Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: tricka
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
B3D.M4N
uz vite, kdy se zacnou prodavat ty trikoty?? ja uz bych ho koupil wow.gif biggrin.gif
 Harry 
QUOTE(B3D.M4N @ 16.05.2006, 20:55) [snapback]271357[/snapback]

uz vite, kdy se zacnou prodavat ty trikoty?? ja uz bych ho koupil wow.gif biggrin.gif

no nejdrive se musi natisknout teehee.gif

stejne stim napadem prodeje nesouhlasim, ale to je jedno (kazdy bude behat v GP trickach a ne ti co ho pravem vyhrajou, nebo jinak zaslouzi )
Juress
QUOTE( Harry  @ 16.05.2006, 20:57) [snapback]271361[/snapback]

no nejdrive se musi natisknout teehee.gif

stejne stim napadem prodeje nesouhlasim, ale to je jedno (kazdy bude behat v GP trickach a ne ti co ho pravem vyhrajou, nebo jinak zaslouzi )

TO mi vůbec neva. Třeba se udělaj i trička Cup winer nebo tak něco ;)
kubikulaCZ
jak jinak se dají ještě získat, než koupí, nebo výhrou? roftl.gif
Conan
Vsak na prodej budou jiny nez do turnaju
Kindlinho
Já chci tričko pro posthuntery GP fora
Docktor-SMRT2
QUOTE(kubikulaCZ @ 17.05.2006, 12:08) [snapback]271664[/snapback]

jak jinak se dají ještě získat, než koupí, nebo výhrou? roftl.gif

Krádež wow.gif wow.gif wow.gif
B3D.M4N
Bojlere nevis kdy se zacnou volne prodavat ?? pls odepis worship.gif
Docktor-SMRT2
QUOTE(B3D.M4N @ 18.05.2006, 17:59) [snapback]272984[/snapback]

Bojlere nevis kdy se zacnou volne prodavat ?? pls odepis worship.gif

Jako já bych si ho chtěl taky koupit... thumbsup.gif
TatkaSmoula
QUOTE(Docktor-SMRT2 @ 18.05.2006, 18:01) [snapback]272990[/snapback]

Jako já bych si ho chtěl taky koupit... thumbsup.gif

TJN !!!Ale doufám že se budou prodávat ty černý thumbsup.gif
kubikulaCZ
takže kluci a holky, všichni, kdo chcete trička je třeba poslat na mou adresu manipulační poplatek 10 kč, abych věděl, kolik jich mám objednat...... wow.gif wow.gif wow.gif wow.gif wow.gif
.. ...já vím je to ubohé, ale nemohl jsem si to odpustit.. whistle.gif

- edit: možná se někdo přece jen chytne clapping.gif
Conan
QUOTE(Lišáček @ 19.05.2006, 13:43) [snapback]273762[/snapback]

To si rovnou vytisknu na nažehlovací papír Jsem ubohej, nebo moje inteligence je nízká , to jistý.

To mas pravdu.

DoomCZE
QUOTE(Lišáček @ 19.05.2006, 13:43) [snapback]273762[/snapback]

Kdo by si koupil triko GP ? To si rovnou vytisknu na nažehlovací papír Jsem ubohej, nebo moje inteligence je nízká , a to na tom budu mnohem líp biggrin.gif
Ale možná si udelam triko GP jedna vesnice = jedna rodina
Banda kokůtků a admini sou PAKA (často ze ZŠ)
Triko = 40kč
nažehlovací papír okolo 30 - 50kč.
Lepší než si neco kupovat zde je udelat si to sám.
Je videt že ste ze ZŠ KDYŽ SI HO CHCETE KUPOVAST, budou chtit tak 250 i s poštou né ?
Dej číslo účtu, pak ti to možná pošlu. Pokud ten účet bude fakt tvuj a pro ověrění mi řekni i název účtu at je to jistý.



nejvetsi kokot si tady ty a kdyz mi chodime na ZS tak ty si jeste na houbach s tvoji inteligenci biggrin.gif vetsiho krypla sem v zivote nevidel a ten napis "Jsem ubohej" si tam nazehli (aspon v necem budes mit pravdu)
mrtvej_krtecek
lol lisaku ty ses vazne takovej trotl, ze jsem to jeste nevidel. co mas ztoho ze furt nekoho urazis? jeste stesti ze css takovyhle typci nehrajou, protoze by si to museli koupit.
Qwwerty
QUOTE(mrtvej_krtecek @ 19.05.2006, 15:58) [snapback]273991[/snapback]

lol lisaku ty ses vazne takovej trotl, ze jsem to jeste nevidel. co mas ztoho ze furt nekoho urazis? jeste stesti ze css takovyhle typci nehrajou, protoze by si to museli koupit.

a prave to je ta dokonalost CS:S oproti CoD .......... samozrejme neni jenom jedna teehee.gif
Docktor-SMRT2
QUOTE(Lišáček @ 19.05.2006, 13:43) [snapback]273762[/snapback]

Kdo by si koupil triko GP ? To si rovnou vytisknu na nažehlovací papír Jsem ubohej, nebo moje inteligence je nízká , a to na tom budu mnohem líp biggrin.gif
Ale možná si udelam triko GP jedna vesnice = jedna rodina
Banda kokůtků a admini sou PAKA (často ze ZŠ)
Triko = 40kč
nažehlovací papír okolo 30 - 50kč.
Lepší než si neco kupovat zde je udelat si to sám.
Je videt že ste ze ZŠ KDYŽ SI HO CHCETE KUPOVAST, budou chtit tak 250 i s poštou né ?
Dej číslo účtu, pak ti to možná pošlu. Pokud ten účet bude fakt tvuj a pro ověrění mi řekni i název účtu at je to jistý.

LoL GZ DMNCE thumbsdownsmileyanim.gif thumbsdownsmileyanim.gif
Nikdo tě nenutí si to tričko koupit,je to každýho věc,pokud ti vyhovuje se s tím dělat tak si posluž,ale my to vědět nemusíme...OMG! angry.gif thumbsdownsmileyanim.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.