Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: -=Conanova poradna=-
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > America's Army
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Conan
Aby tady nebylo tolik temat, tak sem mi muzete polozit jakekoliv dotazy a ja podle svych schopnosti odpovim.
-=FL=-felcar_cz
proc jste neprijeli do toho decina... :wacko:
Conan
Protoze do Decina to mam opravdu hodne daleko a ted musim setrit na setkani v PRaze a na novou grafiku ,kdyz mi CSAR, Hospital, Recon , Village,Farma, FLS nejede.
[FH]-Limo
Protoze sem byl doma ?! cry.gif



Conane ja ti sem budu psat kazdej den neco :D
aby ses nenuduil
-=FL=-felcar_cz
QUOTE([FH)
-Limo,07.06.2004, 14:09] Protoze sem byl doma ?! cry.gif

angry.gif
Conan
Hehe a najednou nema nikdo zadnej dotaz, no nic budu se nudit dal.
[FH]-Limo
Nemuzu strcit me prirozeni do Flasky ! co stim ?
Conan
Najit lahev s vetsim hrdlem a nebo se pokusit sve prirozeni upravit orezavatkem
[FH]-Limo
hihihihihi blush.gif

Dekuji za Radu
Conan
Od toho tu jsem ,abych pomahal
masochist
čau conane, jak se máš?
Conan
Skvěle a ty ?
[FH]-Limo
Trapne
Gordias
Nazdar,píšu ti z dotazem ohledně Americas Army,tak mi doufám poradíš stáhnul jsem si instační soubor verze 1.9 a dva upgrade 2.0 a 2.1 Hru jsem normálně bez problémů nainstaloval,ale při pokusu přiinstalovat první patch mi to píše "Invalid patch file+ adresu souboru kde se právě nachází" tak nevim jestli je ten soubor nějak porušenej,nebo jestli ho mám nasprávném místě.Mám ho přímo k kořenovém adresáři hry. Budu rád když mi poradíš..díky
Conan
Takze nainstaluj 1.9 a pak do adresare (obvykle) C:\Program Files\America's Army\System zkopiruj Patch na 1.9 to 2.0 . A ted a to je mozna tvuj hlavni problem musis jeste nainstalovat patch na verzi 2.0a (link http://aaotracker.4players.de/downloaddb.p...ownload&file=67 ) a potom zase zkopiruj patch 2.0 to 2.1 do slozky system a melo by to jit v pohode.
Gordias
QUOTE(Conan @ 13.06.2004, 12:17)
Takze nainstaluj 1.9 a pak do adresare (obvykle) C:\Program Files\America's Army\System zkopiruj Patch na 1.9 to 2.0 . A ted a to je mozna tvuj hlavni problem musis jeste nainstalovat patch na verzi 2.0a (link http://aaotracker.4players.de/downloaddb.p...ownload&file=67 ) a potom zase zkopiruj patch 2.0 to 2.1 do slozky system a melo by to jit v pohode.

jo díky..udělal jsem to ..přesunul pach 1.9na2.0 do adresáže system ale píše mi to pořád,že nemůže najít cestu:((
Conan
Tak to uz fakt nevim. Jestli mas moznost stahovat, tak stahni celou 2.1 a nebo kup nejakej casak s CD nebo DVD a tam bude plna jiste bude, co vim , tak na Levelu to bylo urcite.
[FH]-Limo
hehe mam zas dalsi problem.....


Dnes sem nedosahl orgasmu co amm delat ?
[FH]-Limo
Gordias.....
A odinstoval a znova jsi to nainstaloval ??
Gordias
díky za snahu,ale už jsem si stáhnul 2.1 takže pohoda biggrin.gif
masochist
Ahoj Conane, mam taky malý problém, nevíš, kde bych moh stáhnout DOOM II? :-)
říkal sem si, že když si tak štědrý na to pomáhíní, že bys to mohl třeba vědět cool.gif
Backslider
http://www.aliens.wz.cz/indexfrm.html
Conan
Děkuji za vypomoc - na ¨tom linku to zrejme stahnes.


A limo - prijedu a stim orgasmem ti pomohu osobne, neboj pak uz nebudes mit touhu ho nikdy prozit. :)
masochist
Jóóó :) Díkes :) Doom foreva :)
[FH]-Limo
Oki Conane :D cekam

Jo a mam dalsi problem !

Deti v Africe umiraji ...
Conan
Uz na tom pracuju - restavam jist a usporadame na ne sbirku.O vykendu to spolu dohodneme .
Archmagister
po nainstalování patche 2.1 musim jako všechny treninky dělat znova?ja že ted nemam AVALAIBLE ani jednu misy.... cry.gif cry.gif cry.gif
Conan
Staci udelat jen tu strelbu a odeslat to a apk se ti to vsechno zase nacte.

Jenze ted porad spravujou authorization server, tak se nediv ,kdyby to ted neslo a zkus tu za chvilku znova, jo a asi budes muset znova nastrilet 36 ,aby si mel snipera.
mitlacek
ahoj jsem nováček....stalo se mi že se mi nechtěl odemknout sniper trening ale vse ostatni jsem mel kompletni....tak sem se zacal hrabat v savech no a ted se nemuzu pripojit na zadnej server ze prej na to nemam kvalifikaci....ale pritom mi stale u vseho sviti completed....mohl by jste mi nekdo poslat ty hodnoty jak to ma bejt? whistling.gif plosiiiiiiim
Conan
nemas se v tom hrabat, staci udelat znova strelbu a odeslat to a budes to mit zase v savech, jen predtim smaz to stary.
mitlacek
QUOTE(Conan @ 18.06.2004, 18:05)
nemas se v tom hrabat, staci udelat znova strelbu a odeslat to a budes to mit zase v savech, jen predtim smaz to stary.

když to já bych právě nechtěl.....sem to mel uz cely hotovy krom toho snipera tak jsem si ho chtel nejak odemknout abych ho mohl vystrilet a ono mi to ted nikam nechce pustit......cely znova...to by znamenalo znova zkouset stesti pri testech z medika + hodina kecani učitele, projit neviděn neslyšen k nákladáku.....to fakt nechi....tu misi sem delal 3/4 hodiny..fakt diky nechci sad.gif cry.gif
U.R.N.A.Gladiator
QUOTE(mitlacek @ 19.06.2004, 12:00)
QUOTE(Conan @ 18.06.2004, 18:05)
nemas se v tom hrabat, staci udelat znova strelbu a odeslat to a budes to mit zase v savech, jen predtim smaz to stary.

když to já bych právě nechtěl.....sem to mel uz cely hotovy krom toho snipera tak jsem si ho chtel nejak odemknout abych ho mohl vystrilet a ono mi to ted nikam nechce pustit......cely znova...to by znamenalo znova zkouset stesti pri testech z medika + hodina kecani učitele, projit neviděn neslyšen k nákladáku.....to fakt nechi....tu misi sem delal 3/4 hodiny..fakt diky nechci sad.gif cry.gif

Celej trenink nemusis dělat znovu. Staci udelat jenom strelby a ty ostatni se ti automaticky zase otevrou(pokud teda jsi je mel splneneny).
Akorat bych ti radil nastrilet znovu pri strelbach 36, aby jsi mel snipera. whistling.gif whistling.gif
U.R.N.A.Gladiator
Hele otevri slozku C:\Program Files\Army Operations\System\save
Z ni potom smaz ten textak kde mas to tvoje jmeno. Bez potom do hry, zaloguj se a udelej ty strelby. Pak by to melo byt v pohode
Hawkeye
Ahoj chci se zeptat. Při hře na serveru(authorized) mě to po 1-10min napíše něco ve smyslu PUNKBUSTER not authorized a vykopne mě to ze hry. Hra je ver.2.1 a punkbustr zapnutej. Zkoušel jsem ho i přeinstalovat ten PB, ale nic nepomáhá. Jestli můžete tak poraďte. Předem díky.
U.R.N.A.Gladiator
QUOTE(Hawkeye @ 19.06.2004, 12:18)
Ahoj chci se zeptat. Při hře na serveru(authorized) mě to po 1-10min napíše něco ve smyslu PUNKBUSTER not authorized a vykopne mě to ze hry. Hra je ver.2.1 a punkbustr zapnutej. Zkoušel jsem ho i přeinstalovat ten PB, ale nic nepomáhá. Jestli můžete tak poraďte. Předem díky.

NO, jestli ti to dela GZ server, tak staci napsat reconnect. Pokud se ti to deje i ve svete, tak to muze byt chybou PB. V poslednich dnech docela blbne.
Hawkeye
QUOTE(U.R.N.A.Gladiator @ 19.06.2004, 12:22)
QUOTE(Hawkeye @ 19.06.2004, 12:18)
Ahoj chci se zeptat. Při hře na serveru(authorized) mě to po 1-10min napíše něco ve smyslu PUNKBUSTER not authorized a vykopne mě to ze hry. Hra je ver.2.1 a punkbustr zapnutej. Zkoušel jsem ho i přeinstalovat ten PB, ale nic nepomáhá. Jestli můžete tak poraďte. Předem díky.

NO, jestli ti to dela GZ server, tak staci napsat reconnect. Pokud se ti to deje i ve svete, tak to muze byt chybou PB. V poslednich dnech docela blbne.

Dělá to i venku.Snad se to zlepší. Díky za odpověď.
-=FL=-felcar_cz
je to chyba PB, dela to vsude mrcha, akorat ho updatnuly a zacalo to delat, tzn. ze tam neco podelali...

neco sem slysel o tom, ze kdyz vas to takhle kopne trikrat tak pak vam to da global bann wacko.gif , ale nevim jestli to je pravda... jestli jo tak to je pekne sux
Hawkeye
¨Zkoušel jsem všechno možný i reinstal a prd platný. Takže si zatim asi moc nezahraju. No počkáme a uvidíme. Kdyby jste někdo něco zjistil dejte prosim vědět. Jsem vděčnej za každou radu.
Conan
njn snad uz je to v pohode, protoze me to treba vubec nekicklo,ale ostatni hrace to hazelo porad ven, asi sem nemel uplne tu posledni verzi PB, protoze sem nebyl pres tejden doma a kdyz videli jak to blbne, tak zastavili update a ja sem si v klidu hral na ty starsi.
Hawkeye
U mně už je to taky v pořádku, teda zatim.
LDundee(cz)
Čus...
Potřebuji radu.Mám nastříleno v tréninku 37 bodíků, ale sniper kurz mi zůstal zamčený. Dost mne to štve, protože netuším co s tím. Poraďte pls..... cry.gif cry.gif cry.gif
-=FL=-Flycon_CZ
QUOTE(LDundee(cz) @ 18.07.2004, 14:28)
Čus...
Potřebuji radu.Mám nastříleno v tréninku 37 bodíků, ale sniper kurz mi zůstal zamčený. Dost mne to štve, protože netuším co s tím. Poraďte pls..... cry.gif  cry.gif  cry.gif

Musíš počkat čéče, nějak to poslední dobou trvá .... hrát hrát hrát a wono se to chytne.... Tedy pokud jsi to odeslal a vidíš to na svém kontu na AA....
eagle_stuler
napiš do konzoly open m24_range
alfiq
mam takový malý problem nastřílel sem v basic 36 a adv. marks ... mam not avalible, dale sem uspěšně složil ten první trenink u SF a nepíše mi to completed co s tim ?
mno ja to zkoušel s tim open m24_range a uspěšně sem ten trenink udělal ale pořád mi to píše že sem ho nedokončíl
alfiq
TAK UŽ SEM TO ZMASTIL
kriplX.cz
hii plz mam problem,jsem novackem na scene AA,mam splneny tg,ale ze spousty serveru jsem bud hned nebo po par sekundach vykopnut nebo to spadne samo to nevim:angry: proc??a druha vec musim se vzdy kdyz chci hrat na netu pripojovat na sve konto?protoze se pripojim,joinu na server a kdyz mi to spadne jsem odpojen..prosim o radu..diky
Francois
prosim o radu
pred 3dnama sem si stahnul 2.1 instalace v poho -> registrace -> ale jeste mi neprislo heslo. Je to normální?
btw.: nema nekdo stary acc. kterej nepotrebuje ( například bez treningu atd. jinak nevim

pls o odpoved sad.gif
alfiq
QUOTE(Francois @ 03.08.2004, 16:56)
prosim o radu
pred 3dnama sem si stahnul 2.1 instalace v poho -> registrace -> ale jeste mi neprislo heslo. Je to normální?
btw.: nema nekdo stary acc. kterej nepotrebuje ( například bez treningu atd. jinak nevim

pls o odpoved  sad.gif

zkus ještě chvilku počkat a když to nepřijde projdi si fora na oficialnich strankach je to tam tušim řešeno
ScaretbulL
ČAu Conane....
Začínám s AA...Jeden z mnoha dotazů je...jak splnit tréning tarašutisty....Snažím se skočit z věže ale vždy se dolámu jak prase.....díky za odpověď a případnou radu
Conan
Musis se snazit trefit do tohu kruhu kde je dimovnice, aleto urcite vis. Az budes nekde tesne nad nim, zmackni tlacitku USE (standartne asi Enter) pro odpojeni padaku. Chce si to s tim chvilku pohrat , taky mi to dalo zabrat.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.