Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Patch pro battlefield 2
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Hutr´´
Kdyz chci nainstalovat patch v1.2 (357MB), tak mi to v 15 procentech napise: patching failed.
Potom kdyz chci zapnout hru, tak mi spousteci okno jen problikne a nic vic Sad co s tim.
( a je to normalni, ze se mi ten patch instaloval do 15 procent asi 20 minut?) Evil or Very Mad Evil or Very Mad
sytra
tak zacnu se ptat postupne - pouzivas cestinu? mas predchozi patch? mas original?
Hutr´´
Cestinu nemam, predchozi patch nemam, protoze sem si sthl patch : ´´Battlefield 2 Patch v 1.21 (Full) 368 MB
Plná verze patche 1.21 pro Battlefield 2 (i datadisk Special Forces), použitelná pro jakoukoliv předchozví verzi hry,,. A original nemam protoze vsihcni rikaji ze je to blbost a ja si to chci skusit a kdyz me to bude bavit tak si koupim original. Nechcu utracet 1000 KC za to co budu hrat 3 dny innocent.gif
Kindlinho
QUOTE(Hutr´´ @ 14.03.2006, 09:54) [snapback]223048[/snapback]

Cestinu nemam, predchozi patch nemam, protoze sem si sthl patch : ´´Battlefield 2 Patch v 1.21 (Full) 368 MB
Plná verze patche 1.21 pro Battlefield 2 (i datadisk Special Forces), použitelná pro jakoukoliv předchozví verzi hry,,. A original nemam protoze vsihcni rikaji ze je to blbost a ja si to chci skusit a kdyz me to bude bavit tak si koupim original. Nechcu utracet 1000 KC za to co budu hrat 3 dny innocent.gif

OMG, na zkoušku je demo!
Hutr´´
QUOTE(Kindlinho @ 14.03.2006, 13:08) [snapback]223074[/snapback]

OMG, na zkoušku je demo!

A proc nemuze byt full ? tongue.gif
sytra
takze si bud kup original nebo to napatchuj omg - k cemu potrebujes patch kdyz na to snad neni ani server :X
Farreloth
U patchu pro BF 2 je tohle vetsinou zpusobeno tim, ze patch si na disk pri instalaci rozbali relativne hodne velky mnozstvi dat, no a kdyz na to nemas dost mista, instalace se kvuli tomu stornuje whistle.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.