Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Music
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112
Sakrblé
pokud melo hc = trosku tvrdsi punk rock pak mozna
O-Neill
QUOTE(Sakrblé @ 29.11.2008, 22:37) *
pokud melo hc = trosku tvrdsi punk rock pak mozna

"Peter Jandreus describes the style as "punkrock with a HC beat"."
calll_
State of mind - Sunking
Cloud
Placebo - Pure Morning
unnamed
QUOTE(Nerubian @ 29.11.2008, 18:16) *
Borknagar - Colossus

můj oblíbenej song :) Vortex prostě nemá konkurenci
Nerubian
QUOTE (unnamed @ 30.11.2008, 15:48) *
můj oblíbenej song :) Vortex prostě nemá konkurenci
Až na Vintersorga :P Mě se líbí oba tak na stejno...
Dodge


Nejlepší text ever.

This is what I love, and can't stop loving.
Get wasted at parties, from 9 'til 7 in the morning.
I live for the music, rolling Blunts, feeling high, getting loaded, or take some pills and go to La-la-land.
Spending all my money on dope and on extreme high price tickets,but in the end it's all worth it
I like to live in my OWN WORLD ! Fuck regular life...fuck a 9-to-5 job.
I'm told to enjoy every moment, every hour, every minute,thats what I do on fridays and saturdays.
Why should I take life so seriously? I just want do what I like to do, being far from reality.
Cause I can't stand society
This is my own world, I just want to hear the music.
I think the whole system fucking sucks, everybody is working their fucking ass off during the week, getting totally fucking stressed out.
So what's wrong and what's right? I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby...
Come on, let's go!
I-I.e.r.g.o.t.I-I
ŘEZNÍK!!!!


Písnička "NERDI NERDI" nemá chybu :)
-=FL=-felcar_cz
QUOTE(Dodge @ 30.11.2008, 20:05) *
Nejlepší text ever.

This is what I love, and can't stop loving.
Get wasted at parties, from 9 'til 7 in the morning.
I live for the music, rolling Blunts, feeling high, getting loaded, or take some pills and go to La-la-land.
Spending all my money on dope and on extreme high price tickets,but in the end it's all worth it
I like to live in my OWN WORLD ! Fuck regular life...fuck a 9-to-5 job.
I'm told to enjoy every moment, every hour, every minute,thats what I do on fridays and saturdays.
Why should I take life so seriously? I just want do what I like to do, being far from reality.
Cause I can't stand society
This is my own world, I just want to hear the music.
I think the whole system fucking sucks, everybody is working their fucking ass off during the week, getting totally fucking stressed out.
So what's wrong and what's right? I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby...
Come on, let's go!



nebud dite...
O-Neill
Spinnerette - Valium Knights (ex-Distillers)


The Hives - A.K.A. I.D.I.OT.
Potluck
QUOTE(O-Neill @ 01.12.2008, 20:39) *
Spinnerette - Valium Knights (ex-Distillers)

The Hives - A.K.A. I.D.I.OT.

OMG todle se mi nelíbí eh-smiley.gif thumbsdown.gif
Potluck

twiztid - raw deal (the juggalo song)


AMB AXE MURDER BOYS - OLD GIRL



Anybody Killa - Come Out And Play


A další thumbsup.gif
unnamed
QUOTE(Potluck @ 01.12.2008, 20:48) *
OMG todle se mi nelíbí eh-smiley.gif thumbsdown.gif

všichni tu čekali na nějakýho ultimátního gangztu, kterej tu vybleje naprázdno, že se mu to nelíbí, aniž by uvedl, proč...
BorysKicker
tak me treba jo, ikdyz me ten prvni song napadne pripomina Shake My Hand od The Jakes, ale ti to taky jen tak placaj, samej cover
Potluck
QUOTE(unnamed @ 01.12.2008, 21:07) *
všichni tu čekali na nějakýho ultimátního gangztu, kterej tu vybleje naprázdno, že se mu to nelíbí, aniž by uvedl, proč...


Prostě se mi to nelíbí. To jako když za tebou příjde holka a zeptá se tě, líbím se ti a ty ji odpovíš, nelíbíš a ona, proč, tak proč se ti nelíbí, má velký uši, oči od sebe, nebo něco takovýho, na tom taky ani nesejde, prostě ti je nesympatická. Tak ber to, že jsem napsal, toto se mě nelíbí(tečka) A že jsem nenadával, fuj, to je hnusná hudba, zas*** rock, metal a takový... Chápeš?
ritchie
QUOTE(Potluck @ 01.12.2008, 21:42) *
Prostě se mi to nelíbí. To jako když za tebou příjde holka a zeptá se tě, líbím se ti a ty ji odpovíš, nelíbíš a ona, proč, tak proč se ti nelíbí, má velký uši, oči od sebe, nebo něco takovýho, na tom taky ani nesejde, prostě ti je nesympatická. Tak ber to, že jsem napsal, toto se mě nelíbí(tečka) A že jsem nenadával, fuj, to je hnusná hudba, zas*** rock, metal a takový... Chápeš?

toto sa ti bude pacit :-) urcite thumbsup.gif

DEATHCORE EMO? HAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...
Potluck
Tak s toudle hudbou si dobře šahám na bradavky biggrin.gif


Já emo nechápu, prostě o čem to jé? Přečetl jsem si seznam pravidel, prostě o ničem.

Já nemám rád jen Punk a Metal, jinak se dá poslouchat všechno, někdy. A to že jsem Hopíček, hned nedělá ze mě Gangzta, HipHopForever... Někdy se mi dobře spí na Country thumbsup.gif , a nebo rodiče poslouchaj takový to old school disco, což na to se taky dobře spí biggrin.gif biggrin.gif ... Avšak to je jedno turned.gif
BorysKicker
Lenka - The Show


stream nak nejede, ale odkaz je funkcni
Nerubian
BorysKicker
zeBRA
Čas na pořádnou hudbu devil.gif



Ztarr
aiiighttt bracha zebra tu jeste je a zije?
Potluck
[b]Supercrooo feat otecko - ROCK[b]

tongue.gif
Proti rocku nic nemám, ten je jedinej celkem rozumnej. Ale metal a punk, to fakt ne.
unnamed
mě zas přijdou nerozumný básničky od supercrooo... co tohle je proboha za idiotskej text? z českýho rádobyhh mi bude ještě dlouho blivno :-(
*HentaiRush*
Dlouho jsem neslyšel tak debil českej hiphop.. On to není HH, ona to je spíš sprostá infatilní sračka...
O-Neill
QUOTE(Potluck @ 01.12.2008, 21:42) *
Prostě se mi to nelíbí. To jako když za tebou příjde holka a zeptá se tě, líbím se ti a ty ji odpovíš, nelíbíš a ona, proč, tak proč se ti nelíbí, má velký uši, oči od sebe, nebo něco takovýho, na tom taky ani nesejde, prostě ti je nesympatická. Tak ber to, že jsem napsal, toto se mě nelíbí(tečka) A že jsem nenadával, fuj, to je hnusná hudba, zas*** rock, metal a takový... Chápeš?

Vtip je v tom, že tebe se nikdo neptal, jestli se ti to líbí nebo ne.


Bullet For My Valentine- Hit The Floor
Qwwerty
QUOTE(*HentaiRush* @ 02.12.2008, 16:41) *
Dlouho jsem neslyšel tak debil českej hiphop.. On to není HH, ona to je spíš sprostá infatilní sračka...

You'll shit bricks ...
http://www.csfd.cz/film/236067-ceska-rapublika/


nejvíc se mi líbí jak se tam každej ohání že ten film je odsuzovanej kvůli tomu že je o hiphopu biggrin.gif
QUOTE(Potluck @ 01.12.2008, 22:33) *
Přečetl jsem si seznam pravidel, prostě o ničem.

jakejch pravidel omg ?..
žiješ někde kde hudba musí mít pravidla aby si ji mohl poslouchat ?
Elastik
forum smrdí,pac manicky si nemejou vlasy
<<kolaCZek>>
A ted se po...

Potluck
QUOTE(<<kolaCZek>> @ 02.12.2008, 21:59) *
A ted se po...


Lazy Town! [lejzi taun], toto dává mezi šestou a sedmou na JETIX, když se připravuju do školy, tak to vídám... Nejsou to zas tak špatný pohádky :P (Mladší sestra si to pouští, já jen přihlížím. :P)
Elastik
ružová je prostě kůl
Potluck
QUOTE(Elastik @ 02.12.2008, 22:24) *
ružová je prostě kůl

Nevím, kolik ti je, ale nechci tě řadit do sekce PEDOFIL. biggrin.gif
Elastik
QUOTE(Potluck @ 02.12.2008, 22:33) *
Nevím, kolik ti je, ale nechci tě řadit do sekce PEDOFIL. biggrin.gif

kdybych vedel kolik mi je tak bych ti to i řek
Potluck
QUOTE(Elastik @ 02.12.2008, 22:36) *
kdybych vedel kolik mi je tak bych ti to i řek

Aha, ty si se hodně přesouval v časoprostoru, že nevíš jak svůj věk určit? :D
zeBRA
QUOTE(Potluck @ 02.12.2008, 15:33) *
[b]Supercrooo feat otecko - ROCK[b]
Proti rocku nic nemám, ten je jedinej celkem rozumnej. Ale metal a punk, to fakt ne.


Tyvole to je text jak začátky Hrobky s Pitvou...akorát u nich je to aspoň prdel. Tuhle "píseň" sem nějak nepochopil.

Nenávidim hiphop a nenávidim rap...
Potluck
QUOTE(zeBRA @ 02.12.2008, 22:43) *
Tyvole to je text jak začátky Hrobky s Pitvou...akorát u nich je to aspoň prdel. Tuhle "píseň" sem nějak nepochopil.

Nenávidim hiphop a nenávidim rap...

Každej má jinej styl, někdo proužky, někdo rap :P
Elastik
QUOTE(Potluck @ 02.12.2008, 22:39) *
Aha, ty si se hodně přesouval v časoprostoru, že nevíš jak svůj věk určit? :D

tenhle rok jsem svym nakupovanim lihovin malem zrusil jednu večerku,odumřel mi zbytek mozkovejch buňek,nadměrnym hlukem vykurvil uši a nadměrnym kuřenim a tvorbou hudby přišel o zrak:)fine:)
ale jinak si to odhalil,cestuju casem...
->
Bootcamp clik - trading places
Potluck
QUOTE(Elastik @ 02.12.2008, 22:47) *
tenhle rok jsem svym nakupovanim lihovin malem zrusil jednu večerku,odumřel mi zbytek mozkovejch buňek,nadměrnym hlukem vykurvil uši a nadměrnym kuřenim a tvorbou hudby přišel o zrak:)fine:)
ale jinak si to odhalil,cestuju casem...
->
Bootcamp clik - trading places

thumbsup.gif

Ta hudba good (pro některé: je to pro mě dobrý blaf, perfektní na poslech) wink.gif
O-Neill
QUOTE(Potluck @ 02.12.2008, 22:51) *
thumbsup.gif

Ta hudba good (pro některé: je to pro mě dobrý blaf, perfektní na poslech) wink.gif

Tak si nám tu sdělil svoje duchaplný názory a můžeš se jít projevovat zase někam jinak...

Gauneři - Boys
Arnold.Rimmer


at taky vite, jak ma znit dobrej song ;)
O-Neill
Iggy Pop - The Passenger

MyGun.
BloodHound Gang - I hope you die
ritchie
Rony Janeček biggrin.gif
12 rokov ma 2 roky hraje a takto hraje....
(postúpil)
*HentaiRush*
QUOTE(BorysKicker @ 03.12.2008, 07:32) *


Hell yeah...


e: pane Borys: zasložil sis, že tě jako málojakýho newbieho budu brát.. xD
*HentaiRush*



Jehaaaa
Potluck
Když jsou ty Vánoce za dveřmi a a? vidíte, že se mi nelíbí jen ten Hop, já jsem všestranej, jen jej víc preferuji, mno.

Elvis Presley-On A Snowy Christmas Night

Tímdle vám připomínám také legendu, kterou jsem taky poslouchal v dětství, dá se poslouchat do dnes samozřejmě.


Dokážu vám prostě poslouchat všechno, co není přehnaný a co není EMO, METAL, PUNK, vše ostatní někdy jde i nějakej hop se mi hnusí... Vy prostě hop nesnášíte jak odpadkovej koš, když je plnej a cpete mi ho abych ho vynesl....
O-Neill
Zebrahead - Just The Tip


Tadle kombinace hip hopu a punku mě docela oslovila.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.