 3500 + a grafiku 5700 LE 256 MB a fps 533 nato ze ta grafika je peknej shit to de a to vse diky procesoru

sry za OT jen by mne zajímalo na jaký nastavení hraješ??
STR4ng3r
No myslim že v CoD ten procesor zase tak brutální vliv nemá (pokud to nejni vyloženě shit procák), ale třeba v CSS je dopad procesoru dost velkej bo fyzika. Ve hrách typu CoD/CoD2 a podobně jde hlavně o grafiku thumbsup.gif
#Snail.
No to nevíš,jestli tam nemáš viry...a co takhle malware,adware,spyware wow.gif
To taky hodně sere PC,nejen viry.A viry spíš hodně brzdí připojení,než PC,ale i PC,ale jen minimálně turned.gif (Neni těch ale tam moc ?? tongue.gif )
A jaky mas SP ?? Jedničky nebo dvojky?Jelikož SP2 opravuje strašně moc chyb ve woknech thumbsup.gif
coldik
QUOTE(STR4ng3r @ 21.02.2006, 10:26) [snapback]209225[/snapback]

No myslim že v CoD ten procesor zase tak brutální vliv nemá (pokud to nejni vyloženě shit procák), ale třeba v CSS je dopad procesoru dost velkej bo fyzika. Ve hrách typu CoD/CoD2 a podobně jde hlavně o grafiku thumbsup.gif

procák má největší vliv a z důvodu fps. Já osobně mám grafiku ATI x700 Pro 128 MB a shit procák Intel celeron 1.7 GHz a sem rád např na brecu na 1024 rozlišení a normal detaily za 40-50 fps. Na ostatních mapách to je lepší, ale je jistý, že kdybych měl aspon 2.4 tvrdej Penták 4 tak by to fps bylo o dost lepší.
Podle mě není zas CoD až tak hrozně náročný na grafiku, ale spíš z důvodu volnosti a lepší hry na fps. Cím vyšší tím líp ale bohužel samo se fps nezvedne pokud máš shit HW - procák tak si hrát s nastavením můžeš jak chceš a stejně ti to bude na dvě veci.
teegeo
já mám mx440 a fps 90-125 :D místy to padá na 60 .-)
S.C.U.D.
QUOTE(LongboW @ 21.02.2006, 01:28) [snapback]209148[/snapback]

sry za OT jen by mne zajímalo na jaký nastavení hraješ??

Podivej se na sczechjumper.tk sekce navody jak na fps tam jsou moje hodnoty jaky mam wink.gif
coldik
QUOTE(teegeo @ 21.02.2006, 13:44) [snapback]209309[/snapback]

já mám mx440 a fps 90-125 :D místy to padá na 60 .-)

a jakej procák? neříkej mi že má celerona 1.7 jako já. jelikož stejnou grafárnu sem před nejakou dobou taky mel
zap
mam 2,4 celeron kvuli kterymu mam FPS na ****.. ale jak sezenu penizky kupuju od kamose pentium 4 2,8
teegeo
QUOTE(coldik @ 21.02.2006, 18:18) [snapback]209523[/snapback]

a jakej procák? neříkej mi že má celerona 1.7 jako já. jelikož stejnou grafárnu sem před nejakou dobou taky mel


obyčejnej athlon2000+ a hraju na Normal detaily.... rozlišení mám 800*600 někdy 1204*768 ale vím že kámoš měl přibližně stejnou grafiku možná trošku lepší a fps měl 60... no jo celerony
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.