Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Editor...
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Operace Flashpoint
Jertho
Potřebuju zjistit jednu věc ohledně editoru - jak se vám během hry aktualizují startovní pozice... nevíte někdo jak to udělat?
Reinar
Tato a další věci, které potřebuješ k vytvoření pořádného scénáře v editoru nelze udělat. V něm si můžeš udělat pouze nějakou jednoduchou bitvu. Ani si nemůžeš vybrat zbraně do začátku.
(Pokud se mýlílm, tak mě opravte!)
Jertho
QUOTE(Reinar @ 26.03.2006, 18:04) [snapback]230844[/snapback]

Tato a další věci, které potřebuješ k vytvoření pořádného scénáře v editoru nelze udělat. V něm si můžeš udělat pouze nějakou jednoduchou bitvu. Ani si nemůžeš vybrat zbraně do začátku.
(Pokud se mýlílm, tak mě opravte!)

No dobře, stejně děkuju.
Falvick
http://ofp.ruprt.cz/download/ofpeditorhelpcz.zip tam je všechno
celoush
Samozřejmě, že to jde udělat, akorát se musíš naučit příkazy, které k tomu slouží. Myslím tím addweapon, addmagazine, removeallweapons, savegame atd.
Tipos
Dotaz jen pro zkušené fajnšmejkry ...

v nápovědě výše je to suprově všechno popsané to jo .. jenže za boha mi nejde udělat ten respawn v description.ext ... když chci načíst misi tak mi to spadne do winu s errem... nějaký help?

'mpmissions\__cur_mp.Intro\description.ext.respawndelay': encountered instead of ';'
celoush
QUOTE(Tipos @ 12.07.2013, 11:10) *
Dotaz jen pro zkušené fajnšmejkry ...

v nápovědě výše je to suprově všechno popsané to jo .. jenže za boha mi nejde udělat ten respawn v description.ext ... když chci načíst misi tak mi to spadne do winu s errem... nějaký help?

'mpmissions\__cur_mp.Intro\description.ext.respawndelay': encountered instead of ';'

pošli větší část description.ext ... bude to chybou syntaxe... někde ti chybí uzavírací středník či tak něco.
Tipos
QUOTE(celoush @ 12.07.2013, 12:53) *
pošli větší část description.ext ... bude to chybou syntaxe... někde ti chybí uzavírací středník či tak něco.

no právě, dělal jsem to jak je v návodu, i podle misí co jsem stáhl ale prostě do nové mise to dostat nejde

respawn = "instant"
respawndelay = 5

jinak dělám to tak .. že vytvořím misi .. 2 lidi (hráč+hratelné) VS východ.. nějací ti nepřátelé .. pak spínač který sepne když není přiotmný východ, a konec č1 ... chci aby když jeden ze západu umře se spawne na místo úmrtí .. později (to se už poperu sám) aby se objevil na určeném místě. To vím že se dělá přes marky.

Celou tu misi uložím jako už. a do složky v (users/tipos/missions/mise/des.. ) celou složku nakopíruji do MP missions ...

res. ver 1.96
celoush
Nejlepší bude celý soubor
Tipos
no to je obsah celého souboru :D

tady

tady je zase z nějaké mise ..

na konci každého description je jak jsi říkal syntax ; - FUNGUJE

sorry za otravování
celoush
To vůbec netuším, kde se ti tam co děje whistle.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.