Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Music
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112
lllllllllll
Teď už asi fakt budu vypadat jako ten největší nácek, ale prostě sem ten ns hardcore dát musím, dost dobrej nářez innocent.gif
FannyBoy
QUOTE(lllllllllll @ 10.05.2009, 15:37) *
Já na tom nic NS nevidím.

Ta skupina je NS, a ještě řekni že ne... Já jen že jen tak nevidím nějakýho "antinacistu",co by poslouchal NS... ostatní by to zavrhovali aniž by to slyšeli... Je to dobrý, project vandal mám rád, nejlepší písnička je Futbal... Jestli ji neznáš tak si jí poslechni, tu bych mohl poslouchat dokola...
FannyBoy
Moje nejoblíbenější skupina, a oni budou na Benátský Noci... to je fakt PWN
Beluga
Ta Benátská noc vypadá kurvafix dobře. Guano Apes můžu. A tu buchtu z Nightwish taky.

Naprosto ale nechápu zákaz typu:

QUOTE
Do areálu je přísně zakázáno vnášet:

- jakékoliv skleněné nádoby (včetně lahví), plechovky, PET lahve

- magnetofony, filmové kamery, videokamery (zahrnuje formát Dv, Dv Cam,
BetaCam, Super VHS, Super 8...) i fotoaparáty - výjimku tvoří plně automatické neprofesionální fotoaparáty, které však nesmí být využívány k fotografování z vystoupení jednotlivých účinkujících.

V areálu je přísně zakázáno zhotovování zvukových, filmových, fotografických nebo video záznamů, a to i pro vlastní potřebu.


Tak sakra, v čem si mám přinést pití?
A to focení, sice chápu ale :((((
TArcher
QUOTE(Beluga @ 12.05.2009, 23:09) *
Tak sakra, v čem si mám přinést pití?

Proč by sis nosil pití, když si můžeš koupit to předražený na místě?
FannyBoy
Guano apes tam bude nejlepší no... Já právě nevím jestli mám jít na jeden den nebo na všecky tři... Ta čupka z nightwish vypadá dobře no, na živo by to mohlo bejt dobrý snad... Pak je tam ještě co já vím 100°, JAR, Gaia Mesiah,... Takže já fakt nevím :-\
lllllllllll
QUOTE(FannyBoy @ 10.05.2009, 21:15) *
Ta skupina je NS, a ještě řekni že ne... Já jen že jen tak nevidím nějakýho "antinacistu",co by poslouchal NS... ostatní by to zavrhovali aniž by to slyšeli... Je to dobrý, project vandal mám rád, nejlepší písnička je Futbal... Jestli ji neznáš tak si jí poslechni, tu bych mohl poslouchat dokola...

Nebudu si kazit poslech dobré hudby s nějakýma politickýma sračkama. Hudbu kde otevřeně propagují nacismus poslouchat nebudu, hudbu s rasismem ano. Nemusím ty názory nějak žrát, ale neuráží mě to a jak říkám, hudba je to hlavní. Metal taky poslouchám a jestli zpívaj o satanovi nebo odinovi, to mi je jedno, jde o hudbu. Pokud mám poslouchat nějakou hudbu kvůli názorům, tak pro "vás" to jsou povětšinou levičáci a pro levičáky to jsou neonacisti.
Franz91
QUOTE(lllllllllll @ 15.05.2009, 15:11) *
Nebudu si kazit poslech dobré hudby s nějakýma politickýma sračkama. Hudbu kde otevřeně propagují nacismus poslouchat nebudu, hudbu s rasismem ano. Nemusím ty názory nějak žrát, ale neuráží mě to a jak říkám, hudba je to hlavní. Metal taky poslouchám a jestli zpívaj o satanovi nebo odinovi, to mi je jedno, jde o hudbu. Pokud mám poslouchat nějakou hudbu kvůli názorům, tak pro "vás" to jsou povětšinou levičáci a pro levičáky to jsou neonacisti.

Jasně, já taky poslouchám hudbu a nezajímaj mě tam ty tvoje "politický sračky"... Já jen, že u tebe bych to nečekal...
O-Neill
lllllllllll
Sice nemusím hudbu založenou ryze na počítači, ale toto je pecka thumbsup.gif
-=FL=-felcar_cz
budvar
Arnold.Rimmer
QUOTE(lllllllllll @ 15.05.2009, 22:28) *
Sice nemusím hudbu založenou ryze na počítači, ale toto je pecka thumbsup.gif
mtftUpb7WXU&gl


Moc dobra volba :) ..

Sice vim, ze se ti tohle asi libit nebude, ale tvuj song mi to pripomnel ...

Pospa
lllllllllll
Stáhl jsem si nejstarší album xxx odporu a jen žasnu worship.gif



BorysKicker



I-I.e.r.g.o.t.I-I


Rakenroll! (teda metal, ale zní to líp)


A jeden trochu uvolněnější





A poslední věc, co si zaslouží oddělit tlustou čarou...

-----------------------------------------
-----------------------------------------

Franz91

Sakra tohle je tak výborná písnička... Sakra já sem fakt holka :-(
Arnold.Rimmer
BorysKicker
Arnold.Rimmer
extaze !

BorysKicker
neco takovyho jsem zrovna hledal :D

tohle je hodne genialni vec, z ty bassline mam vytlem



a tady celkem zajimavy klipy, ale ta hudba uz je slabsi
http://www.youtube.com/user/Pirate454
http://www.youtube.com/user/MoogDnB
lllllllllll
Náhoodu sem na to narazil... a už se těším až sem do Brna za měsíc dorazí thumbsup.gif

TYB*
novej song, uplně skvělej biggrin.gif

MyGun.


Znáte? <3
vEprik?
Neznám, mám tam bílej čtverec grin.gif.



edit: už vidim..
Sakrblé
Tom Waits - Singapore
coldik
jedna oblíbená budvara.. btw prý to pomáhá při učení takže uiuáá.. :)
O-Neill
Juhůůůů už sou nový Rancid. Nemalá paráda!

afrojesus
Tohle je taky nemálo vtipálkovské:

Tenacious D - Beelzeboss

Beluga


V jednom zaprášenym archivu na již téměř vymazané vrstvě mého HDD jsem našel tenhle skvost. Já tyhlety věci prostě žeru!
ritchie

worship.gif
Šupex
Sice OT, ale pokud hledáte nějakou muziku na stáhnutí, tak jsem narazil na úplně badass stránku => http://avaxhome.ws/music
coldik
QUOTE(Beluga @ 25.05.2009, 22:21) *
V jednom zaprášenym archivu na již téměř vymazané vrstvě mého HDD jsem našel tenhle skvost. Já tyhlety věci prostě žeru!

není to náhdou immediate music?
TYB*
QUOTE(O-Neill @ 25.05.2009, 21:03) *
Juhůůůů už sou nový Rancid. Nemalá paráda!


už jsem ho sem dal, ale to je jedno. jinak souhlasim je to uplně bombový těšim se na novou desku thumbsup.gif
O-Neill
QUOTE(TYB* @ 26.05.2009, 20:18) *
už jsem ho sem dal, ale to je jedno. jinak souhlasim je to uplně bombový těšim se na novou desku thumbsup.gif

Tak skoro 20 našlapanejch písniček, jedna lepší než druhá... Zatím to mám v 128kbps, ale snad se to brzo objeví v lepší kvalita. I takhle je to ale posluchatelný víc než dobře.
afrojesus
Šupex: Díky

Jo a není tam jenom hudba, ale i ostatní věci. I když ne kompletní. : (
rawenien
Uzasny hlas, jenz se stal doslova pres noc svetoznamym...podle me diky nahlemu prichodu dubstepu k sirsimu publiku, nez jak tomu bylo jeste nedavno...

DUB FX
http://www.youtube.com/watch?v=Gc67C94wSx0...feature=channel
Beluga
Já chci jeho album! Už jsem se nad ním rozplýval o pár stránek zpět. Umí!
rawenien
QUOTE(Beluga @ 26.05.2009, 22:46) *
Já chci jeho album! Už jsem se nad ním rozplýval o pár stránek zpět. Umí!

mám.)
Beluga
Wanna share?

I will not forget :)
rawenien
QUOTE(Beluga @ 26.05.2009, 23:08) *
Wanna share?

I will not forget :)


YO! use fuckin rapidshare!
Neni to tedy primo studiove album, spise souhrn live zaznamu ve mnohem lepsi kvalite, nez na youtube.)

Ocekavej postu.)
Beluga
BorysKicker


Sakrblé
ha, .linux ma v avataru amon amarth, nevedel jsem....
unnamed
QUOTE(Sakrblé @ 31.05.2009, 22:26) *
ha, .linux ma v avataru amon amarth, nevedel jsem....

a nejen to... F5
ritchie
Vypsaná Fixa - Ledňáčci

čo sú tu "Ledňáčci" ??? blush.gif
Beluga
Pyčo ptáci.
^_^ azzu
QUOTE(ritchie @ 03.06.2009, 14:05) *
čo sú tu "Ledňáčci" ??? blush.gif



Je to v množným čísle, tudíž tam budou dva nebo i více...Na tom obrázku je jen jeden Ledňáček..(jednotné číslo) pinch.gif
ritchie
QUOTE(azzu @ 03.06.2009, 14:56) *
Je to v množným čísle, tudíž tam budou dva nebo i více...Na tom obrázku je jen jeden Ledňáček..(jednotné číslo) pinch.gif

diky :D (po našom to je "rybárik") :D :D :D

O toto sa pokúšam už 2 dni blush.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.