Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Turnaj mimo , ale i v GP
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Vietcong
!CZE!_RaptorCZE
Ahoj

Náš klan rozjíždí turnaj ve VC , pokud by jste se chtěli dozvědět více informací , tak se zajdite mrknout na http://www.vcbattlefield.wbs.cz

A co má společnýho s GP ? Pokud to bude možné , radi bychom alespoň nějaké procento zápasů chtěli hrát právě zde. Už jsem o tom jednal s jedním z adminů ( o možnosti vytvoření MapPacku ) Nebyl proti , ale .... asi by to chtělo trochu jej popohnat teehee.gif

Pokud se Vám ten nápad turnaje líbil ... podpořte nás. whistle.gif

PS : Myslím , že více map na GP na škodu není ... jsou mapy který se nevohrajou , ale jsou i takové , co si zahrajete jednou a už v polovině hry Vás začnou nudit ... innocent.gif
RaptorM60
hezký hezký akorát se mi nechce číst ten web je toho trošku moc wink.gif ale budu uvažovat že se o tom zmíním před CL thumbsup.gif
!CZE!_RaptorCZE
Já vím ,že je to čtení dost zdlouhavé , ale pravidla a podmínky jsme psali a vymýšleli tak , aby si je NIKDO nemohl vykládat jinak , tedy aby byly uplně jednoznačný .... To víš jsou i tací , co si pravidla překroutí , aby si pomohli , necheme lidi , co nebudou hrát fér.... Chápeš ... blush.gif Jinak , pokud tě to zaujalo .... nač čekáš ... biggrin.gif
Srama
QUOTE(!CZE!_RaptorCZE @ 13.05.2006, 01:02) [snapback]268010[/snapback]

Já vím ,že je to čtení dost zdlouhavé , ale pravidla a podmínky jsme psali a vymýšleli tak , aby si je NIKDO nemohl vykládat jinak , tedy aby byly uplně jednoznačný .... To víš jsou i tací , co si pravidla překroutí , aby si pomohli , necheme lidi , co nebudou hrát fér.... Chápeš ... blush.gif Jinak , pokud tě to zaujalo .... nač čekáš ... biggrin.gif

A kolik sezenez lidi kdys celou herni komunitu v cz pohltilo cod
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.