Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: chybové hlášení
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Counter-Strike
Stran: 1, 2, 3
coldik
[attachmentid=7781]Po pár dnech bezproblémovéh hraní na steamu mi to začalo jak na gp tak i na serverech zahraničních v cs 1.6 hlasit tuto chybu. Steam mám furt zapnutý. dik za radu co s tím
pavucinaxx
Zkus urcite reinstal. Nebo nedaval si steam ID treba kamaradum ?
coldik
QUOTE(pavucinaxx @ 28.04.2006, 22:36) [snapback]256552[/snapback]

Zkus urcite reinstal. Nebo nedaval si steam ID treba kamaradum ?

no steamid mam jako každej zadaný na esl v profilu a to by snad nemelo vadit. Jinak nekdo to tu chybu nepíše a připojím se a nekdy to zas píše. tak nevím
tady ale na tom snad nic špatnýho není, ma to tam každej kdo chce hrat cs kvůli kontrole aby nemoh hrat fake.
pjetka
odhlaš se a znovu se přihlaš do steamu, to většinou pomůže....
bugrik
QUOTE(pjetka @ 28.04.2006, 22:53) [snapback]256565[/snapback]

odhlaš se a znovu se přihlaš do steamu, to většinou pomůže....

Jj, taky se mi to obcas stane. Chi se pripojit na nejake server, a napise to tohle. Tak vypnu a znova zapnu steam a jede to turned.gif
coldik
nechci zakladat nové téma tak budu pokračovat v tomhle : podle mě je CS velmi nenáročná hra a proto nechápu proč mi fps nejde na víc než 70 - 70 je takový koncový bod a ke stovce fps se to nedostane? neexistuje bud nejaký příkaz, nebo neco jiného čím bych fps vytah k 100?
bugrik
QUOTE(coldik @ 29.04.2006, 14:13) [snapback]256910[/snapback]

nechci zakladat nové téma tak budu pokračovat v tomhle : podle mě je CS velmi nenáročná hra a proto nechápu proč mi fps nejde na víc než 70 - 70 je takový koncový bod a ke stovce fps se to nedostane? neexistuje bud nejaký příkaz, nebo neco jiného čím bych fps vytah k 100?

a k cemu ti bude, ze budes mit vic?
coldik
QUOTE(bugrik @ 29.04.2006, 14:37) [snapback]256930[/snapback]

a k cemu ti bude, ze budes mit vic?

mno nevím jak funguje cs, ale u cod je čím víc tím líp - lepší a další skoky, plynulost hry, nejlíp stabilní 125 či 333 což u cs nehrozí :), ale pokud to nijak neovlivnuje hru že mám 70 tak nic no :)
pjetka
do konzole fps_max 100

mnozí řikají že ten rozdíl od 70 do 100 neni poznat, ale já osobně bych nemoch hrát pod 100fps....
coldik
hele chci se zeptat. v cs scéne se moc neorinetuju, proto nevím kde by se dali sehnat naký fw pro cs, na GP je max 50 lidí většinou na pubu, tak nevíte o nakém bud irc, webu nebo nečem jiném, kde se dají v pohodě sehnat kdykoli fw? klidně i mimo ČR
cleaner
QUOTE(coldik @ 01.05.2006, 10:19) [snapback]258172[/snapback]

hele chci se zeptat. v cs scéne se moc neorinetuju, proto nevím kde by se dali sehnat naký fw pro cs, na GP je max 50 lidí většinou na pubu, tak nevíte o nakém bud irc, webu nebo nečem jiném, kde se dají v pohodě sehnat kdykoli fw? klidně i mimo ČR


Ty asi myslíš mix nebo TG viď? :) Zkus to na mIRCu #mix nebo #5on5
coldik
no nevím jak se říká přáteláku v cs, ale myslím přátelák :) j dik za ty kanaly
coldik
chci se zeptat, je možný si hru nastavit tak, abych při změně zbraní nemusel výber zbraně potvrzovat kliknutím myše? prostě když dám např 1 jako primární zbran aby se rovnou přehodilo bez potvrzování. pokud to je teda možné.
Coreo
do konzole "hud_fastswitch 1"
coldik
QUOTE(Coreo @ 07.05.2006, 20:30) [snapback]263238[/snapback]

do konzole "hud_fastswitch 1"

tohle sem nastavil i v cfg ale nepomohlo to, i když by mělo. Kámoš mi to taky poradil ale stejně musím potvrzovat každý přehození
Coreo
to je blbost

nemas to v com configu spatne? treba cl_fastswitch 1 ? smaz to z configu a jen to napis ve hre do konzole

spravne je to "hud_fastswitch 1"
coldik
další dvě otázečky :)
1) nevím proč ale nekdy opravdu jen nekdy když se ze hry cs hodím do winů a poté se zpátky přepojím se mi přehodí zbran z pravé ruky (což mam nastavený) do levý a poté to maj z mého pohledu všichni na serveru opačně, avšak pokud dam nastavení tak tam mám pořád držení v pravé ruce a přitom zbraně je v leve, netuším kde by mohl být problém
2) hral sem cs s TS (hlasový program) a jelo to v pohodě, včera jsem poprvé zkoušel cs s ventrilem a spoluhráče sem ve winech slyšel a oni mě v pohodě, ale až do té doby než sem se připojil do hry - poté sem neslyšel ani je a ani oni mě, také netuším kde by mohl být problém, jestli v nastavení ventrila či nejakým problémem mezi cs a ventrilem
bugrik
QUOTE(coldik @ 18.05.2006, 17:33) [snapback]272940[/snapback]

další dvě otázečky :)
1) nevím proč ale nekdy opravdu jen nekdy když se ze hry cs hodím do winů a poté se zpátky přepojím se mi přehodí zbran z pravé ruky (což mam nastavený) do levý a poté to maj z mého pohledu všichni na serveru opačně, avšak pokud dam nastavení tak tam mám pořád držení v pravé ruce a přitom zbraně je v leve, netuším kde by mohl být problém
2) hral sem cs s TS (hlasový program) a jelo to v pohodě, včera jsem poprvé zkoušel cs s ventrilem a spoluhráče sem ve winech slyšel a oni mě v pohodě, ale až do té doby než sem se připojil do hry - poté sem neslyšel ani je a ani oni mě, také netuším kde by mohl být problém, jestli v nastavení ventrila či nejakým problémem mezi cs a ventrilem

1) To se mi stava taky. Celkem to nastve ale asi se s tim neda nic delat.
2) To nevim. Ja pouzivam TS a jede vse OK.
Frostys
QUOTE(coldik @ 18.05.2006, 17:33) [snapback]272940[/snapback]

2) hral sem cs s TS (hlasový program) a jelo to v pohodě, včera jsem poprvé zkoušel cs s ventrilem a spoluhráče sem ve winech slyšel a oni mě v pohodě, ale až do té doby než sem se připojil do hry - poté sem neslyšel ani je a ani oni mě, také netuším kde by mohl být problém, jestli v nastavení ventrila či nejakým problémem mezi cs a ventrilem

Já zkoušel mnohokrát CS+VT a vše bylo v pohodě, zapni CS+VT a pak se podívej na VT jestli se ti to automaticky nemutlo ( mně to tak dělalo ve Vietcong+TS )
coldik
QUOTE(Frostys @ 18.05.2006, 20:34) [snapback]273258[/snapback]

Já zkoušel mnohokrát CS+VT a vše bylo v pohodě, zapni CS+VT a pak se podívej na VT jestli se ti to automaticky nemutlo ( mně to tak dělalo ve Vietcong+TS )

mně jde spíš o to, že mi to celý zešedne to cs a až to defaultně vypnu jinak nemůžu nic delat, delá mi to jen u cs
beg1
QUOTE(coldik @ 18.05.2006, 17:33) [snapback]272940[/snapback]

další dvě otázečky :)
1) nevím proč ale nekdy opravdu jen nekdy když se ze hry cs hodím do winů a poté se zpátky přepojím se mi přehodí zbran z pravé ruky (což mam nastavený) do levý a poté to maj z mého pohledu všichni na serveru opačně, avšak pokud dam nastavení tak tam mám pořád držení v pravé ruce a přitom zbraně je v leve, netuším kde by mohl být problém
2) hral sem cs s TS (hlasový program) a jelo to v pohodě, včera jsem poprvé zkoušel cs s ventrilem a spoluhráče sem ve winech slyšel a oni mě v pohodě, ale až do té doby než sem se připojil do hry - poté sem neslyšel ani je a ani oni mě, také netuším kde by mohl být problém, jestli v nastavení ventrila či nejakým problémem mezi cs a ventrilem

1. to mi dela taky a rekl bych, ze i vsem ostatnim, staci jenom napsat do konzole cl_righthand 1 a uz by se to nemelo opakovat, teda alespon, nez spustis CS znova
2. nevim, ale me se VT nelibi a taky mi to delalo v CS problemy, tak jsem presel na TS a jede v pohode
Frostys
QUOTE(M1R4 @ 18.05.2006, 21:30) [snapback]273321[/snapback]

2. nevim, ale me se VT nelibi a taky mi to delalo v CS problemy, tak jsem presel na TS a jede v pohode

mně se zas líbí VT a o moc, ale to už sme OT rolleyes.gif
cleaner
QUOTE(coldik @ 18.05.2006, 17:33) [snapback]272940[/snapback]

další dvě otázečky :)
1) nevím proč ale nekdy opravdu jen nekdy když se ze hry cs hodím do winů a poté se zpátky přepojím se mi přehodí zbran z pravé ruky (což mam nastavený) do levý a poté to maj z mého pohledu všichni na serveru opačně, avšak pokud dam nastavení tak tam mám pořád držení v pravé ruce a přitom zbraně je v leve, netuším kde by mohl být problém
2) hral sem cs s TS (hlasový program) a jelo to v pohodě, včera jsem poprvé zkoušel cs s ventrilem a spoluhráče sem ve winech slyšel a oni mě v pohodě, ale až do té doby než sem se připojil do hry - poté sem neslyšel ani je a ani oni mě, také netuším kde by mohl být problém, jestli v nastavení ventrila či nejakým problémem mezi cs a ventrilem


1) Prostě se to děje, proč, to nevím a ani bych to neřešil, buď co můžeš změnit z5 tím přiíkazem co tu už někdo psal, nebo options>advanced a tam das jenom OK a mas to zpátky

2) Nikdy jsem nic podobného neslyšel tudíž nemohu sloužit.
ΩҐ×◙◙
QUOTE(coldik @ 01.05.2006, 10:19) [snapback]258172[/snapback]

hele chci se zeptat. v cs scéne se moc neorinetuju, proto nevím kde by se dali sehnat naký fw pro cs, na GP je max 50 lidí většinou na pubu, tak nevíte o nakém bud irc, webu nebo nečem jiném, kde se dají v pohodě sehnat kdykoli fw? klidně i mimo ČR

#cs.gather.de
#cs.gather.cz
#cs.gather.it
#cs.gather.es

takle pridavej koncovky sou to gathery vzdy napises !add nebo !remove a ses tam kdyzx das remove tak se smazes z listu
coldik
one more..
mám na číslech 1 - 5, daný zbran,pistolku, nuz, nady, bombu...
docela rád bych ze dvojky (myšlena klavesa s ě) přehodil pistolku na písmeno q, ale bohužel ani v cfg ani v options sem nenašel tyto klávesy a s nimi spojené bindy na výběr zbraní (jediný co tam je změna zbraní ale to nepotřebuju).. nevíte kde bych to našel abych mohl přenastavit podle mě nejak předem stanovené tyto klávesy 1 - 5 (+ - ř) thx
coldik
no nevím co dělám blbě ale když sem dal do autoexecu fast_primary což sem v cfg z + přehodil na q tak to jelo, ale jakmile sem místo primary dal secondary a doufal sem že tam bude na q pistolka tak nic :/
alias fast_primary "slot1;wait;+attack;wait;-attack" - autoexec
bind "q" "fast_primary" - cfg
a jelo to, nevíte kde dělám chybu a secondary nic :X (nebo to nemá bejt secondary?)

2) nevíte nekdo příkaz kterej mi umožní že když mám u sebe jen jednu zbran a seberu jinou ze země aby mi zůstala stejná v ruce a ta sebraná se mi hnedka v uvozovkách :) neaktivovala..

3)btw: ted koukám na match complexity - lunatic hai a docela mazec, ale nechápu jednu věc, kterou vy jistě chápete :) když má v ruce třeba pistolku a přehodí si primarní zbran a nebo obráceně a samozřejmě i s nadama tak se mu třeba ta pistolky v ruce neprotočí ale rovnou jí tam má, to samí s primární jako "neprocvakne", nevíte jak na to? jestli to zas nák udělat přes autoexec či nějaký příkaz do konzole
docela by mě to zajímalo, díky za tipy :)
beg1
tak pokud chces rychle prehozeni na pistoli, tak do configu dej hud_fastswitch 1 a pak jeste bind "q" "slot2" a je to
ad 2) nastavis si to v options, v multiplayer a tam advanced a je to myslim ta prvni zaskrtnuta polozka dole
ad 3) to udelat nejde, to je jen efekt HLTV, jedine, ze by sis poridil takovy modely, ale nedoporucuju
coldik
to 1) už sem vyřešil dřív a docela efektivně přes autoexec že se mi na kolečko protáčí bez potvrzení jen pistolka a primárka.. což je aspon podle mě rulez

2) na to se mrknu
3) škoda no, kdyby to bylo možný, vůbec bych se nezlobil, vypadá to tak dobře :D
pjetka
2 je to v nastavení jak už někdo psal...
3 HLTV efekt, udělat to jde ale bude ti to k ničemu, protože nevystřelíš stejně dřív něž když se ta zbraň točila, takže by tě to akorát mátlo...
coldik
další pro vás určitě primitivní dotaz:
když chci mít nick o dvou slovech jak to mam v cfg napsat? klasicky je bind "F11" "name xxx"
ale tohle chce zřejmě jinak.. dik za tip :)
Coreo
misto mezery napis %

ja%sem%skiller
pjetka
delší nick se píše do uvozovek například name "bla bla bla"
coldik
a ted takový menší dotaz mimo mé někdy přihlouplé otázky :X
já a můj kámoš hledáme cs klan, kdyby mel nekdo zájem nás zkusit tak icq mám v profilu
rádi bychom něco sehnali ale jedině hrát spolu to víte kámoši sou kámoši :)
kdyžtak se ozvěte kdyby někdo chtěl..
sme schopný se přizpůsobit "skoro" :D všemu...
ale běhání po pubách nas jaksi přestává pomalu ale jistě bavit tot vše peace
coldik
nevíte jak nastavit ideálně tyto hodnoty pro připojení ADSL 2048/256 ?
cl_updaterate
cl_cmdrate
a rate
případně jak to nastavit? když to dělám přes konzoli tak se mi to v cfg neuloží a mám tam furt to stejný co předtím...
Coreo
i 512 pripojeni zvladne maximalni raty, takze primo do configu pripis radky "rate 25000" "cl_updaterate 101" "cl_cdmrate 100"
coldik
QUOTE(Coreo @ 22.07.2006, 19:39) [snapback]327049[/snapback]

i 512 pripojeni zvladne maximalni raty, takze primo do configu pripis radky "rate 25000" "cl_updaterate 101" "cl_cdmrate 100"

no tohle přesně mám, ale stejně bych neřek že mám uplně čistej ten net_graph (je mi jasný že nejsem na lanu) ale přece jak by to mělo správně vypadat? ty čarky co dole běhaj co nejvíc rovný as ne?
Coreo
ale pri tvym pripojeni nestoji pomer perfektni ping/choke/loss : vedlejsim hitboxum... rikam opravdu takle to nech maximalni, bude to nejlepsi :)
coldik
QUOTE(Coreo @ 22.07.2006, 20:45) [snapback]327118[/snapback]

ale pri tvym pripojeni nestoji pomer perfektni ping/choke/loss : vedlejsim hitboxum... rikam opravdu takle to nech maximalni, bude to nejlepsi :)

no stejně se v tom nevyznám tak to nechám jak říkáš :)
beg1
QUOTE(coldik @ 22.07.2006, 21:40) [snapback]327162[/snapback]

no stejně se v tom nevyznám tak to nechám jak říkáš :)

doporucuju net_graph 3, je jednodussi a nejezdi tam ty carky, ale primo to ukazuje loss a choke
coldik
takže ješte jedna otázečka pro fajnšmekry :)
když si klasicky nahraju demo - record xxx
a poté pustím přes consoli play xxx.dem - nevím čím to je, ale místama se to najednou začne sekat a zbraně místy začnou jakoby problikávat.. nenahrávám na serverrech kde je hltv, čili se chci zeptat jestli se bud dá to demo nak udělat aby to bylo jakoby z hltv serveru (má to dost výhod aspon podle me - nejak to převýst pokud to je teda možné, osobně si myslím, že ne) a nebo čím to je že to problikává a začne se to sekat, i když normálně při hře to mám bez sekání apod
beg1
QUOTE(coldik @ 14.08.2006, 09:44) [snapback]343849[/snapback]

takže ješte jedna otázečka pro fajnšmekry :)
když si klasicky nahraju demo - record xxx
a poté pustím přes consoli play xxx.dem - nevím čím to je, ale místama se to najednou začne sekat a zbraně místy začnou jakoby problikávat.. nenahrávám na serverrech kde je hltv, čili se chci zeptat jestli se bud dá to demo nak udělat aby to bylo jakoby z hltv serveru (má to dost výhod aspon podle me - nejak to převýst pokud to je teda možné, osobně si myslím, že ne) a nebo čím to je že to problikává a začne se to sekat, i když normálně při hře to mám bez sekání apod

Tohle se nekdy stava, je to zapricineno vetsinou ztracenyma paketama, ktere jdou od serveru nebo se nekdy bugne nahravani. Jinak prevest takove demo (rika se mu in-eye) skutecne jde na hltv. I ja jsem byl prekvapen, ze to jde. Tady mas navod (mozna to bude chtit registraci).
A pokud to chces primo nahravat pres hltv, tak si stahni pres steam dedicated server. Pak budes mit ve slozce Steam/SteamApps/e-mail/dedicated server soubor hltv.exe. Ten otevres a pomoci prikazu connect a za tim ip (pr. connect 192.168.0.1:27015) se pripojis na server a pote znamym prikazem record zacnes nahravat (pr. record test.dem) az budes chtit s nahravanim skoncit, tak das prikaz stop. Takto ziskane demo se ti ulozi do slozky dedicated server/cstrike. Pak demo muzes prehrat prikazem do kozole play nebo spis doporucuju prikaz viewdemo. Nevyhoda hltv je, ze jsou mapy strasne tmave, za to ale ma mensi velikost a muzes cucet na vsechny hrace.
coldik
j díky.. fakt si mi pomoh.. thumbsup.gif
akorát co mám napsat do tý hltv konzole když má server heslo?
zkouším třeba connect ip;password xxx a napíše mně to že je příkaz - password neregistrovaný či co..
na server bez hesla me to pustila ale s heslem nevím přesně ten tvar, nevíš nahodou?
beg1
QUOTE(coldik @ 14.08.2006, 15:24) [snapback]344138[/snapback]

j díky.. fakt si mi pomoh.. thumbsup.gif
akorát co mám napsat do tý hltv konzole když má server heslo?
zkouším třeba connect ip;password xxx a napíše mně to že je příkaz - password neregistrovaný či co..
na server bez hesla me to pustila ale s heslem nevím přesně ten tvar, nevíš nahodou?

kdyz to chce heslo, tak serverpassword xxx
daNte
colda když chceš ješte clan tak se mi ozvi na 283443627 thumbsup.gif hledáme 2 hráče innocent.gif
daNte
QUOTE(pjetka @ 05.07.2006, 17:25) [snapback]312509[/snapback]

2 je to v nastavení jak už někdo psal...
3 HLTV efekt, udělat to jde ale bude ti to k ničemu, protože nevystřelíš stejně dřív něž když se ta zbraň točila, takže by tě to akorát mátlo...

pls pjetka jak jde udelat ten HLTV efekt ja to chci zkusit biggrin.gif pls vim ze si to psal jeste na prvni strane ale ja sem tu ted nowacek na foru turned.gif
coldik
pro miru : hele nevíš proč když si založím ten hltv proxy a neco si nahraju a poté si to chci přehrát, proč všechny zbraně u ktereých jde tlumič mají automaticky tlumič aniž bych ho třeba při hře nemel (M4A1 a pistolka CT), nůž je automaticky v levý ruce - jestli to je taky nakej ten bug hltv nebo se toho dá nak zbavit.. ten nůž by mne nevadil, ale ty tlumiče mi docela vadej..


EDIT: nechci zakldat znovu, tak se zeptám tady - existuje nejaká možnost si na dvě tlačítka nabindovat zvýšení a snížení hlasitosti hry? pokud jo tak pište jak thx
tím myslím, že se po x zmáčknutích tlačítka zvýší hlasitost automaticky o určitou úroven popřípadě sníží.
beg1
Ohledne toho HLTV to nejde, jsou to zase vsechno bugy HLTV.
A ohledne toho scriptu

alias "devoff" "developer 0"
alias "devon" "developer 1"

alias "vnextvalue" "vnextvalue1"
alias "vnextvalue1" "alias vnextvalue vnextvalue2; volume 0.25; devon; echo volume 0.25 [MINIMUM VOLUME]; devoff"
alias "vnextvalue2" "alias vnextvalue vnextvalue3; volume 0.50; devon; echo volume 0.50 [LOW VOLUME]; devoff"
alias "vnextvalue3" "alias vnextvalue vnextvalue4; volume 0.75; devon; echo volume 0.75 [MEDIUM VOLUME]; devoff"
alias "vnextvalue4" "alias vnextvalue vnextvalue5; volume 1.00; devon; echo volume 1.00 [MEDIUM VOLUME]; devoff"
alias "vnextvalue5" "alias vnextvalue vnextvalue6; volume 1.25; devon; echo volume 1.25 [MEDIUM VOLUME]; devoff"
alias "vnextvalue6" "alias vnextvalue vnextvalue7; volume 1.50; devon; echo volume 1.50 [HIGE VOLUME]; devoff"
alias "vnextvalue7" "alias vnextvalue vnextvalue1; volume 1.75; devon; echo volume 1.75 [MAX VOLUME]; devoff"

bind "x" "nextvalue"

Trochu jsem to zkratil, kdyz chces jen na ten zvuk, original najdes tady.
Edit: tohle je na jedno tlacitko, kdy si zvysujes hlasitost a az ji mas na max, tak se ti da zase na minimum. Kdybys to chtel na 2 tlacitka, tak to zkus predelat sam a pokud nevis, jak na to, tak napis a ja se v tom porypu.
coldik
jj thx faká to..
mam to i na dvou tlačítkách, snižování sem udál tak že sem to celý komplet obrátil.. a de to :)
coldik
budu zas za blbec (jako vždycky :X), ale ze dne na den mi přestaly fungovat dvě tlačítky když mačkám na jednou.. viz tlač. dopředu + doprava, dopředu + doleva apod.. jde to jen jedním směrem a ne oběma čili ne do úhlopříčky.. nevíte co je blbě nastavený? jeste včera mi to fakalo a dneska na to koukám a pěkně blbě se s tím chodí když člověk může jen jedním směrem dopředu, dozadu, vlevo, vpravo a ne mezi směry..

bude to určitě zas naka prkotina, ale člověku to dost znepříjemní hru..
coldik
mno tak problém sem vyřešil ani nevím jak..
ale naskytl se další a to že na určitých serverech nevím proč ale přestanou mi fungovat bindy na nakupovaní zbraní.. a netuším proč.. nevíte nekdo kde by moh bejt problém?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.