Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: BaN:-((
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
Stran: 1, 2
Docktor-SMRT2
Dá se zmírnit ban???Třeba za vzorný chování na foru???bo tak něco?
mycky
QUOTE(Docktor-SMRT2 @ 09.05.2006, 17:55) [snapback]264873[/snapback]

Dá se zmírnit ban???Třeba za vzorný chování na foru???bo tak něco?

Asi ne.. neměls urážet pány adminy thumbsdownsmileyanim.gif
Dudis
Odpouštět se má biggrin.gif , no ale za uražení adminů dizzy.gif ... Admini se snaží a maji hodně práce.. tak bys jim měl spíš pomoc tongue.gif , ale neboj já jsem taky už dostal ban.. a dokonce 2x.. biggrin.gif ale každopádně jsem neurážel adminy.. a odpuštěno mi nebylo... blush.gif , ale už jsem si to odseděl cool.gif , že Espritko a Krusty? biggrin.gif
Docktor-SMRT2
QUOTE(Dudis @ 09.05.2006, 18:11) [snapback]264897[/snapback]

Odpouštět se má biggrin.gif , no ale za uražení adminů dizzy.gif ... Admini se snaží a maji hodně práce.. tak bys jim měl spíš pomoc tongue.gif , ale neboj já jsem taky už dostal ban.. a dokonce 2x.. biggrin.gif ale každopádně jsem neurážel adminy.. a odpuštěno mi nebylo... blush.gif , ale už jsem si to odseděl cool.gif , že Espritko a Krusty? biggrin.gif

TAk ja sme se taky omluvil...vim tohle si jak říkáš odsedim...tak pro příště budu vědět...
BTW:ale zajmá mě taková věc když nadávám adminovy na foru jakto že mám ban na paření dizzy.gif beru kdybych do něj šel při hraní tak to jo ale na foru to třošku nechápu...
Frostys
protože život je svině a protože admini sou tady naši worship.gif bohové worship.gif
Death Angel
QUOTE(Docktor-SMRT2 @ 09.05.2006, 18:17) [snapback]264909[/snapback]

TAk ja sme se taky omluvil...vim tohle si jak říkáš odsedim...tak pro příště budu vědět...
BTW:ale zajmá mě taková věc když nadávám adminovy na foru jakto že mám ban na paření dizzy.gif beru kdybych do něj šel při hraní tak to jo ale na foru to třošku nechápu...

Souhlasím tak trochu s tebou a taky to nechápu...
Docktor-SMRT2
QUOTE(Death Angel @ 09.05.2006, 20:27) [snapback]265157[/snapback]

Souhlasím tak trochu s tebou a taky to nechápu...

DIky...Žádám proto vysvětlení od admínů(hlavně Krusty)THX...
BariX
nadávání je nadávání a když je v rámci GP a admin ti dát ban chce, tak ti ho dá i na hraní.
hodně zálazí na situaci
zap
QUOTE(Docktor-SMRT2 @ 09.05.2006, 21:56) [snapback]265279[/snapback]

DIky...Žádám proto vysvětlení od admínů(hlavně Krusty)THX...

a tohle je ten pravy smysl banu

abstacek, abstacek??
Šupex
a co kdyz o me newi ze hraju.
Krusty
Nadaval si, varoval jsem te, NEKOLIKRAT, pak jsem ti dal suspend na forum, aby si se mel cas uklidnit a ty mi pres PM pekne vynadas, jestli chces muzu to tady zverejnit co pekneho si napsal

Ban ti zustane
gulde
QUOTE(Krusty @ 10.05.2006, 09:17) [snapback]265437[/snapback]

Nadaval si, varoval jsem te, NEKOLIKRAT, pak jsem ti dal suspend na forum, aby si se mel cas uklidnit a ty mi pres PM pekne vynadas, jestli chces muzu to tady zverejnit co pekneho si napsal

Ban ti zustane

Já bych rači nic nezveřejňoval, nebo přijde liga na ochranu zvířat, a budou ho bránit
Crudow
QUOTE(Krusty @ 10.05.2006, 09:17) [snapback]265437[/snapback]

Nadaval si, varoval jsem te, NEKOLIKRAT, pak jsem ti dal suspend na forum, aby si se mel cas uklidnit a ty mi pres PM pekne vynadas, jestli chces muzu to tady zverejnit co pekneho si napsal

Ban ti zustane

Nechceš mi to aspon pls poslat na PM teehee.gif kdyz uz ne zverejnit ja bych si to rad precet teehee.gif teehee.gif
Kindlinho
Já ani ne, docela si dokážu představit, co napsal
gulde
Výplody choré mysli si dokážu představit
Docktor-SMRT2
QUOTE(Krusty @ 10.05.2006, 09:17) [snapback]265437[/snapback]

Nadaval si, varoval jsem te, NEKOLIKRAT, pak jsem ti dal suspend na forum, aby si se mel cas uklidnit a ty mi pres PM pekne vynadas, jestli chces muzu to tady zverejnit co pekneho si napsal

Ban ti zustane

Taky sem se řádně OMLUVIL!TAk varoval si mě 2x pak suspend to vim...ale NEVAROVAL si mě že nebudu moct pařit!a co když je někdo na foru a bude ti nadávat tak dostane suspend...pošle ti PMko(sry ale něco jako já)tak mu suspend na FORU prodloužíš...ale on si udělá novej NICK jako teď já s jede dál...ale když někdo chodí pařit tak mu dáš Banána na paření...tohle myslím tím že je to celkem NESPRAVEDLIVÝ pro ty co choděj pařit...
Kindlinho
QUOTE(Docktor-SMRT2 @ 10.05.2006, 14:46) [snapback]265591[/snapback]

Taky sem se řádně OMLUVIL!TAk varoval si mě 2x pak suspend to vim...ale NEVAROVAL si mě že nebudu moct pařit!

Patří forum k GP? Ano! Prostě je to logické, je to urážení admina a myslíš, že ti to platí jen na forum? Tvoje uvažování nechápu
bugrik
Doktor je asi nastvanej za ten bann. Kdo by nebyl turned.gif Ale proste si delal neco co nemas, tak si to musis odsedet...
Docktor-SMRT2
QUOTE(Kindlinho @ 10.05.2006, 14:53) [snapback]265594[/snapback]

Patří forum k GP? Ano! Prostě je to logické, je to urážení admina a myslíš, že ti to platí jen na forum? Tvoje uvažování nechápu

A teď mi řekni kde je TU napsáno že dostanu BAN na paření???
bugrik
QUOTE(Docktor-SMRT2 @ 10.05.2006, 15:00) [snapback]265606[/snapback]

A teď mi řekni kde je TU napsáno že dostanu BAN na paření???

To pod carou dole "Za porušování pravidel a etiky na GamePark fóru bude uživateli zvednut “level varování“. Level varování má deset stupňů a po dosažení čísla 10 je uživatel automaticky suspendován a jeho nick se stává nepoužitelným. Pokud uživatel i poté bude porušovat pravidla, dostane ban."
Kindlinho
Proboha, je ti jasný, že když budeš dělat bordel na GP, že tě nenechají nic udělat? (doufám že to tučně vyznačené někdo špatně nepochopí)
Co by to potom bylo za trest?
Docktor-SMRT2
QUOTE(bugrik @ 10.05.2006, 15:03) [snapback]265610[/snapback]

To pod carou dole "Za porušování pravidel a etiky na GamePark fóru bude uživateli zvednut “level varování“. Level varování má deset stupňů a po dosažení čísla 10 je uživatel automaticky suspendován a jeho nick se stává nepoužitelným. Pokud uživatel i poté bude porušovat pravidla, dostane ban."

Ale kde tam je napsáno že dostane BAN na paření...já sem z toho pochpil jen ban na FORUM!

QUOTE(Kindlinho @ 10.05.2006, 15:03) [snapback]265611[/snapback]

Proboha, je ti jasný, že když budeš dělat bordel na GP, že tě nenechají nic udělat? (doufám že to tučně vyznačené někdo špatně nepochopí)
Co by to potom bylo za trest?

TAk podle mě trest BAN na GP FORU!
Stinger
QUOTE(Docktor-SMRT2 @ 10.05.2006, 15:07) [snapback]265614[/snapback]

Ale kde tam je napsáno že dostane BAN na paření...já sem z toho pochpil jen ban na FORUM!
TAk podle mě trest BAN na GP FORU!

tak si to pochopil blbe. GP a forum je to samy. to je jako kdyby ti dali ban na webu ale questbook bys nastivit mohl chapes? GP a Gpforum je jedna instituce takze je to logicky. pokud chces ban zrusit tak budto mlc nebo si najdi lepsi argumenty tongue.gif thumbsup.gif
mycky
Kdyby sem každý kdo dostal BAN napsal tak by to nevypadalo moc dobře thumbsup.gif
Kindlinho
Nechápu proč to řešíš, ty asi opravdu moc nepřemýšlíš..
Closed?
Docktor-SMRT2
QUOTE(Stinger @ 10.05.2006, 15:09) [snapback]265617[/snapback]

tak si to pochopil blbe. GP a forum je to samy. to je jako kdyby ti dali ban na webu ale questbook bys nastivit mohl chapes? GP a Gpforum je jedna instituce takze je to logicky. pokud chces ban zrusit tak budto mlc nebo si najdi lepsi argumenty tongue.gif thumbsup.gif

A jako to mám zjisti kde?

QUOTE(Kindlinho @ 10.05.2006, 15:11) [snapback]265620[/snapback]

Nechápu proč to řešíš, ty asi opravdu moc nepřemýšlíš..
Closed?

Kindli...pokud bys dostal ty Banána tak to taky budeš řešit a neříkej že ne...jako byl bych ticho kdybych mu nadával při hře bo v klientovy ale takhle?
Kindlinho
No comment, prostě přemýšlej a neřeš to

QUOTE(Docktor-SMRT2 @ 10.05.2006, 15:14) [snapback]265624[/snapback]

Kindli...pokud bys dostal ty Banána tak to taky budeš řešit a neříkej že ne...jako byl bych ticho kdybych mu nadával při hře bo v klientovy ale takhle?

Ne, já BAN nedostanu, protože se chovám slušně, takže nemám proč to řešit
Docktor-SMRT2
QUOTE(Kindlinho @ 10.05.2006, 15:20) [snapback]265627[/snapback]

No comment, prostě přemýšlej a neřeš to
Ne, já BAN nedostanu, protože se chovám slušně, takže nemám proč to řešit

Tak třeba se ti něco nepovede tak ho dostaneš...já se taky ve hře chovám slušně...NIKDY sem tam nepromluvil slušne,nekempim a,necheatuju(žádný neznám a ani po tom netoužim) a tak... ale příde mi že hra a forum je ůplně něco jinnyho!a možná když už to je tak kvůli čemu sem dostal banána i na hrní to dát do PRAVIDEL že se to vstahuje i na hraní!
sWeeT
QUOTE(Docktor-SMRT2 @ 10.05.2006, 15:26) [snapback]265635[/snapback]

... já se taky ve hře chovám slušně...NIKDY sem tam nepromluvil slušne,nekempim a,necheatuju....


Chyba v Matrixu? teehee.gif

Jinak tato fraska mi pripada podobna, jakoty ktere resivam na ICQ, kdyz nekdo dostane ban...proste porad dokola... Naposled do me hustil 14 letej borec, kterej naspamoval hovadinama 20 radku a bylo mu to k nicemu... Tenhle topic me prijde to same...
Docktor-SMRT2
QUOTE(sWeeT @ 10.05.2006, 15:38) [snapback]265644[/snapback]

Chyba v Matrixu? teehee.gif

Jinak tato fraska mi pripada podobna, jakoty ktere resivam na ICQ, kdyz nekdo dostane ban...proste porad dokola... Naposled do me hustil 14 letej borec, kterej naspamoval hovadinama 20 radku a bylo mu to k nicemu... Tenhle topic me prijde to same...

MYslím si že HRA a FORUM ju úplně něco jinnyho...já nemám potřebu to řešit po ICQ...ve hře nikdy nic špatnýho nedělám a pokud mě někdo z tohohle fora potkal tak by mi to měl potvrdit...
sWeeT
mno tak si mohl dostat ban na forum, ne jen suspenda...a uz by ses sem nepodival...
a do hry nejakou vyhruzku taky...
Krusty
He, trest na forum je minimum, ja te potrestal tim, ze jsem ti zakazal hrani, coz te uklidni vice nez suspend na foru a ma to lepsi ucinek, nemel ses do me navazet
cleaner
QUOTE(Docktor-SMRT2 @ 10.05.2006, 15:41) [snapback]265645[/snapback]

MYslím si že HRA a FORUM ju úplně něco jinnyho...já nemám potřebu to řešit po ICQ...ve hře nikdy nic špatnýho nedělám a pokud mě někdo z tohohle fora potkal tak by mi to měl potvrdit...


Víš co? přestaň to řešit, a buď rád, že sem vůbec můžeš.

QUOTE(Krusty @ 10.05.2006, 15:45) [snapback]265650[/snapback]

He, trest na forum je minimum, ja te potrestal tim, ze jsem ti zakazal hrani, coz te uklidni vice nez suspend na foru a ma to lepsi ucinek, nemel ses do me navazet


správně thumbsup.gif
do mě se taky navážely a víš jak dopadly? podívej se na cs.gameprk.cz do banlistu blush.gif
Docktor-SMRT2
QUOTE(Krusty @ 10.05.2006, 15:45) [snapback]265650[/snapback]

He, trest na forum je minimum, ja te potrestal tim, ze jsem ti zakazal hrani, coz te uklidni vice nez suspend na foru a ma to lepsi ucinek, nemel ses do me navazet

Tohle je fakt blbost...Beru kdybych dostal BAN na forum když tu dělám blbosti ale na hraní?tak kde sem slušnej?kde sem ticho?to je trošku divný ne?
Krusty
tady je vytazek z toho co si mi poslal pre PM

CODE
14 dní sje nic to přežiju a exestuje i neco jako registrace


je to bez tech vyrazu, ktere si u toho pouzil, klidne a bez obav tu dam celou tu zpravicku, at kazdy vidi co si psal

pro tuhle vetu si dostal ban na hru, protoze suspend na foru by nemel zadny ucinek
Docktor-SMRT2
QUOTE(Krusty @ 10.05.2006, 15:51) [snapback]265654[/snapback]

tady je vytazek z toho co si mi poslal pre PM

CODE
14 dní sje nic to přežiju a exestuje i neco jako registrace


je to bez tech vyrazu, ktere si u toho pouzil, klidne a bez obav tu dam celou tu zpravicku, at kazdy vidi co si psal

pro tuhle vetu si dostal ban na hru, protoze suspend na foru by nemel zadny ucinek

Ne to fakt nemusíš...ale stejně mi to nejde do hlavy...
sWeeT
njn zku*venej zivot co? ....v zivote ti nepujde jeste tolik veci do hlavy, ze kdybys je mel vsechny takto resit, taxe z toho zas*eres... Tim bych to i uzavrel...
Docktor-SMRT2
QUOTE(sWeeT @ 10.05.2006, 15:55) [snapback]265658[/snapback]

njn zku*venej zivot co? ....v zivote ti nepujde jeste tolik veci do hlavy, ze kdybys je mel vsechny takto resit, taxe z toho zas*eres... Tim bych to i uzavrel...

Mno tak dobře...pro přiště budu moudřejší...a eště jednou sry za to všechno hnusný ode mě...mrzí mě to sad.gif sad.gif sad.gif Jinak hnusný už ode mě nečekejte!
Hlavní OMLUVCA putuje ke KRUSTYMU a CLEANEROVY...SRY hoši...
#Snail.
Ehm neni nahodou v pravidlech ze se nesmeji hledat "diry" v pravidlech a vyuzivat je?? Proste i kdyz neni v pravidlech ze kdyz nadavas adminovi na foru ze ti da BAN i na pareni tak hend vyuzijes pravidla k tomu ze to tam neni. Neni to snad obchazeni pravidel tongue.gif
Crudow
QUOTE(Docktor-SMRT2 @ 10.05.2006, 15:57) [snapback]265661[/snapback]

Mno tak dobře...pro přiště budu moudřejší...a eště jednou sry za to všechno hnusný ode mě...mrzí mě to sad.gif sad.gif sad.gif Jinak hnusný už ode mě nečekejte!
Hlavní OMLUVCA putuje ke KRUSTYMU a CLEANEROVY...SRY hoši...

Sry za to ale podle mě si docela křivák než dostaneš ban tak tu všem nadáváš a pak když ti ho daj tak škemřáš o odpuštění?? thumbsdownsmileyanim.gif thumbsdownsmileyanim.gif Když zbytečně porušuju pravidla tak taky jako chlap si nesu následky thumbsdownsmileyanim.gif
Docktor-SMRT2
OT...PLS!
Šupex
to crudow: kdyby sis to precet cele tak vis ze se neco u nej stalo a proto nadaval ale to uz neni nase vec co se stalo
Docktor-SMRT2
QUOTE(Šupex @ 10.05.2006, 22:16) [snapback]266283[/snapback]

to crudow: kdyby sis to precet cele tak vis ze se neco u nej stalo a proto nadaval ale to uz neni nase vec co se stalo

jj přesně tak...PLS zavřít...
Crudow
QUOTE(Šupex @ 10.05.2006, 22:16) [snapback]266283[/snapback]

to crudow: kdyby sis to precet cele tak vis ze se neco u nej stalo a proto nadaval ale to uz neni nase vec co se stalo

Já jsem to četl choval se tu jak hovado, protože si myslel, že se mu prakticky nic nestane thumbsdownsmileyanim.gif thumbsdownsmileyanim.gif
gulde
Jednoduše, když seš tady, tak se nechovej jak dobytek, teda klidně chovej, ale pak se nediv, když proti tobě podniknou šéfové GameParku jisté kroky thumbsup.gif
Na jednu stranu se tu všem omlouváš a jak strašně toho lituješ, a na stranu druhou posíláš Krustymu nadávky, a jiný výlevy. Nevlezlo ti náhodou to hraní tolik na mozek že tvá mysl taky hraje multiplayer? whistle.gif
Docktor-SMRT2
QUOTE(gulde @ 11.05.2006, 13:48) [snapback]266514[/snapback]

Jednoduše, když seš tady, tak se nechovej jak dobytek, teda klidně chovej, ale pak se nediv, když proti tobě podniknou šéfové GameParku jisté kroky thumbsup.gif
Na jednu stranu se tu všem omlouváš a jak strašně toho lituješ, a na stranu druhou posíláš Krustymu nadávky, a jiný výlevy. Nevlezlo ti náhodou to hraní tolik na mozek že tvá mysl taky hraje multiplayer? whistle.gif

Hele tak ja nvm co tady řešíš...teď se tady začínáš do mě navážet bych ti nejraději něco řek...ale já slíbil že už sprostě mluvit nebudu a pokud se snažíš abych něco sprostýho řek tak seš na omylu...Prostě sem jinej člověk...
gulde
Já se nesnažim abys něco sprostýho řekl, já jenom řikam to co je pravda
ΩҐ×◙◙
QUOTE(Docktor-SMRT2 @ 09.05.2006, 17:55) [snapback]264873[/snapback]

Dá se zmírnit ban???Třeba za vzorný chování na foru???bo tak něco?

tak di hrat nekam jinam neni jenom GP zkus the all eye bo jak to je
Docktor-SMRT2
QUOTE(gulde @ 11.05.2006, 16:26) [snapback]266696[/snapback]

Já se nesnažim abys něco sprostýho řekl, já jenom řikam to co je pravda

Já už sem to co sem řek hodil za hlavu a začal od začátku...prostě už se budu chovat slušne v některym toopiku sem to slíbil tak to taky dodržim...DOufam že už se to tu brzo zamkne...

QUOTE(ΩҐ×◙◙ @ 11.05.2006, 16:58) [snapback]266763[/snapback]

tak di hrat nekam jinam neni jenom GP zkus the all eye bo jak to je

Mě se jinam nechce...GZ je trapný a něco jinnyho koumat nechci...
MethoDSwitcH
Heh,,,,
Nakonec se omluvi skoro kazdy, ale jak malo lidi se omluvi kvuli tomu, ze pochopili, jak jsou sprosti, ze to neni hezke a tak,,,,
A ta vetsina... myslim si, ze DOCTOR SMRT se neomluvil, protoze pochopil, ze nadavat nekomu za nic je spatne... Ale aby nedostal dalsi ban a vypadal HEZKY tady na foru... sad.gif
thumbsdownsmileyanim.gif thumbsdownsmileyanim.gif thumbsdownsmileyanim.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.