Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Nejlepší film všech dob
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149
Conan
QUOTE(Tetřef @ 24.01.2008, 10:04) *
Na Vlastní Nebezpečí - trailer
no tak mě zase česká kinematografie srazila do kolen...tak hrozný trailer jsem už dlouho neviděl (no tak dobře, naposledy Meet the spartans, ale i tak!)
Langmajer ma hlas jak pubertak pred mutaci a cokoliv řekne zní neuvěřitelně směšně (Řekni mi pravdu! Co se stalo s mým tátou? :D ) no a jakmile tam nastoupí Krabot nebo kdo to je a začne odříkávat: "Ale my tam přesto pojedeme s partou přátel pokořit tento divoký tok." Tak je jasný, že Renč se vydal na ostrou sebeparodii :D


No pockam si na osobni hodnoceni, ono cesky "akcni" film samozrejme nemuze dosahnout svetovych kvalit a soudit podle traileru uz se mi nekolikrat vymstilo. Cetl jsem o tom filmu , ze hodne veci natocili herci bez kaskaderu, nekolikrat byli v ohrozeni zivota,atd.
Qwwerty
no právě sem viděl Vrtěti psem
pěknej udělanej film kerej mě dovedl k myšlence že jedna věc je manipulovat s davem a jiná manipulovat s médii
<Your>Father<CZ>
Kde sháníte české filmy? blush.gif innocent.gif
Zhul
ted sem zas videl Evoluci je to takova kravina ze se clovek musi smat
Šupex
"Jak to víte? Vy nic nevíte"
"Nevidíte snad naše lesklé vlasy bez lupů?" xD
Velrybář
Kdo to viděl, nech? vyřkne ortel, zda to má smyls stahovat?
zeBRA
Nedávno sem opět koukal na Freddy got fingered a nemůžu si pomoct, ale je to prostě jeden z nejlepších filmů, který sem kdy viděl smile.gif
<Your>Father<CZ>
Když se tu tak rozmohlo postování plakátů..


Česky Vojákova hvězda vynikající válečný film odehrávájící během afgánsko-sovětské války v osmdesátých letech. Film je natočený na základě vzpomínek francouzského novináře, který ztrávil část války po boku afgánských bojovníků.
Bretonian Tetřef
Wag the dog - 4*
Snatch - 4*

čeká mě:
Gone,Baby,Gone
Michael Clayton
DeliQaT
FORREST GUMP
MATRIX 1
LORD OF THE RING 1,2,3
STAR WARS IV,V,VI
VYKOUPENÍ Z VĚZNICE SHAWSHANK
12 OPIC
THE JACKET
UTRŽENÝ ZE ŘETĚZU
SIN CITY
300
PIANISTA
............ATD
JE HODNĚ KVALITNÍCH FILMŮ NA KTERÝ SI MOMENTÁLNĚ NEVZPOMÍNÁM, ALE JEŠTĚ BYCH URČITĚ NAŠEL DALŠÍ :-)

zeBRA
Co řikáte na Americkýho gangstera? Jako bylo to docela zajímavý, ale jako že to má tisíc nominací na všemožný chujoviny mě nějak nevzrušuje...pro mě to nebyl nijak moc výjimečnej film. Ale hodně se mi líbila scéna, kdy Frank Lucas vyjde z toho kostela nebo co to je a tam stojí Russel a všude tisíc poldů. Ten byl slušně v hajzlu devil.gif
Mack
QUOTE(zeBRA @ 27.01.2008, 14:34) *
Co řikáte na Americkýho gangstera? Jako bylo to docela zajímavý, ale jako že to má tisíc nominací na všemožný chujoviny mě nějak nevzrušuje...pro mě to nebyl nijak moc výjimečnej film. Ale hodně se mi líbila scéna, kdy Frank Lucas vyjde z toho kostela nebo co to je a tam stojí Russel a všude tisíc poldů. Ten byl slušně v hajzlu devil.gif

V té scéně se mi líbil Russelův úsměv, to bylo nedostižitelný, jak se tomu Lucasovi smál. Jo a na to, že to bylo podle skutečný události, tak se s tím slušně poprali. Jako, že z toho nebyl zas až tak dokument a n druhou stranu si z toho neudělali vlastní story.
Zhul
QUOTE(Šupex @ 26.01.2008, 23:48) *
"Jak to víte? Vy nic nevíte"
"Nevidíte snad naše lesklé vlasy bez lupů?" xD

lol skvelej je ten konec sceny v obchodaku jak si nabijou ty brokovnice a daj si je na rameno :DD
Qwwerty
QUOTE(DeliQaT @ 27.01.2008, 13:19) *
FORREST GUMP
MATRIX 1
LORD OF THE RING 1,2,3
STAR WARS IV,V,VI
VYKOUPENÍ Z VĚZNICE SHAWSHANK
12 OPIC
THE JACKET
UTRŽENÝ ZE ŘETĚZU
SIN CITY
300
PIANISTA
............ATD
JE HODNĚ KVALITNÍCH FILMŮ NA KTERÝ SI MOMENTÁLNĚ NEVZPOMÍNÁM, ALE JEŠTĚ BYCH URČITĚ NAŠEL DALŠÍ :-)

vypni si Caps lock ...


jinak právě se chystam na Pirates of Silicon Valley
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Qwwerty @ 27.01.2008, 18:42) *
vypni si Caps lock ...
jinak právě se chystam na Pirates of Silicon Valley

to je výbornej film, a je celej na jutubu. Díky němu sem si musel stáhnout tu reklamu na mac z 1984 :)



Jinak mam chu? na "steal this film" z ThePirateBay.....


Pospa
QUOTE(zeBRA @ 27.01.2008, 14:34) *
Co řikáte na Americkýho gangstera? Jako bylo to docela zajímavý, ale jako že to má tisíc nominací na všemožný chujoviny mě nějak nevzrušuje...pro mě to nebyl nijak moc výjimečnej film. Ale hodně se mi líbila scéna, kdy Frank Lucas vyjde z toho kostela nebo co to je a tam stojí Russel a všude tisíc poldů. Ten byl slušně v hajzlu devil.gif

Výbornej film, řekl bych, že momentálně v kině nic lepšího neběží, kdo jste na tom ještě nebyl, tak máte nejvyšší čas! Líbilo se mi, že z toho filmu neudělali žádnou americkou gangsta střílečku s naprosto neuveřitelnými scénami, ale právě naopak celý film drželi v jednom a tom samém dějovém spádu proloženým občasnou akcí, která se držela fyzikálních a společenských zákonů (když pominu to odstřelení přímo na ulici - i když to tam zase muselo být pro podtrhnutí jeho moci). Určitě je to pěkná výpověď o tehdejší době a stavu americké společnosti, kde se člověk stane neuvěřitelně bohatým díky válce ve Vietnamu a nakonec podlehne kvůli miniaturní chybě jeho ženy...
A.l.i.3.n
QUOTE(zeBRA @ 27.01.2008, 10:18) *
Nedávno sem opět koukal na Freddy got fingered a nemůžu si pomoct, ale je to prostě jeden z nejlepších filmů, který sem kdy viděl smile.gif

Nedivim se, že to říkáš zrovna ty biggrin.gif. Tati já jsem farmář! Jsem farmáááář!1!1!! :D
MadOnion
QUOTE(zeBRA @ 27.01.2008, 10:18) *
Nedávno sem opět koukal na Freddy got fingered a nemůžu si pomoct, ale je to prostě jeden z nejlepších filmů, který sem kdy viděl smile.gif

Jo, to je teda fakt dobrej film... sem ho ale dlouho neviděl...

DING DONG!!!
zeBRA
Nepřipadáš si jako blbá nána?

Co?

No tys to postavila a ono to nefunguje...musíš si připadat jako blbá nána.
biggrin.gif


Daddy would you like some sausage? guitar.gif
HentaiRushiiik
Ong-Bak... Kurva chlapci, sice to není Holywoodská střílečka, ale ta ta ta ta.... Kuaaaa.... Muay-Thai je tam úžasně zasazenej...


Kurva ty komba, já z toho seru... Koukám na to už podruhý.. Film o Filmu úžasnej..



Ong-Bak - deník Sport - 39,- Kč - Bojovej film, jako žádnej jinej... thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
budvar
ong-bak je fajn, až mě překvapuje, že to dali ke sportu :) ale ještě sem neviděl dvojku, prej je taky k00l
Velrybář
Slečny moderátorky mi zajisté odpustí, když zcela vyjímečně použiju sprostý slovo: Ty pičo, ta Disturbia je hustej film! Mno, nic mi nebylo a je mi lépe :)
black.tulip
QUOTE(MadOnion @ 28.01.2008, 12:46) *
Jo, to je teda fakt dobrej film... sem ho ale dlouho neviděl...

DING DONG!!!

Japan 4
A.l.i.3.n
Ten Ong-bak byl dobrej, hlavně originální znění thajsky :)

Conan
QUOTE(NotoriousBig @ 28.01.2008, 23:43) *
Slečny moderátorky mi zajisté odpustí, když zcela vyjímečně použiju sprostý slovo: Ty pičo, ta Disturbia je hustej film! Mno, nic mi nebylo a je mi lépe :)


Ale jo, taky jsem se celkem bavil a Shia LaBeouf hrat umi
Velrybář
QUOTE(Conan @ 31.01.2008, 03:01) *
Ale jo, taky jsem se celkem bavil a Shia LaBeouf hrat umi


Kávu a koblihy :)
Mack
Hehe Superbad. Hustý, no a hlavně ty dva poliši...
HentaiRushiiik
QUOTE(Conan @ 31.01.2008, 03:01) *
Ale jo, taky jsem se celkem bavil a Shia LaBeouf hrat umi

Hlavně má pěkně divný jméno.. :D
Velrybář
QUOTE(Hentai^eQ @ 31.01.2008, 17:52) *
Hlavně má pěkně divný jméno.. :D


A co pak taková Sarah Roemer innocent.gif

Conan
QUOTE(NotoriousBig @ 31.01.2008, 18:17) *
A co pak taková Sarah Roemer innocent.gif


Kdyby me pozvala na pivo, tak bych si asi udelal cas tongue.gif
John_Lenon
QUOTE(zeBRA @ 27.01.2008, 14:34) *
Ale hodně se mi líbila scéna, kdy Frank Lucas vyjde z toho kostela nebo co to je a tam stojí Russel a všude tisíc poldů. Ten byl slušně v hajzlu devil.gif

na ty scene mi prislo taky zajimavy, ze za zabranou z tech policejnich aut byla krizovatka a na ty jezdili soucasny auta... crap nebo flashforward? biggrin.gif
Velrybář
QUOTE(Conan @ 31.01.2008, 18:31) *
Kdyby me pozvala na pivo, tak bych si asi udelal cas tongue.gif


A já bych šel s Váma! :)
O-Neill
Tak se ke mě dostal ten Gympl a je to dobrej film. Akorát ho hodně srazil výkon Mádla holky. Občas sem nevěděl, jestli hraje nebo jestli ty texty jen čte. Hrůza....
Šupex
No mi spíše přišlo, že nejhorší výkon měla ta holka od Kocourka. Mádl to ale zahrál dokonale.
Conan
Gympl bych taky hodnotil kladne ,ale ta skola byla az moc prehnana. V kazdy skole jsou dementi (ja jich mel taky plnou skolu) ,ale tady uz jich bylo moc a snazili se to nejvic zvitpnit a to tomu spis ubralo. Skolnik melo bejt co ? Typek s IQ 60 a hlaskem jak kdyz si skripne pytlik pod prkynko ? A ten hulic...no znal jsem snad jen jednoho cloveka co mel k nemu blizko ,ale to uz byl fakt extremni hulic. Jinak v pohode, Madl to zahral pekne. Dal bych tomu tak 70% maximalne.
O-Neill
QUOTE(Conan @ 02.02.2008, 13:26) *
Gympl bych taky hodnotil kladne ,ale ta skola byla az moc prehnana. V kazdy skole jsou dementi (ja jich mel taky plnou skolu) ,ale tady uz jich bylo moc a snazili se to nejvic zvitpnit a to tomu spis ubralo. Skolnik melo bejt co ? Typek s IQ 60 a hlaskem jak kdyz si skripne pytlik pod prkynko ? A ten hulic...no znal jsem snad jen jednoho cloveka co mel k nemu blizko ,ale to uz byl fakt extremni hulic. Jinak v pohode, Madl to zahral pekne. Dal bych tomu tak 70% maximalne.

Taky se mi zdálo, že to s tou "hustotou" trochu přeháněli a ten hulič tomu jen nasadil korunu...
◘◘◘◘
Tak včera jsem koukal na Kouř s legendárním Diskžokejem Arnoštkem. Docela dobrej film, ale Arnoštek tomu dává š?ávu no rolleyes.gif
rawenien
QUOTE(Conan @ 02.02.2008, 13:26) *
Gympl bych taky hodnotil kladne ,ale ta skola byla az moc prehnana. V kazdy skole jsou dementi (ja jich mel taky plnou skolu) ,ale tady uz jich bylo moc a snazili se to nejvic zvitpnit a to tomu spis ubralo. Skolnik melo bejt co ? Typek s IQ 60 a hlaskem jak kdyz si skripne pytlik pod prkynko ? A ten hulic...no znal jsem snad jen jednoho cloveka co mel k nemu blizko ,ale to uz byl fakt extremni hulic. Jinak v pohode, Madl to zahral pekne. Dal bych tomu tak 70% maximalne.

Takoveho hulice na skole mame...docela zajimava osoba:)
MadOnion
Horečka sobotní noci, cykráwo...!!!
HentaiRushiiik
Dávají "Žhavé Výstřely 2" !!!!!! Nejvíc nejlepší.. :)


Mimochodem, víte že je už natočenej novej "Rambo" ? :D Když jsem byl na Cloverfieldu, tak tam byla ukázka.. :P Docela zajímavej HC.. :)
Velrybář
Hentai zase out jak technotronic :P

Včera jsem zkouknul Americkýho gangstera, hezkej film. Dneska mě čekají "Mafiáni".
HentaiRushiiik
To já včera koukal na "Hrdina".. poprvé v čínštině.. :)
zeBRA
Hele jak tady rozebíráte ten Gympl, tak sem na něj zrovna dneska koukal a teda docela mě to zklamalo. Některý herecký výkony byly fakt příšerný. Mádl něco teda zahrál hezky, ale už mě taky sere (zapla?pánbů že už tam neni Vojta Kokotek). Zasmál sem se u toho asi 2-3x, což mě trochu nasralo no. Čekal sem víc. Ale tak koukat se na to dalo jakžtakž.

A ten vyhulenej dement byl dobrej smile.gif
ritchie
videli ste uz toho asterixa a obelixa a sumixa a olimpijske hry??
dobre to je???
Mack
QUOTE(nic @ 02.02.2008, 17:02) *
videli ste uz toho asterixa a obelixa a sumixa a olimpijske hry??
dobre to je???

Ne!
Ne!
Pospa
QUOTE(nic @ 02.02.2008, 17:02) *
videli ste uz toho asterixa a obelixa a sumixa a olimpijske hry??
dobre to je???

Já na tom byl včera v kině a ujde to. Dal bych tomu tak 3/5. Ze začátku se budeš bavit galským humorem a jménama jednotlivých hrdinů s těma l33t koncovkama, jestli mi rozumíš, ale pak ke konci už tě to bude nudit a při závodu koní se budeš modlit k 2pacovi, aby to skončilo a ty ses mohl zvednout, protáhnout nohy a zapnout poklopec. Nejlepší, co teď beží v kinech je ten Americký gangster, Asterix je až na druhé koleji.
Bretonian Tetřef
Americkej Gangster není ani zdaleka to nejlepší co teď běží PospoZLOune.. je jasný, že ti Denzel hodně přirostl k tvému černému srdci, ale Pokání,Clayton jsou lepší filmy :o a Sweeney Todd minimálně lepší podívaná
vEprik?
planuju ze bych si stahnul "kult hakoveho krize" nebo jak se to jmenuje,nekde sem o tom cet a vypadalo to zajimave,videl to nekdo?
originalni nazev je American History X,podle traileru to vypada dost dobre( jako v kazdym traileru na kazdej film:D)
s1on
QUOTE(vEprik? @ 03.02.2008, 15:15) *
planuju ze bych si stahnul "kult hakoveho krize" nebo jak se to jmenuje,nekde sem o tom cet a vypadalo to zajimave,videl to nekdo?
originalni nazev je American History X,podle traileru to vypada dost dobre( jako v kazdym traileru na kazdej film:D)

tohle je fakt vybornej film urcite doporucuju zkouknout stejne jako requiem for a dream (rekviem pro sen)
<Your>Father<CZ>
QUOTE(MadOnion @ 02.02.2008, 15:18) *
Horečka sobotní noci, cykráwo...!!!

Warburg movie show a další x movie show - to nemá ani na 'Českou sodu'. thumbsup.gif

BTW:

Incoming!
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.