Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: DoD:S - klany, turnaje...
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Half-Life 2
Beluga
S kámošem bysme chtěli založit novej klan v DoD:S, zatím jen taková myšlenka, páč on zatím nemá "osobního" DoDa... ale tak nadhazuju to dopředu... mohli bysme spolu párkrát zahrát, jeslti by to klapalo a tak... Já bych byl zřejmě sniper, on asi kulometčík, a pak možná jedna bazooka, ale to není moc jistý... potřebovali bysme asi tak 2-3x assault nebo support, a asi jednoho puškaře... ale těch assaultů může být i víc, samozřejmě i puškařů mno... to je na Vás, za co rádi hrajete wink.gif

Asi jedinou podmínkou by byl alespoň trochu solidní skill se všemi zbraněmi, a neutrálnost (já hraju jen za amíky apod... i takový lidi existujou)...

Beluga

PS: moje ICQ je 234-117-856 tak kdybyste se chtěli zeptat, a já tady v topicu neodpovídal, tak napište radši tam... pokud nebudu pařit DoDa, tak Vám odpovím whistle.gif

PPS: docela by se hodil nějaký webmaster, jinak náš web by asi nestál za zlámanou grešli :D
noB
He, docela se mi libi to slozeni teamu :) Hlavne ta Bazooka me dostala :)

Dam ti radu, ono nejlepsi je asi slozeni 1x snipa, 3(2)xpuska, 2(3)x hvy (assault) zalezi sam. od mapy ;)

Jinak GL v hledani spoluhracu, at vam to vyjde :)
Coreo
bazuuka rulezz
Beluga
QUOTE(noB @ 16.03.2006, 10:23) [snapback]224332[/snapback]

He, docela se mi libi to slozeni teamu :) Hlavne ta Bazooka me dostala :)

Dam ti radu, ono nejlepsi je asi slozeni 1x snipa, 3(2)xpuska, 2(3)x hvy (assault) zalezi sam. od mapy ;)

Jinak GL v hledani spoluhracu, at vam to vyjde :)



Co máš proti bazooce? cool.gif ja když se nedostanu ke snipe tak hraju za bazooku innocent.gif akorát mě štve docela málo nábojů... není problém se dostat třeba na resp, ale dlouho nevydržíš s nábojema grrr.gif Mno a bazooka prot, že kámoš za nic jinýho nehraje, tudíš, kdyby se k nám přidal, tak by hrál za ní... jo a dík... už se ozval jeden, ale to je furt málo whistle.gif
Beluga
Tak Vám přináším hotnews... jelikož mě zlákal klan 1company a můj kámoš se k nám asi brzo připojí, tak novej klan nevznikne, nebo alespoň ne v dohledné době... tímto se omlouvám případným zájemcům... i když jich moc nebylo teehee.gif
Scattler
no tak 1cmpany sou ... moc to neumej jen ti to rikam co vym tak delej jak myslis
flamb
Tohle znám, jednou jsem chtěl založit klan (sice to bylo v CoD, ale to je jedno) a pak jsem se stejně nechal zlákat nabídkou poměrně dost sociálního klanu. Nevím co jsou 1company, ale aby tohle nebyl podobný případ.
Scattler
no asi tak 1company maj cleny kteri nejsou skoro vubec onlne ale ja sem klan zalozil a pracuje dobre ted odchazime z ligi a dem na jinou na esl sem rad ze nam to takhle klape ani sem to neocekaval oni sou denne online a snazejse a to sem rad turned.gif
Beluga
QUOTE(Scattler @ 27.03.2006, 16:36) [snapback]231245[/snapback]

no asi tak 1company maj cleny kteri nejsou skoro vubec onlne ale ja sem klan zalozil a pracuje dobre ted odchazime z ligi a dem na jinou na esl sem rad ze nam to takhle klape ani sem to neocekaval oni sou denne online a snazejse a to sem rad turned.gif


Ok... Tvůj názor... neříkám, že klan nefunguje tak jak by měl... tak jsme v počátcích... moc to tu nebudu rozpitvávat... prostě by se mohli některý věci změnit (a taky se změní) a co jsem se tak koukal tak tvý legions of forgotten jsou velice úspěšný a to že jste nás porazili Vy, ještě neznamená, že jsme zase jo moc špatní...

BtW... přeju GL v ESL, udělějte nám jméno (myslim ČR), a třeba se DoD začne víc hrát... :)
Scattler
no tak legion of forgotten se rozpadl kvuli lidem prost nepochopili co to znamen klan ale ted je tu airForce a sme o hodne lepsi nez lof takze doufam ze budem jeste uspesnejsi. tento klan ale uz pretrva to je jeasny protoze sme to zalozili 4 kamosi co sou spolu dlouho a chdej spolu z klanu do klanu az sme se rozhodli na vlastni klan turned.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.