Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Nejlepší film všech dob
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149
coldik
doporučte mi prosím nějaký film, který se dá řadit do žánru thriller.. ne nic lacinýho, mám rád filmy u kterých nemusím jen tupě zírat do monitoru, ale sám film mě nutí trochu o tom přemejšlet a vyvozovat následky, trocha akce či mysterična taky není k zahození.. zajímavý závěr to snad jen může podtrhnout :)
Hugo_zly_muz
QUOTE(coldik @ 30.06.2009, 22:23) *
doporučte mi prosím nějaký film, který se dá řadit do žánru thriller.. ne nic lacinýho, mám rád filmy u kterých nemusím jen tupě zírat do monitoru, ale sám film mě nutí trochu o tom přemejšlet a vyvozovat následky, trocha akce či mysterična taky není k zahození.. zajímavý závěr to snad jen může podtrhnout :)

sice to není thriller úplně a asi si to už viděl, ale já sem teď shlídl "Changeling" s Angelinou Jolie http://www.csfd.cz/film/230480-vymena-changeling/ a je to fakt parádní snímek .... zajímavý závěr to určitě má thumbsup.gif biggrin.gif
coldik
viděl sem :)
Arnold.Rimmer
QUOTE(coldik @ 30.06.2009, 22:23) *
doporučte mi prosím nějaký film, který se dá řadit do žánru thriller.. ne nic lacinýho, mám rád filmy u kterých nemusím jen tupě zírat do monitoru, ale sám film mě nutí trochu o tom přemejšlet a vyvozovat následky, trocha akce či mysterična taky není k zahození.. zajímavý závěr to snad jen může podtrhnout :)

seven
jestli tě tenhle film obešel, tak je to luxusní volba ...

budvar
to snad nemohlo obejít nikoho, kromě distributora dvd na českej trh...
coldik
viděl sem, ale díky za tip :)
jestli máš něco dalšího, tak klidně zkoušej.. hodně se mi líbil i film Kruh - sice to má trochu hororovej nádech, ale vůbec mi to nevadilo a bylo to vynikající. Horory jako takový spíše nevyhledávám - nejsem zrovna fanouškem x prolitejch litrů filmařský krve či nechutnejch scén, který mi na místo pocitu strachu vyvolávaj pocit znechucení oO
Qwwerty
QUOTE(coldik @ 01.07.2009, 13:40) *
viděl sem, ale díky za tip :)
jestli máš něco dalšího, tak klidně zkoušej.. hodně se mi líbil i film Kruh - sice to má trochu hororovej nádech, ale vůbec mi to nevadilo a bylo to vynikající. Horory jako takový spíše nevyhledávám - nejsem zrovna fanouškem x prolitejch litrů filmařský krve či nechutnejch scén, který mi na místo pocitu strachu vyvolávaj pocit znechucení oO

tohle už sem taky viděl někde řešený - právě Že současný horory místo toho aby vyvolávali strach tak sou plný nudnejch nechutnejch/krvavejch scén, ale napětí nikde žádný
A.l.i.3.n
Kruh je pravej nefalšovanej hororo ne? :) Kruh 2 taky neni špatnej. Jinak se mě líbí Nezvratný osud, ale to je asi spíš o tom znechucení (i když napětí je tam celkem hodně). A samozřejmě SAW 1,2,3,4 :)

Jinak dobrej thriller? Třeba Memento? ... sakra takovejch dobrejch thrillerů jsem viděl ale nemůžu si je za boha vybavit.

edit: Tak mě ještě napadly Falešná hra, Nabít a zabít a Zloděj životů ... to je všechno takovej mainstream rolleyes.gif
Mack
Memento, ten film úplně žeru...
Krusty
QUOTE(coldik @ 01.07.2009, 13:40) *
nejsem zrovna fanouškem x prolitejch litrů filmařský krve či nechutnejch scén, který mi na místo pocitu strachu vyvolávaj pocit znechucení oO



QUOTE(A.l.i.3.n @ 01.07.2009, 14:13) *
A samozřejmě SAW 1,2,3,4 :)


saw4 horor? spíše tam člověk místy uhne pohledem, protože je to až moc nechutné!!!
SAW 1 byl výborný
Beluga
Collateral?
-=FL=-felcar_cz
nic moc
Mack
Taky dobrý. Nejvíc se mi líbilo, jak se tam pak už s nikym moc nesr*l...

Muž v ohni
Beluga
Tak jsem si taky zhlídnul Valkýru. Líbilo se, líbilo.
Cruisovi jsem to párkrát "moc nežral" ale jinde to zase dokázal napravit.
Líbila se mi solidní autentičnost - respektive padl mi kámen ze srdce, že to nebyl další "jsme přece Hollywood, tak tam musí bejt hodně sexu a mrtvejch" film.
Napětí nechybělo. Zase po delší době jeden z filmů, u kterýho jsem napětím šoupal nohama a přestával dýchat.
*Hentai*
Muž v ohni, jsem viděl asi 20x.. Skvělej film..

Tony Scott a Denzel Washington jsou prostě 100% šance na dobrej film..
Beluga
Cucáci, kdo z vás má account na CSFD? Si vás hodim do přátel, abych se díval, jak jste hodnotili.
*Hentai*
QUOTE(Beluga @ 03.07.2009, 16:08) *
Cucáci, kdo z vás má account na CSFD? Si vás hodim do přátel, abych se díval, jak jste hodnotili.

Zapomeň.. :)

Jinak, svrběj mi koule na novej Jarmuschův film.. http://www.csfd.cz/film/239444
vEprik?
QUOTE(Beluga @ 03.07.2009, 16:08) *
Cucáci, kdo z vás má account na CSFD? Si vás hodim do přátel, abych se díval, jak jste hodnotili.

vEprik..
Filmy co mám ve filmotéce co nejsou zhodnocený budu sledovat tenhle víkend..
Šupex
Kauza CIA. Vůbec jsem nepochopil, co bylo ústředním tématem. Asi se zase snesu na zem a začnu se dívat na Doby ledové a Příšerky s.r.o.
Garru Noxwille
QUOTE(Šupex @ 03.07.2009, 20:55) *
Kauza CIA. Vůbec jsem nepochopil, co bylo ústředním tématem. Asi se zase snesu na zem a začnu se dívat na Doby ledové a Příšerky s.r.o.



Nahodou ja mam radsi dobu ledovou a takoveto films nez nejaky horor
vEprik?
QUOTE(Garru Noxwille @ 04.07.2009, 08:47) *
Nahodou ja mam radsi dobu ledovou a takoveto films nez nejaky horor

Kauza CIA je hroznej horor a stříkaj tam hektolitry krve za vteřinu.
Garru zalez už, omg.
Beluga
Trošku s křížkem po funuse, ale Bobule taky nejsou vůbec špatnej film. No a Tereza Voříšková, to je asi bez komentáře. :)
*Hentai*
QUOTE(Beluga @ 04.07.2009, 11:35) *
No a Tereza Voříšková, to je asi bez komentáře. :)


Jo no, ta holka udělala z 1* filmu, film 5*.. rolleyes.gif
Marx^
Doufám, že Voříšková v pokračování ukáže svoje 2Bobule :)
*Hentai*
To mi připomíná, nevíte kdo hrál tu perverzačku jak s ní Mádl nebo ten druhej šoustá na hajzlu?
Šupex
Ona...
*Hentai*
Fakt? Že bych ji měl zafixovanou z tama?
Beluga
QUOTE(Marx^ @ 04.07.2009, 22:45) *
Doufám, že Voříšková v pokračování ukáže svoje 2Bobule :)

Já se bojím především toho, že to bude hrozná ptákovina.
Beluga
Jak se jmenuje ta blonďatá "Novozelanďanka" z Crossing Over?

Doplňující otázka pro Hentaie: Kde najdu nějakou její galerii?

A: Asi tahle. Jsem si říkal, že podle fotky jí nejde poznat :)
*Hentai*
Žádnou NUDE galerii nemá.. A nebo jsem ji jen prostě nenašel..


Jinak, kurevsky se nudím, tzn. teď kouknu na Foresta Gumpa a pak doufám že tu najdu tipy na nějáký filmy, který mě nebudou nudit... Líbilo by se mi nějáký scifi a tak..Ty voe, ta nuda je ale pekelná..
Beluga
To je škoda, páč kozy má pěkný :)
Docela se těšim na ten tvůj "Taking Chance" - jestli se dobře pamatuju a doporučoval jsi to ty.

Btw jinak zkus znova zkouknout Matrix. Tim se nic nezkazí. Samosebou jedničku. Vojín Ryan... No anebo rovnou celý Bratrstvo! To je nápad.
"Sir, yes sir!" pro znalce :P
...ale z těch novejch filmů... málokdy mě něco překvapí.

Tohle nebylo vyloženě špatný, ale možná mi tam chybělo ještě pár vylomenin. Wolverine se mi taky líbil, možná ale jen díky tomu, že to byl můj první Xman vůbec.
*Hentai*
Bratrstvo Neohrožených? CZshare? Hm? :)

Zachraňte Vojína Ryana bych chtěl v HDčku... Qwwerty!


To bratrstvo by nebylo taky marný v HD, ale to bych se asi ustahoval k smrti.. Kolik to má dílů? 30?
Lukino
QUOTE(*Hentai* @ 05.07.2009, 17:14) *
Bratrstvo Neohrožených? CZshare? Hm? :)

Tak asi po 156416812486789531tý
CZSHARE MÁ VLASTNÍ VYHLEDÁVÁNÍ!!!

A asi jsi si spletl topic turned.gif
Qwwerty
QUOTE(*Hentai* @ 05.07.2009, 17:14) *
Zachraňte Vojína Ryana bych chtěl v HDčku... Qwwerty!

nemam .. leda Letters from Iwo Jima - a to jenom možná
Beluga
QUOTE(*Hentai* @ 05.07.2009, 17:14) *
To bratrstvo by nebylo taky marný v HD, ale to bych se asi ustahoval k smrti.. Kolik to má dílů? 30?

Deset, každý má kolem hodiny.
Šram_A
Requiem for a Dream
jednoznačně nejlepší film vůbec co je,strašné psycho. whistle.gif
určitě to tu někdo dával ale určitě nebudu projíždět topic :D:D
feLZet
QUOTE(Šram_A @ 05.07.2009, 17:39) *
Requiem for a Dream
jednoznačně nejlepší film vůbec co je,strašné psycho. whistle.gif
určitě to tu někdo dával ale určitě nebudu projíždět topic :D:D

Zrovna jsem to chtěl sem napsat :D... Brutální film s brutálnim koncem!
*Hentai*
Teď začnu stahovat Bratrstvo.. Zrovna jsem dokoukal Forresta Gumpa a je zajímavý, že mě to dokáže dojmout i po 30ti násobným shlédnutí.....

Vyser si, Lukino.. Ve vyhledávači najdu kinorip i HDverzi se stejným názvem... fakt ultimátní řešení..

Requiem for Dream, je brilantní po vizuální a hudební stránce.. To je tak vše..


Garru Noxwille
Tesim se na Herryho Potera uz jenom 8 dni a uvidim ho :]]
Sub-Zero
No vidíš, a u nás už běžel před třemi dny v televizi.
Mack
QUOTE(Garru Noxwille @ 06.07.2009, 06:44) *
Tesim se na Herryho Potera uz jenom 8 dni a uvidim ho :]]

Musím souhlasit, nemůžu se dočkat, nicméně já si počkám o něco déle. Nejvíc ale bych na to chtěl do kina, jenže prostě mi je to blbý, asi si to stáhnu. No a nebo když někoho překecám...
Šram_A
QUOTE(Mack @ 06.07.2009, 13:19) *
Musím souhlasit, nemůžu se dočkat, nicméně já si počkám o něco déle. Nejvíc ale bych na to chtěl do kina, jenže prostě mi je to blbý, asi si to stáhnu. No a nebo když někoho překecám...

na to jdu určitě až do kina (tak 6 lidí každý 6-7 pivek a zas to tam někde zaplnit,tohle sou nejlepží zážitky s filmů :D ) teĎ to stahovat vůbec nebudu :) a navíc u harryho sem zvyklí na cz dabing turned.gif
Šupex
Jestli bude dabing, tak to je další z filmů, na který budu muset čekat do příchodu dvdripu.

Jak je to u nás s 3D kinama?
O-Neill
To musí bejt zážitek, mít vedle sebe v kině partu hustě nachcanejch pubertálních idiotů, kteří budou komentovat i ty nejtrapnější hlášky. Fákt hustě šrámo. Pak těch 150 kč za lupen určitě nikdo nelituje a odnáší si z kina perfektní vzpomínky.
Mack
QUOTE(Šupex @ 06.07.2009, 15:25) *
Jestli bude dabing, tak to je další z filmů, na který budu muset čekat do příchodu dvdripu.

Jak je to u nás s 3D kinama?

Mno, Dabing by byl výsměch, to je pravda. Popravdě, hmmm, Ani jeden film Harry Potter jsem ještě neviděl s dabingem. Vlastně ne, Tajemnou komnatu myslim v TV.
feLZet
QUOTE(O-Neill @ 06.07.2009, 15:26) *
To musí bejt zážitek, mít vedle sebe v kině partu hustě nachcanejch pubertálních idiotů, kteří budou komentovat i ty nejtrapnější hlášky. Fákt hustě šrámo. Pak těch 150 kč za lupen určitě nikdo nelituje a odnáší si z kina perfektní vzpomínky.

Souhlas, chlastat v kině? Zatim sem to ještě bohudík nezažil! Ani sem nevěděl, že se tam chlastat dá (nepočítám letňáky).
Šram_A
QUOTE(O-Neill @ 06.07.2009, 15:26) *
To musí bejt zážitek, mít vedle sebe v kině partu hustě nachcanejch pubertálních idiotů, kteří budou komentovat i ty nejtrapnější hlášky. Fákt hustě šrámo. Pak těch 150 kč za lupen určitě nikdo nelituje a odnáší si z kina perfektní vzpomínky.

já mám vzpomínky dobré a to mi stačí turned.gif
Šram_A
QUOTE(feLZet @ 06.07.2009, 16:16) *
Souhlas, chlastat v kině? Zatim sem to ještě bohudík nezažil! Ani sem nevěděl, že se tam chlastat dá (nepočítám letňáky).

proč by to nešlo ? jednou na zrcadla nás šlo 20 :-D a byla to solidní akce :-D protože v tom kině bylo jen 30 lidí (snáma)
víš ono když du třeba z mladou do kina a sedí vedle mě nějaké děcko co tam furt řve.. taky mě to sere ale co už ...
nebo nějací dezoláti třeba přes ně nevidím a furt melou pi*oviny taky mě to sere ale co no...
ono taky záleží kam si sedneš.. a když se člověku něco nelíbí tak a? něco řekne whistle.gif
Šupex
Nejhorší návštěvu kina jsem zažil, když jsem byl na Star Treku. Měl jsem popcorn a cítil jsem se jak exot a kacíř, když jsem viděl, jak se na mě ti trekkies dívají. Následná konzumace, kdy jsem se snažil chroupat, co nejméně, byla ještě horší. Holt jsem zapomněl na dělení movie a popcorn-movie :)

edit: A znovu. Nejspíš otázka na Hentaie. Jak je na tom ČR s 3D kinama?
Šram_A
Taky hodně dobrej filmek
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.