Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: CRIMSON TURNAMENT
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Soldier of Fortune
Stran: 1, 2
mycky
chci založit neoficiální turnaj.. bylo by to asi DM 1 on 1 nebo TDM 2 on 2 hlasujte v anketě.. A také zároveň potřebuji webmástera a "pomocného admina" požadavky:
víc jak 15 let
umět dělat dobré www stránky
hrát hru Soldier of Fortune víc jak 1rok
rozumět hře Soldier of Fortune
mít ICQ
mít hodně času.
To by bylo asi tak vše.. Kdo by měl zájem at mi písne na ICQ: 297-805-058
!.George.!
QUOTE(CrazyMycky @ 23.06.2006, 15:03) [snapback]302241[/snapback]

chci založit neoficiální turnaj.. bylo by to asi DM 1 on 1 nebo TDM 2 on 2 hlasujte v anketě.. A také zároveň potřebuji webmástera a "pomocného admina" požadavky:
víc jak 15 let
umět dělat dobré www stránky
hrát hru Soldier of Fortune víc jak 1rok
rozumět hře Soldier of Fortune
mít ICQ
mít hodně času.
To by bylo asi tak vše.. Kdo by měl zájem at mi písne na ICQ: 297-805-058

¨
no já bych teda nehlasoval ani pro jedno biggrin.gif dal bych ctf 3 vs 3, nebo 2 vs 2
mycky
stačí to sem napsat.. PS: kolik ti je?
mycky
Už sem se ptal killdalosa ale nechce.. tak někdo další?
+-=
Ja bych dal 1 vs 1 :)

A klidně bych se hlásil ,ale neumim dělat www stránky :)
mycky
na web bych sehnal někoho jiného.. a máš dost času?
+-=
Su na netu tak vod 17:30 do tak 22:00 :)
mycky
PS: anketa se uzavře 30.6.06 bylo by to někdy červenec/srpen
Mr.Cent
Čus,

je mi 16 biggrin.gif

web docela dávam smile.gif

přes týden mam čas od 15:00 do těch 23:00 ted není škola tak v poho smile.gif

icq - 201-812-999




mycky
Takže.. pokud si cztko spravíš ICQ tak tě beru jako admina "turnaje" potom ty cente.. od tebe bych potreboval udělat takový web aby fungoval tak jak má.. a budeš taky admin.Ale né že se na to v půlce turnaje vyprdnete.. Jinak název vymyslím já nebo sem vkládejte návrhy..! budete to asi DM 1 on 1.. Jinak cente až bude název turnaje tak hned začni dělat web aby se to stihlo!
+-=
Ok jestli někam nepojedu , či mi nebude fungovat PC , nebo mě nepřejede auto a nestane se jiná katastrofa tak se na to určitě nevyprdnu :)
mycky
Název bude: Crimson Tournament vymyslel ho 99Cent díky cente:-)
mycky
takže pravděpodobně to bude TDM 2 on 2 hledej te si dvojce.. až bude web dodělán.. hned začneme.. upozornuju že to je 4fun turnaj takže aby jste nebyli zklamaní.. a kdo by měl zájem tak už mi napište..že chcete hrát turnaj.. je to jenom pro orintaci jestli mám nabrat nového admina nebo ne..počítáme od 5-20 lidí..
Con-Man
Chtel bych zalozit turnaj v sof protoze zadnej tu porad neni grrr.gif thumbsdownsmileyanim.gif whistle.gif
Web bych dodal s pravidly a vse bych napsal po zajmu o tento turnaj.
Kdo chce a ma zajem at se ozve 239-882-328 >SP<Brutal


>SP< IS BEST!!!!!!!
mycky
QUOTE(Brutal @ 24.06.2006, 20:25) [snapback]303133[/snapback]

Chtel bych zalozit turnaj v sof protoze zadnej tu porad neni grrr.gif thumbsdownsmileyanim.gif whistle.gif
Web bych dodal s pravidly a vse bych napsal po zajmu o tento turnaj.
Kdo chce a ma zajem at se ozve 239-882-328 >SP<Brutal
>SP< IS BEST!!!!!!!

ty a turnaj.. ehm looooooooooooool... dobrej vtip.. kdyžtak už se jeden dělá.. a na to abys ho vybudoval prostě nemáš.. i já jsem si k sobě přibral 2 "dobré" pomocníky..a nevím jestli si nevemu 3 a dva turnaje je prostě blbost..
+-=
No jestli udělá web tak je na tom líp než my dizzy.gif rolleyes.gif
mycky
QUOTE
' date='24.06.2006, 21:50' post='303200']
No jestli udělá web tak je na tom líp než my dizzy.gif rolleyes.gif

hm web dělá cent bud v klidu..
mycky
Nabral jsem nového a posledního admina a tím je [DK]!..GEORGE..! (nevím jak se to píše přesně..)
!.George.!
QUOTE(CrazyMycky @ 25.06.2006, 10:59) [snapback]303400[/snapback]

Nabral jsem nového a posledního admina a tím je [DK]!..GEORGE..! (nevím jak se to píše přesně..)


místo 2 teček tam je jen jedna ( [DK]!.George.! ) worship.gif
mycky
Další podrobnosti: Za několik hodin bude dokončen web.. logo už taky máme..
!.George.!
QUOTE(CrazyMycky @ 25.06.2006, 16:02) [snapback]303686[/snapback]

Další podrobnosti: Za několik hodin bude dokončen web.. logo už taky máme..


good dyštak sem dej ten odkaz na web
mycky
CRIMSON TURNAMENT ZAČÍNÁ web naleznete ZDE registrovat se také můžete hned!
mycky
Když se budete chtít do tohoto turnaje regnout napište mi na ICQ nebo jakému koliv adminovi: jméno týmu
E-mail
ICQ
WEB
hráči v týmu
!.George.!
QUOTE(CrazyMycky @ 25.06.2006, 20:36) [snapback]303968[/snapback]

Když se budete chtít do tohoto turnaje regnout napište mi na ICQ nebo jakému koliv adminovi: jméno týmu
E-mail
ICQ
WEB
hráči v týmu


no web asi není nutný ne?
mycky
QUOTE
!.George.!' date='25.06.2006, 20:58' post='303993']
no web asi není nutný ne?

jo je
Mr.Cent
Informace o turnaji naleznete na stránkách : www.ctsof.ic.cz

Regitrace : icq jedno z adminů turnaje nebo na forum : http://www.ctsof.ic.cz/forum/

Doufam že přijdete :) biggrin.gif
Falty
TDM je chlapy dost problémový. V SOF se to dá asi až od 5vs5, ale to se tenkrát moc neujalo. Jde o to, že spoluhráč nemusí být + ale -. Je to třeba vidět, když někdo machruje, že si to rozdá s více hráči atd. Třeba Punisher 1vs3 Má více cílů=možných fragů, soupeři naopak. Početní výhoda je znát jen u CTF a CTB. Kdy slabší hráčí mohou pozlobit aktivitou, kdy proniknou cestou, kde nikdo není a ukořistí vlajku nebo se okamžitě přesunou na základ a získávájí pro team body.
mycky
njn taky mi to ve škole říkali.. ale změnit už to nemůžu.. snad příště..
BariX
Pěknej web cente wink.gif
Mr.Cent
Mycky kdyby něco napiš na mail ! thumbsdownsmileyanim.gif

mam v pí*i net..... ---->> icq nefajčí
Skatemen
šak nikdo nema hodně času přezden šak kdo by v 30stupněch o prazdninach skisal u kompu až tak v 11večer ne. biggrin.gif
Wisbi
Hmmmm...o tomhle turnaji se ani tak moc nemluvilo a jestli mluvilo tak to nevim...kazdopadne to vypa spatne...na tomto turnaji se registrovali jen 4 teamy cim to asi je???? A minulej turnaj mel 50 zajemcu akorat to nebyl 2vs2.....zacatek je zadvermi a nikdo se nehlasi do turnaje angry.gif takhle si asi poradne turnaj nezahrajem nebo dokonce nebude???:((
Con-Man
QUOTE
!Johnny!' date='08.07.2006, 01:36' post='315320']
Hmmmm...o tomhle turnaji se ani tak moc nemluvilo a jestli mluvilo tak to nevim...kazdopadne to vypa spatne...na tomto turnaji se registrovali jen 4 teamy cim to asi je???? A minulej turnaj mel 50 zajemcu akorat to nebyl 2vs2.....zacatek je zadvermi a nikdo se nehlasi do turnaje angry.gif takhle si asi poradne turnaj nezahrajem nebo dokonce nebude???:((

JJ taky mi to pripada dost divny JA CHCI TURNAJ!!!! wow.gif tak sem se na nej tesil a vono thumbsdownsmileyanim.gif no no coment ale stce me to NO to asi vsechny
KillDalos
Jestli vám dělá starost nízký počet registrovsných týmů, tak vás můžu alespoň trošku uklidnit. S punisherem se na 99% turnaje zůčastníme, ale on tady teď není a já už sem dlouho neviděl ani jednoho z adminů on line, takže nás ani nemůžu zaregistrovat. Ale jestli turnaj bude, bude v něm i KillDalos s Punisherem biggrin.gif . Tak se tešte a trénujte thumbsup.gif .
Wisbi
QUOTE(KillDalos @ 08.07.2006, 23:32) [snapback]316179[/snapback]

Jestli vám dělá starost nízký počet registrovsných týmů, tak vás můžu alespoň trošku uklidnit. S punisherem se na 99% turnaje zůčastníme, ale on tady teď není a já už sem dlouho neviděl ani jednoho z adminů on line, takže nás ani nemůžu zaregistrovat. Ale jestli turnaj bude, bude v něm i KillDalos s Punisherem biggrin.gif . Tak se tešte a trénujte thumbsup.gif .

LOL to si delas prdel ty a punta? Hmm tak to ma kadej preden prohrany leda by punta neprisel!!!... ale stejne to by bylo jen 5 týmu a to je strasne malo.... grrr.gif
mycky
sry že sem tu nebyl neměl jsem grafárnu.. a umřel mi pes.. takže se z toho snad vzpamatuju.. turnaj bude
KillDalos
QUOTE(CrazyMycky @ 13.07.2006, 10:30) [snapback]319748[/snapback]

sry že sem tu nebyl neměl jsem grafárnu.. a umřel mi pes.. takže se z toho snad vzpamatuju.. turnaj bude

No to teda nevim jestli turnaj bude. Podle toho kolik je přihlášených týmů by to chtělo ještě minimálně 3 dvojice, aby z toho mohl byt alespoň malinký pavouk. A do 20. července až není daleko.
mycky
+-= uděláš s někým tým ok? I když to bude lama
mycky
Dneska je poslední den registrace:-)
mycky
Dneska je poslední den registrace:-)
KillDalos
Tak jak to vlastně dopadlo s tim turnajem?


Tak jak to vlastně dopadlo s tim turnajem?
mycky
QUOTE(KillDalos @ 07.08.2006, 00:49) [snapback]337652[/snapback]

Tak jak to vlastně dopadlo s tim turnajem?
Tak jak to vlastně dopadlo s tim turnajem?

nikdo nic neodehrál můžu říct že je to tu samá GP dmnce.. kdyby aspon někdo ale nikdo.. de vidět jak jste neschopní!
flecck
teehee.gif innocent.gif cool.gif blush.gif
QUOTE(CrazyMycky @ 07.08.2006, 09:33) [snapback]337828[/snapback]

nikdo nic neodehrál můžu říct že je to tu samá GP dmnce.. kdyby aspon někdo ale nikdo.. de vidět jak jste neschopní!



jako neschopný bych bral spíše organizátory nevím co do toho montujete hráče...myslíte si že budou hrát když je nás tam 5 a půl?...... wow.gif biggrin.gif biggrin.gif
60% lidi co chodí na sof to ani nevedelo a taky se musejí brát v potaz prázdniny.
Jelikož se potvrdila neschopnost organizatoru, tak navrhuji posunout termín, napsat to na stránky a rozeslat lidem na ICQ, taková banální věc a nikdo se toho nechopil. tongue.gif
mycky
QUOTE(flecck @ 12.08.2006, 17:46) [snapback]342177[/snapback]

teehee.gif innocent.gif cool.gif blush.gif
jako neschopný bych bral spíše organizátory nevím co do toho montujete hráče...

omg.. tak proč se tam přihlašovali když věděli že to bude o prázdninách? Měli jste na to skoro 14 dnů.. a právě proto že vás tam bylo 5 a půl ste to měli odehrát rychlejš.. Chtěli jste turnaj? Chtěli! Vykašlali jste se naněj! A v září to dávat nebudu páč se bude blížit turnaj na GP (pravděpodobně). A termín se neposune protože by jste to neodehráli ani tak, například deussex jse tam přihlásil a pak přišel s výmluvou že mulad nemá sof. a přece do týdne se dá sehnat. A myslíš si že těch 12 lidí co tam je reglých je málo? já si myslím na to jak je GP sof komunita velká je to docela slušný a k tomu to není turnaj na GP. Takže nevím proč si stěžuješ na organizátory když samotní hráči něvěděli co dělají když se tam přihlašovali. Se konečně proberte! grrr.gif a to že by jsme to měli každému rozesílat to už de stranou. My jsme to dávali do klienta. To se jako mám každého doprošovat aby se tam regnul? Prostě kdo chtěl našel ten link a vše o turnaji tady na fóru nebo v klientu,kde jsme rozesílali linky.
^90^Punisher(=PV=)
mycky klídek .Nebyl v tom žadnej řád!Ty řekneš,akorát že to musí bejt odehraný do 30.7 a hráči starejte se.
Měli tam bej data s moznosti denniho okladu a bylo by to v poho
mycky
omg a sme u toho.. jak jsem vám měl dát datum.. když nevím jak kdo má čas.. mám vám dát datum např: 12.8.06 20:00 a zrovna třeba nebude mít čas..a pak budeme mít zaspámované icq že nedošel.. proto jsem vám dal možnost aby jste se domluvili.. já za to nemůžu že jste líni si zapnout ICQ a zeptat se soupeře kdy by jste to odehráli. Když to tam bylo napsané do "kdy" se to má odehrát tak ste nic neměli. A ted když jste to nebyli schopni odehrát tak najednou odsuzujete organyzátory. Místo toho aby by jste uznali snahu že vám chceme udělat turnaj tak tady na nás štěkáte. Se vzpamatujte! žádnému adminovi tam nebylo 20. allstar a 4 hráči GP to je trochu rozdíl nemyslíš? Vy jste horší jak na CoD2.. Cent si kvůli vám k babce vzal PC aby dodělal web.. a to jenom kvůli vám.. Ale to je škoda slov..
flecck
QUOTE(CrazyMycky @ 12.08.2006, 21:35) [snapback]342319[/snapback]

omg a sme u toho.. jak jsem vám měl dát datum.. když nevím jak kdo má čas.. mám vám dát datum např: 12.8.06 20:00 a zrovna třeba nebude mít čas..a pak budeme mít zaspámované icq že nedošel.. proto jsem vám dal možnost aby jste se domluvili.. já za to nemůžu že jste líni si zapnout ICQ a zeptat se soupeře kdy by jste to odehráli. Když to tam bylo napsané do "kdy" se to má odehrát tak ste nic neměli. A ted když jste to nebyli schopni odehrát tak najednou odsuzujete organyzátory. Místo toho aby by jste uznali snahu že vám chceme udělat turnaj tak tady na nás štěkáte. Se vzpamatujte! žádnému adminovi tam nebylo 20. allstar a 4 hráči GP to je trochu rozdíl nemyslíš? Vy jste horší jak na CoD2.. Cent si kvůli vám k babce vzal PC aby dodělal web.. a to jenom kvůli vám.. Ale to je škoda slov..



hele mycky, jestli ti to nedošlo o foru ví ještě mín lidí než o tom turnaji.A druhá věc je ta že :
za 1. Si jak vždy začal štěkat první ty (viz GP demnce a neschopní hráči)
za 2. Špatná organizace....jedinej z 6ti adminu co tam byli určený(nebo kolik jich bylo), něco udělal Cent a za to mu děkujem
Za 3. vubec sem nepobral jakou mapu do kolika nebo proč tam musel bejt admin. Někoho sem se na něco ptal (nějakýho admina )a nic nevěděl. Vím že je to těžký, ale určitě nehazej všechny do jednoho pytle a hlavně vše nesváděj jen na hráče
za 4. nezapomeň zase nadavat na GP a pak za nic kickovat hráče z klienta
za 5. nezapomeň si zase změnit nick na mycky(sof admin) worship.gif - moc krásnej
Wisbi
QUOTE(CrazyMycky @ 12.08.2006, 21:35) [snapback]342319[/snapback]

omg a sme u toho.. jak jsem vám měl dát datum.. když nevím jak kdo má čas.. mám vám dát datum např: 12.8.06 20:00 a zrovna třeba nebude mít čas..a pak budeme mít zaspámované icq že nedošel.. proto jsem vám dal možnost aby jste se domluvili.. já za to nemůžu že jste líni si zapnout ICQ a zeptat se soupeře kdy by jste to odehráli. Když to tam bylo napsané do "kdy" se to má odehrát tak ste nic neměli. A ted když jste to nebyli schopni odehrát tak najednou odsuzujete organyzátory. Místo toho aby by jste uznali snahu že vám chceme udělat turnaj tak tady na nás štěkáte. Se vzpamatujte! žádnému adminovi tam nebylo 20. allstar a 4 hráči GP to je trochu rozdíl nemyslíš? Vy jste horší jak na CoD2.. Cent si kvůli vám k babce vzal PC aby dodělal web.. a to jenom kvůli vám.. Ale to je škoda slov..


Mycky ty zrovna pomlc zrovna ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takovy keci hned za to muzem mi jen a nas slavny a trapny >SP<Mycky[SOFadmin] ( jak sis tu rikal trapacku) je nas buh a za to ze nekdo rekne "debile" uz musi byt klid ne-li kick...omg mycky bez se zahrabat nemas tu zadnou autoritu pri srovnani s Faltym a predpokladam ze 99%lidi by te zmlatilo mycky...a jesli je podle tebe 6 tymu na sofa hodne TAK TO ME POSER...seš troka
mycky
QUOTE(flecck @ 13.08.2006, 19:17) [snapback]343315[/snapback]

hele mycky, jestli ti to nedošlo o foru ví ještě mín lidí než o tom turnaji.A druhá věc je ta že :
za 1. Si jak vždy začal štěkat první ty (viz GP demnce a neschopní hráči)
za 2. Špatná organizace....jedinej z 6ti adminu co tam byli určený(nebo kolik jich bylo), něco udělal Cent a za to mu děkujem
Za 3. vubec sem nepobral jakou mapu do kolika nebo proč tam musel bejt admin. Někoho sem se na něco ptal (nějakýho admina )a nic nevěděl. Vím že je to těžký, ale určitě nehazej všechny do jednoho pytle a hlavně vše nesváděj jen na hráče
za 4. nezapomeň zase nadavat na GP a pak za nic kickovat hráče z klienta
za 5. nezapomeň si zase změnit nick na mycky(sof admin) worship.gif - moc krásnej

omg kdy jsem někoho vyhodil bezdůvodně? Psal jsem vám vždy upozornění a až potom kick.. mapy: nechtěl jsem vám dávat páč by jste se nedohodli ani na jedné jak vás znám Admini: Když to nevěděli proč ses neobrátil na nás dva Cent a já.. A můžete mi říct jakej ste měli důvod ty zápasy neodehrát? Kdyby jste je odehráli nemuselo se to tu řešit!

QUOTE
!Johnny!' date='13.08.2006, 19:52' post='343359']
Mycky ty zrovna pomlc zrovna ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takovy keci hned za to muzem mi jen a nas slavny a trapny >SP<Mycky[SOFadmin] ( jak sis tu rikal trapacku) je nas buh a za to ze nekdo rekne "debile" uz musi byt klid ne-li kick...omg mycky bez se zahrabat nemas tu zadnou autoritu pri srovnani s Faltym a predpokladam ze 99%lidi by te zmlatilo mycky...a jesli je podle tebe 6 tymu na sofa hodne TAK TO ME POSER...seš troka

A další dmnt.. nikdy jsem za debila nekickoval! jestli jo pošli screen a vyřešíme to..Jestli nemáš důkazy tak se běž zahrabat!
Wisbi
QUOTE(CrazyMycky @ 13.08.2006, 19:59) [snapback]343374[/snapback]

omg kdy jsem někoho vyhodil bezdůvodně? Psal jsem vám vždy upozornění a až potom kick.. mapy: nechtěl jsem vám dávat páč by jste se nedohodli ani na jedné jak vás znám Admini: Když to nevěděli proč ses neobrátil na nás dva Cent a já.. A můžete mi říct jakej ste měli důvod ty zápasy neodehrát? Kdyby jste je odehráli nemuselo se to tu řešit!

Kdyby bylo 20 teamu tak by se to odehralo takhle kazdej vedel ze to nema cenu

QUOTE(CrazyMycky @ 13.08.2006, 20:01) [snapback]343374[/snapback]

omg kdy jsem někoho vyhodil bezdůvodně? Psal jsem vám vždy upozornění a až potom kick.. mapy: nechtěl jsem vám dávat páč by jste se nedohodli ani na jedné jak vás znám Admini: Když to nevěděli proč ses neobrátil na nás dva Cent a já.. A můžete mi říct jakej ste měli důvod ty zápasy neodehrát? Kdyby jste je odehráli nemuselo se to tu řešit!
A další dmnt.. nikdy jsem za debila nekickoval! jestli jo pošli screen a vyřešíme to..Jestli nemáš důkazy tak se běž zahrabat!

Mycky drz hubu nikdo te tu nesnasi...teda az na par jedincu co ti lezou doprdele...polib mi muj krasny zadek a zahrabat se tu muzes jit jen ty !!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbsdownsmileyanim.gif thumbsdownsmileyanim.gif thumbsdownsmileyanim.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.