Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Obecný soukec
GamePark.cz fórum > Fórum > Klanová fóra > Multiherní > <[F4|_co|\|s]>
Bad_Mad
Prostě kecejte, kecejte a pro změnu kecejte
Bad_Mad
Koukám, že tu nějak chcípá pes. Proč jsem vůbec o to fórum žádal, když ho nikdo od nás nepoužívá? whistle.gif
karks
neboj bade ono to ozije %D rolleyes.gif
nebo spis vto doufej ale ja si myslim thumbsup.gif ze sme noooooob clan a to je hlavni

jinak ans klan dnes bribral new clena meno nebo ncďck je Fr/\nK[green_zone] doufame ze to bude poslia atd.......... teehee.gif worship.gif

Nebojim :-D
karks
Ja doufame ze se nebojis protoze kdybyses bal tak je to zly worship.gif
ale jak vidim tak to tak zle neni %D thumbsup.gif tongue.gif
Desttro
Bad Made?
Irone?
Bad_Mad
anooooo???
Edit: Iron se ted jmenuje Karks
karks
blush.gif co potrebujes!
mi sme ted ty nej !! thumbsup.gif tongue.gif
nechces se go back nebo si se na to totane us vysral?? worship.gif
Bad_Mad
Koukal jsem, ze statistiky nejak nestatistikujou...posilední update je někdy 30.4. okolo 12:00, ale zaseklo mě to na 808. místě...to neni tak špatné whistle.gif

co potrebujes! My jsme ted ty nej !! Nechces se go back nebo si se na to totane us vysral??

No, Desttro u nás v klanu, to by bylo hnedka o něčem jiném turned.gif , vlastně zase při starém...já bych ho bral všemi dvaceti rolleyes.gif
karks
QUOTE(karks @ 29.04.2006, 13:50) [snapback]256894[/snapback]

blush.gif co potrebujes!
mi sme ted ty nej !! thumbsup.gif tongue.gif
nechces se go back nebo si se na to totane us vysral?? worship.gif

ja sem na to taky koukal a me to neva sem na 438. %D thumbsup.gif
a ja bych ho bral klidne 100000000000000000000000000 wow.gif innocent.gif
CLEN KLANU <[f4Lco|\|$[>
Bad_Mad
Taak, ted jsem dorazil do prahy...Koukám, že stats nějak low end a off, jinak super, že je CB....už se chystám regnout clan, pokud mě někdo nepředběhl
karks
sry ze ted nehraju eh-smiley.gif ja se musim ucit a kdyz hraju tak je to tak pul hodky a to enhraju sldat pristi tejden us by to melo bejt lepci rolleyes.gif (doufam)
dofam taky ze me chapete worship.gif
ale ja vim ze ne %DDDDDD
Bad_Mad
QUOTE(karks @ 09.06.2006, 15:10) [snapback]291021[/snapback]

sry ze ted nehraju eh-smiley.gif ja se musim ucit a kdyz hraju tak je to tak pul hodky a to enhraju sldat pristi tejden us by to melo bejt lepci rolleyes.gif (doufam)
dofam taky ze me chapete worship.gif
ale ja vim ze ne %DDDDDD

Ale yo
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.