Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Music
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112
AUC TETREF
QUOTE(lllllllllll @ 25.06.2006, 11:41) [snapback]303420[/snapback]

ehm neni to nahodou od rednex? eh-smiley.gif

já mám verzi kterou delali nightwish... tongue.gif
Frostys
ono třeba song s názvem "99 Red balloons" nazpívalo víc než 3 kapely.
AUC TETREF
no to je zajimavý muzes to rozvest?:P
Sakrblé
Flower a Honey od Mobyho, to sou takovy vymyvacky mozku
John_Lenon
Rolling Stones - Paint it Black thumbsup.gif
Inaccessible
QUOTE(Qwwerty @ 15.06.2006, 22:12) [snapback]296659[/snapback]

newite pls nahooodou od koho je tohle : http://tch.cz/qwwerty/cdda.mp3

edit01: stahlo se me to na jednom CS:S serveru tagze vim i prd odkud to vzal mater toho servu
edit02: zhruba 1 za mesic projdu cstrike/sounds a podivam se co se stahlo z novyho tagze v podstate ani newim z keryho servu to je

s remixovana pisnicka od Nobuo Uematsu jinak se jmenuje roaming sheep s cd final fantasy III - Legend of eternal wind.

p.s. neptej se me kde ji sezenes ponevadz sam uz ji usilovne nejakej cas hledam ;)
Qwwerty
QUOTE(Inaccessible @ 25.06.2006, 18:47) [snapback]303784[/snapback]

s remixovana pisnicka od Nobuo Uematsu jinak se jmenuje roaming sheep s cd final fantasy III - Legend of eternal wind.

p.s. neptej se me kde ji sezenes ponevadz sam uz ji usilovne nejakej cas hledam ;)

dik ...aspon negdo...snad uz ji najdu a gdyz ne tag sosnu cely to CD biggrin.gif
Qwwerty
uz sem nasel...este vystat frontu na ten soubor a je to moje tongue.gif

BTW: cely FF3 je naslaply takovejma songama ?
Sakrblé
QUOTE(Qwwerty @ 25.06.2006, 19:40) [snapback]303871[/snapback]

pak to vypal a dones do skoly
Qwwerty
QUOTE(Sakrblé @ 25.06.2006, 19:42) [snapback]303878[/snapback]

pak to vypal a dones do skoly

ne hodim si to na MPSisku a donesu si kabl ... .yestly ho najdu
Sakrblé
QUOTE(Qwwerty @ 25.06.2006, 19:43) [snapback]303882[/snapback]

ne hodim si to na MPSisku a donesu si kabl ... .yestly ho najdu

ale MPšiška mě je nanic pac to nebudu mit doma
Qwwerty
QUOTE(Sakrblé @ 25.06.2006, 19:44) [snapback]303885[/snapback]

ale MPšiška mě je nanic pac to nebudu mit doma

ale vo to de ..... nemluvne o tom ze stale mas moje Command & Conquer : Red Alert 2 : Yuris Revenge
Sakrblé
QUOTE(Qwwerty @ 25.06.2006, 19:45) [snapback]303888[/snapback]

ale vo to de ..... nemluvne o tom ze stale mas moje Command & Conquer : Red Alert 2 : Yuris Revenge

wow.gif whistle.gif
Inaccessible
QUOTE(Qwwerty @ 25.06.2006, 19:40) [snapback]303871[/snapback]

BTW: cely FF3 je naslaply takovejma songama ?

az to sosnes tak to nekam hod thx
Šakal
In Flames - Only for the weak
www.share.am/dl/643279931/Only For The Weak.mp3
Sakrblé
Rawhide od Blues Brothers
rawenien
Prave se z mojich repraku line Gentleman-Runaway...reggae jak c*p thumbsup.gif
Sawier
nevite nekdo nazev ty prvni pisnicky v tom videu??
http://youtube.com/watch?v=MS_lT02WoWs
Frostys
QUOTE(FLiPPY @ 29.06.2006, 15:16) [snapback]307440[/snapback]

nevite nekdo nazev ty prvni pisnicky v tom videu??
http://youtube.com/watch?v=MS_lT02WoWs

bohužel nevím, ale tohle je uber song

http://youtube.com/watch?v=Ek7BHw2ZaIg&sea...are%20-%20ridin
Qwwerty
jedna pekna

Lady Tom - It's a dream
Jizah
Dr. Dre ft Snoop Dogg - Still D.R.E.
bych ani neveril jaky grady tomu muze dodat video :)
jebak
největší kotel song -

Rancid - Maxwell Murder
MiCTiaN_Cz
v posledni dobe si porad poustim http://www.youtube.com/watch?v=HJVCo7BC-rE...azing%20beatbox
sneq
Jestli máš rád beat-box tak si stáhni vše od rahzela..Da best
Qwwerty
Paroubtek
rawenien
QUOTE(Qwwerty @ 30.06.2006, 16:10) [snapback]308646[/snapback]

Koukam ze jsi od diskaren presel k tekku...

Prave mi leze ze sluchatkek FUTURE PROPHECIES - THUNDER LGHTNING Chystam si tuhle uplne super vec poridit na vynilu... whistle.gif ...omluvte prosim kvalitu nahravky, nechte si kecy a nechte si nadavky...
Qwwerty
QUOTE(rawenien @ 30.06.2006, 20:49) [snapback]308916[/snapback]

no ani bych nerekl ze sem presel ale spis stale krouzim podle nalady

trance, techno, tekk, psychedelic trance, house obcas i nejakej rap,hip-hop,rock (proste posloucham to co se me libi a nespecializuju se na jeden konkretni styl) smile.gif
____

mimochodem ted gdyz sem otevrel to co si sem postnul : tje taky pekny, (pripomina me to Pebdulum-nebo jaxe to pise)
Arnold.Rimmer
QUOTE(rawenien @ 30.06.2006, 20:49) [snapback]308916[/snapback]

Prave mi leze ze sluchatkek FUTURE PROPHECIES - THUNDER LGHTNING Chystam si tuhle uplne super vec poridit na vynilu... whistle.gif ...omluvte prosim kvalitu nahravky, nechte si kecy a nechte si nadavky...

mam cely album ... mimochodem tahle je jedna z tech, co se mi na tom libi nejmin ...

Edit: neznas nejaky program na strihani MP3ek ? Nechce se mi instalovat Adobe Premiere (kterej je na videa :)) - pripadne bych tu neco hodil, co se mi libi (aspon uryvky)
Qwwerty
QUOTE(Arnold.Rimmer @ 30.06.2006, 21:07) [snapback]308932[/snapback]

mam cely album ... mimochodem tahle je jedna z tech, co se mi na tom libi nejmin ...

Edit: neznas nejaky program na strihani MP3ek ? Nechce se mi instalovat Adobe Premiere (kterej je na videa :)) - pripadne bych tu neco hodil, co se mi libi (aspon uryvky)

staci Nero Wav Editor ne ? biggrin.gif
Ope
Nihgtwish sou znacne rulezni , treba Wish i had an angel or Angel fall first
Arnold.Rimmer
Nemuzu tu nic uploadnout kvuli velikosti ...

Kristova noho jakky je maximalni upload tady na Forum ? to je snad min nez 0.5 MB :D

Tak ani mensi nez 0.5MB nepomohlo - kaslu na to.

Tak to je uzasny .. ani 0.2MB :D

BINGO !!!! 76.15k TO VZALO ... To chce potlesk damy a panove ;)

tak to kdyztak zkuste :)
MumiaSK
Desmod : V dolinach
Kindlinho
QUOTE(Arnold.Rimmer @ 30.06.2006, 21:28) [snapback]308954[/snapback]

Nemuzu tu nic uploadnout kvuli velikosti ...

Příště sem hoď odkaz a uploadni to třeba na RapidShare, MegaUpload, Share.am , možností je spousta :)
Qwwerty
QUOTE(Kindlinho @ 30.06.2006, 22:01) [snapback]308992[/snapback]

Příště sem hoď odkaz a uploadni to třeba na RapidShare, MegaUpload, Share.am , možností je spousta :)

hlavne ne na Rapid angry.gif
rawenien
QUOTE(Arnold.Rimmer @ 30.06.2006, 21:07) [snapback]308932[/snapback]

To je vec nazoru...nejvic se mi od nich libi Dreadlock a prave Thunder Lightning...
Arnold.Rimmer
Posledni dobou se na DNB netovych radiich pohybuje velmi casto vinyl Fucking Hostile od Kemala - tak jsem to vystrihl ze stareho, ale NASLAPANEHO setu od Dieselboye - Project Human

Kemal - Fucking Hostile

(EDIT: Dohaje, jak se zpravne cesky pise "VINYL" ??)
Nerubian
HammerFall - Hearts On Fire
rawenien
To Arnold...hodne zvlastni vec, na kalbe by si mi to urcite libilo:)

Kdyz tu jsme u toho postovani tracku...objevil jsem naprosto uzasnou vec od ostravaka jmenem Junkett, ktery odjel do Angle, kde ma vlastni studio a vytvari nadherne a propracovane veci...nechcu to davat na nejaky rapidshare apod. jeho prace najdete na http://www.dvoikatroika.cz/tracklist.php?srt=a

...Doporucuji Junkett-Freedom (nadherne pohovy track) a Violet
Arnold.Rimmer
QUOTE(rawenien @ 01.07.2006, 11:25) [snapback]309224[/snapback]

To Arnold...hodne zvlastni vec, na kalbe by si mi to urcite libilo:)

Kdyz tu jsme u toho postovani tracku...objevil jsem naprosto uzasnou vec od ostravaka jmenem Junkett, ktery odjel do Angle, kde ma vlastni studio a vytvari nadherne a propracovane veci...nechcu to davat na nejaky rapidshare apod. jeho prace najdete na http://www.dvoikatroika.cz/tracklist.php?srt=a

...Doporucuji Junkett-Freedom (nadherne pohovy track) a Violet

objevil Junkett ? Ti lidi uz to delaj asi 12 let :)

doporucuju od nich treba
- a lebowski theme -
- aura -
- dizzit -
- replicator -

ale NAPROSTO DOKONALA VEC JE SPRINGTIME MOTIVE

Jinak kdyz jsem si zase tak poslouchal ten Project Human, tak takhle si hrat se syntakama, to je proste umeni !!
Naprosto dokonala cast !
rawenien
2 Rim:...no taky prece nemuzes rict, ze znas vsechny lidi co delaji hudbu. Obcas taky nekoho objevis az po dlouhe dobe ne?

K tomu cos postnul muze jen pritakat...a navic s otevrenou pusou. Je to nemale psycho...
Arnold.Rimmer
QUOTE(rawenien @ 01.07.2006, 11:45) [snapback]309241[/snapback]

2 Rim:...no taky prece nemuzes rict, ze znas vsechny lidi co delaji hudbu. Obcas taky nekoho objevis az po dlouhe dobe ne?

K tomu cos postnul muze jen pritakat...a navic s otevrenou pusou. Je to nemale psycho...

Je jasny, ze nemuzes znat vsechno :)

Kazdopadne jak je to s tebou a prolinanim hudebnich stylu ? Muzes treba i neco od Massive Attack & Mos Def ?

(btw: vystrihavam jen kousky na ukazku - zverejnovat cely, neposkozeny song je nelegalni)
Qwwerty
QUOTE(Arnold.Rimmer @ 01.07.2006, 10:57) [snapback]309212[/snapback]

Posledni dobou se na DNB netovych radiich pohybuje velmi casto vinyl Fucking Hostile od Kemala - tak jsem to vystrihl ze stareho, ale NASLAPANEHO setu od Dieselboye - Project Human

Kemal - Fucking Hostile

(EDIT: Dohaje, jak se zpravne cesky pise "VINYL" ??)

aaaw proc na RapidShare angry.gif ted vod tam sosam Ali G a nemuzu do toho hazet nic jinyho ptze by to bylo zase + 80 min navic
Arnold.Rimmer
Jiank, abyste si nemysleli, ze cesi nedokazi udelat kvalitni DnB, tak Chong - Babylon je dukaz praveho opaku ! :)
rawenien
QUOTE(Arnold.Rimmer @ 01.07.2006, 12:03) [snapback]309252[/snapback]

Je jasny, ze nemuzes znat vsechno :)

Kazdopadne jak je to s tebou a prolinanim hudebnich stylu ? Muzes treba i neco od Massive Attack & Mos Def ?

(btw: vystrihavam jen kousky na ukazku - zverejnovat cely, neposkozeny song je nelegalni)

No prave Massive Attack je jedna z mala kapel, ktere posloucham mimo hiphopu,dnb a junglu. Z reggae snad jen Gentlemana...a po jedne kalbe nejmenovane i tekno. To uz musim byt ve stavu radne zkalenosti =)...doma bych to poslouchat nemohl.

black.tulip
QUOTE(Necrom@ster @ 30.06.2006, 09:54) [snapback]308289[/snapback]

Dr. Dre ft Snoop Dogg - Still D.R.E.
bych ani neveril jaky grady tomu muze dodat video :)

hip hop neposlouchám, ale tenhle song můžu cool.gif
Arnold.Rimmer
QUOTE(rawenien @ 01.07.2006, 12:40) [snapback]309278[/snapback]

No prave Massive Attack je jedna z mala kapel, ktere posloucham mimo hiphopu,dnb a junglu. Z reggae snad jen Gentlemana...a po jedne kalbe nejmenovane i tekno. To uz musim byt ve stavu radne zkalenosti =)...doma bych to poslouchat nemohl.

No ja mam hodne velke rozpeti :) ... pokud se to aspon koutkem oprelo o DnB (nebo lomeny bit), ma to u me sanci uspet.

Udelal jsem takovy vyber ze vsech koutu z disku (od DnB s MC po zivy vokal) - jeste jsem tam zapomnel hodit nejaky jazzik a pomalejsi bity, ale kdyztak pozdej.

Vsechny ukazky jsou UKAZY - takze tam neni jedinej celej track, ale kdyztak muzete TO zkusit.

Edit: kdyztak sem hodte nazor, kterej track se vam libi nejvic.
MumiaSK
John Williams - Jedi theme biggrin.gif
Tetref
QUOTE(MumiaSK @ 01.07.2006, 21:56) [snapback]309666[/snapback]

John Williams - Jedi theme biggrin.gif

worship.gif

btw:Blink 182 I'm lost without you wink.gif

a jeste navic:Eminem-when I am gone..:)
Qwwerty
QUOTE(Arnold.Rimmer @ 01.07.2006, 14:51) [snapback]309364[/snapback]

No ja mam hodne velke rozpeti :) ... pokud se to aspon koutkem oprelo o DnB (nebo lomeny bit), ma to u me sanci uspet.

Udelal jsem takovy vyber ze vsech koutu z disku (od DnB s MC po zivy vokal) - jeste jsem tam zapomnel hodit nejaky jazzik a pomalejsi bity, ale kdyztak pozdej.

Vsechny ukazky jsou UKAZY - takze tam neni jedinej celej track, ale kdyztak muzete TO zkusit.
Edit: kdyztak sem hodte nazor, kterej track se vam libi nejvic.

TO dnb Z TOHO JE PEKNY ..... (kua Caps Lock).... ty ukazky co si postoval predtim sou obsazeny v tom zipu nebo si je mam sosnout taky ?
rawenien
Dneska vecer je desna nuda...tak jsem si trochu hral v traktoru a do jedine desky (Mr. L feat Super Fly Seven - Back to your roots:) mixoval par veci...prvni dva mixy mam naucene (ikdyz u druheho mixu to neni moc videt...nemam na kompu odposlech takze desky vyrovnavam trochu krkolomne, omluvte tedy obcasne seky), ale zbytek je uz podle fantazie...

Tracklist:
1) Mr. L feat Super Fly Seven - Back to your roots
=> Subfocus - X Ray
=> Future Prophecies - Dreadlock
=> Bad Company - Snow cat
=> Noisia - Block Control
=> Junkett - Freedom
=> Subfocus - Frozen Solid
=> Pendulum - Another Planet VIP
2) Indy & Wich - Hell Skip teehee.gif

Back to tha old skula c*ypovina...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.