Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: byl by zájem kdyby se DoD rozjel na GP ?
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Half-Life > Day of Defeat
pjetka
ja jen jestli to mam na GP protlačit ? občas to zahraju, tak se ptám, pište abych věděl jestli se mam snažit...
Coreo
jo ja bych urcite zahral nekdy me bavi vic jak DoDS

takze ja sem pro
D3toNaX
joooooo rychle sem dejte dod
pjetka
ma to cenu kdyz sme tri dizzy.gif ? to fakt ne... to by sem muselo napsat podstatne vic lidi...
Coreo
jenze podstatne vic lidi o tomhle foru nevi... a nebo sem proste nenapisou :)
pjetka
QUOTE(Coreo @ 23.03.2006, 13:51) [snapback]228750[/snapback]

jenze podstatne vic lidi o tomhle foru nevi... a nebo sem proste nenapisou :)
je mi to jasny, tak reknete zda to bude par lidi hrat aspon tak 10 dene aby se mohla hrat nejaka mapka v pohode
Coreo
ja bych hral za ostatni mluvit nemuzu
D3toNaX
QUOTE
ja bych hral za ostatni mluvit nemuzu



ja bych to toho sel ze....
D3toNaX
Dpc piste at sem daj dod.
Kvasar
ja bych si urcite rad zahral DoD cool.gif
Coreo
ja ho ci....
jebak
vykidniho ho nechce ... nebo snad yop ? :))
Kindlinho
Klidně, sice ho nemám, (protože mám DoD:Source) ale pro dobro lidstva klidně :)
Coreo
ja zas nemam DoDs a chci DOD 1.3 !!
3D_Crab
jasne ze by to bylo g8, kdyby se tady objevil, ale kolik by nas ho hralo ?? 5 ?? nebo snad dokonce 10 ?? blush.gif ( jinak servery na www.dayofdefeat.sk jsou good, akorat se tam hraje hlavne o vikendu a kolem 14:00 - 22:00 - jinak je tam nikdo neni :( )
Coreo
ale co vis treba by to nekdo hral... ja bych se k 5ti lidem pridal me to bavi nehraju jen protoze to tu nikdy nehraje a na nejaky skopcaky nejsem zvedavej

a stejne to tu bude ne? prece by tu meli bejt vsechny hry co byli na stary GZ
pjetka
QUOTE(Coreo @ 30.04.2006, 11:05) [snapback]257505[/snapback]

ale co vis treba by to nekdo hral... ja bych se k 5ti lidem pridal me to bavi nehraju jen protoze to tu nikdy nehraje a na nejaky skopcaky nejsem zvedavej

a stejne to tu bude ne? prece by tu meli bejt vsechny hry co byli na stary GZ
ne bojler řek že to stejně nikdo nehrál, takže to je zbytečný to sem dávat, a koukám že měl asi pravdu...
Coreo
jinde pise ze ZDE BUDOU VSECHNY HRY CO BYLY NA STARY GZ tak by me zajimalo jestli je tak nerozhodnej
3D_Crab
njn, jenomže tady lidi hrajou jenom CoDa :( .... a i tak je CZ komunita DoDu "tak velká" že se vejde zhruba na 3-4 servery blush.gif
BetaCam
Prave česká komunita DoD už je nekolik let velice malá. Z důvodu toho že čeští hráči DoD buď vymřely nebo přešli na CoD tak už sem tak nekolik let nucen hrat většinou na zahraničních serverech a to jak DoD tak DoD:S.
Beluga
QUOTE(BetaCam @ 02.06.2006, 17:33) [snapback]285878[/snapback]

Prave česká komunita DoD už je nekolik let velice malá. Z důvodu toho že čeští hráči DoD buď vymřely nebo přešli na CoD tak už sem tak nekolik let nucen hrat většinou na zahraničních serverech a to jak DoD tak DoD:S.



Je to hlavne tim, ze vetsina lidi hraje CoD jen proto, ze je zadarmo... za malo (respektive zadne) penez hodne muziky... spousta lidi by DoD hrala... ale jelikoz to nejde ochcat, tak se na to vyserou...
Srama
ja bych byl pro pridani tohoto modu
Kvasar
podle me by se to tu urcite hralo! vetsina ceskych hracu DoD hraje bud na tom slovenskym servru kde sou porad lagy nebo na nejakych zahranicnich servrech sad.gif
cleaner
Jako já jsem taky pro, DoD mě baví víc než DoD:S a CS:S dohromady....
Coreo
to me ne ale zahral bych, uz proto ze dods nemam :)
Srama
pridejte to dod je zabava
D3toNaX
Taky sem pro.
ju-ICE
Ah...omlouvam sem,že jdu pozdě :) musim se přidat k obrovskému zástupu těch co tu DoD chtějí ( tongue.gif ) protože si ho taky občas zahraju (pokud neni segra na netu,nebo matka),obzvláš? když sem namíchlej...nic se nevyrovna tomu když enfildkou kucháš Němce teehee.gif turned.gif tongue.gif
flamb
I když teda hraju spíš DoD:Source, tak bych si starý dobrý DoD rád záhrál, protože jsem na něm začínal s multiplayer hrama, ještě na staré dobré gamezóně. Takže jsem pro!
Stinovlas
jop, ja to hrat budu.. (btw. dod_avalanche rula :))
Energizer
Ja bych to skusil
Beluga
HH... tak jestli se to cely tykal old DoD tak na tom mi fakt nezalezi... ale osud to ma spolecny... protoze warezaci nechcou platit, tak se to tak moc nehraje... jediny hy ktery se na GP hrajou a maji stabilne pres 100 hracu je CoD protoze je to warez-free... nic vic... i CSS ma sotva 50-70lidi, protoze nasi si jdou radsi zahrat pres steam samotnej, nez tady s par GP dmntama co ale dokazou skazit celou hru...
flamb
QUOTE(Beluga @ 29.08.2006, 18:57) [snapback]353624[/snapback]

HH... tak jestli se to cely tykal old DoD tak na tom mi fakt nezalezi... ale osud to ma spolecny... protoze warezaci nechcou platit, tak se to tak moc nehraje... jediny hy ktery se na GP hrajou a maji stabilne pres 100 hracu je CoD protoze je to warez-free... nic vic... i CSS ma sotva 50-70lidi, protoze nasi si jdou radsi zahrat pres steam samotnej, nez tady s par GP dmntama co ale dokazou skazit celou hru...


S timhle mi nezbývá než souhlasit.
Coreo
prave ze moc lidi co ma zakoupenou orginalni hru nejsou dementi... hovada sou ty codari co ji sosnou na torrentu a pak si myslej kdo vi co sou a vubec si ji nevazej

jinak css ma na gp ve spicce uz i 100 lidi

a jak to vypada s tim dodem? kdyz tu nebude tak to tu locknete
Beluga
QUOTE(Coreo @ 30.08.2006, 08:52) [snapback]354046[/snapback]

prave ze moc lidi co ma zakoupenou orginalni hru nejsou dementi... hovada sou ty codari co ji sosnou na torrentu a pak si myslej kdo vi co sou a vubec si ji nevazej

jinak css ma na gp ve spicce uz i 100 lidi

a jak to vypada s tim dodem? kdyz tu nebude tak to tu locknete


No moc jich neni ale i tak jsou... mozna jen muj subjektivni dojem, ale kdyz jsem si vyjimecne sel zahrat CSS na GP (mam nahrano asi 2h celkove, jinak jsem hraval 1.5ku) tak tam prave dva dmnti byli a zkazili celou hru jedny mistnosti... od ty doby jsem CSS poradne nehral a kdyz uz tak jdu na duel s jednim nemcem co ho hrozne stve ze i kdyz to neumim tak ho v klidu ustrilim... zatimco on se porad chlubi klanem atd... teehee.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.