Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Zájemci o vstupu do guildy
GamePark.cz fórum > Fórum > Klanová fóra > Ostatní > Brotherhood of Avengers
Mmariner
Nezapomínejte psat své povolání a hodnost.
Alanar
Zdravím..jsem kovář zajímám se i o šití...Jsem pokročilí učedník a chtěl bych k vám do guildy.Děkuji
Dragunov Genesis
O přijetí se bude rozhodovat. Ale doufáme, že toho crafta nehodláš zalomit na 20 lvl. Jinak kovář s GM kovářství a šití. By byl klenot guildy. Je to ve tvojich rukou biggrin.gif
Alanar
Neboj ja toho crafta uz nesmazu....dost me to bavi a to chci teprve videt az budu umet nejake lepsi kovy biggrin.gif .....doufam ze me prijmete
Mmariner
Rada rozhodla pro přijetí ... Alanare vítej v Bratrstvu thumbsup.gif
Enclava
Demonestetes Van Dremlion Necro 20 level 80 Nekromacie :) zada o prijeti :)


Mmariner
Demonestetesi rada se rozhodla pro tvé přijetí! Až budeš přítomný hlaš se u někoho starších řekne ti co a jak...
jebak
wtf to je za hru ?

EDIT: tohle je ultima online :) takova dost chytlava zaležitost raději to nezkoušej nebo už nebudeš hrat nic jinýho... http://midkemia.gamepark.cz/
yrram
Vim že berete až od 25lv. ale čacem na 25lv budu. Sem craft . Hlavně zaměřen na kovařinu a o trochu mín na krejčovství.Sem na 16 lv. Rád bych se přidal do gildy. eh-smiley.gif worship.gif
Menuju se Yomi Zeller
Mmariner
Yomi Zellere rozhodli jsme se tě nepřijmout.
Lerren Mat
Dobré odpoledne žádám o přijetí do guildy mé jméno je Lerren Mat číslo 2 měl bych zájem se opět vrátit k Vám do guildy .. předme díky za odpověď jo a jsem zaříkávač na 4o lvl
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.