Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Problemy s instalací
GamePark.cz fórum > Hry > Medal of Honor
freek
Po problémě ve hře se mi neukazovala u allies zbran a pak chybiček, tak jsem chtěl MOHAA přeinstalovat , ale počítač mi to nějak nebere, nemůžuho ani odstrani a ani opravit, tak jsemto vymazal ručo, a pak jsem dal instalaci a medal mi rovnou na instali "CUSTOM" tak jsem jí zvolil a začalo jse to instalovat do C/window a přitom to bylo nekompletní. Co mam dělat PLS !!
<Bks|febrik_cz>
QUOTE(freek @ 01.04.2006, 15:04) [snapback]233927[/snapback]

Po problémě ve hře se mi neukazovala u allies zbran a pak chybiček, tak jsem chtěl MOHAA přeinstalovat , ale počítač mi to nějak nebere, nemůžuho ani odstrani a ani opravit, tak jsemto vymazal ručo, a pak jsem dal instalaci a medal mi rovnou na instali "CUSTOM" tak jsem jí zvolil a začalo jse to instalovat do C/window a přitom to bylo nekompletní. Co mam dělat PLS !!



Zkus nainstalovat medala do úplně novýho umístění (vytvoř si třeba složku games a do tý medala nainstaluj), když to nepomůže, tak budeš muset dostat všechno co se týká medala z registrů.
rubens0
A když ještě to nepomůže tak dej febrikovy adresu a on milerád přijede ale připrav se že přijede v nějakmy sadomaso oblečku a něco bude chtít na oplatu :/ a nebo taky možný že přijede v převleku jako prase proto radim nenech se zmást
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.