Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: jak spustit Kingpina
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Kingpin
roomaan
Lidi jak spustim Kingpina. Když dám hrát hru tak proběhnou firemní reklamy a potom zšedne obrazovka, ukáže se bílí kurzor a tím to hasne. Když to entruju nebo esc tak me vyhodí do w.instaloval jsem to už asi 7x a je to pořad stejný. Patch jsem také instaloval. Zkoušel jsem to i bez něj. Zkoušel jsem i kopatibilitu a stejně nic. Asi jsem čurin.
Ztarr
a co mas za grafiku?

jestli mas nejakej pekac tak to asi bude tim
roomaan
QUOTE(Ztarr @ 12.07.2006, 07:47) [snapback]318831[/snapback]

a co mas za grafiku?

jestli mas nejakej pekac tak to asi bude tim


mám NVIDIA Geforce 6600 GT

ještě zkusím přeinstalovat w.
Ztarr
246167433
ozvi se mi na icq jestli ti to nepujde takhle pres forum me najdes za tejden treba
roomaan
Jsem normální kokot. Přeinstaloval jsem snad všechny ovladače na celej comp. Přetaktoval jsem procesory, paměti a všechno ostatní co šlo přetaktovat. Vymazal jsem všechny kraviny, zdržovače a spomalovače systemu. A stejně k hovnu. Prostě jsem to nespustil. Začal jsem teda zalohovat, že sformatuju hdr. A potom náhodou jsem si pustil read me a zjistil jsem, že mám vymazat tři dll v systému aby se mi to rozběhlo. A vono to funguje. Sem prostě ten největší čurin.

Ztarr, dík za podporu.
Sawier
lol grin.gif
PET
dobre ty
Ztarr
zapnuli proud dneska?
Energizer
radsi ho vubec nespoustet
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Hmmm, ehm.
vEprik?
Hovado!
ehm..cože?
Kindlinho
Držte hubu děti, král se chystá promluvit!
vEprik?
QUOTE(Kindlinho @ 18.09.2007, 19:50) *
Držte hubu děti, král se chystá promluvit!

KDO?Ztarr? biggrin.gif
Ztarr
cunik si moc mala svine ty jarabak!
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 14.10.2007, 19:29) *
cunik si moc mala svine ty jarabak!

změň si avatar, když se na to podívám, vidim chlupatou prdel z nějakýho péčka...
Ztarr
hele ho tralalacka oberem ho zmetka!
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 15.10.2007, 09:22) *
hele ho tralalacka oberem ho zmetka!

Ej ja bojar velika, ty rači di pyct flipyho ty betelgeuze, nebo ti do prdele narvu motouz od jeho papirovyho draka, aby se blesky taky někam konečně podívaly.
vEprik?
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 17.10.2007, 17:24) *
Ej ja bojar velika, ty rači di pyct flipyho ty betelgeuze, nebo ti do prdele narvu motouz od jeho papirovyho draka, aby se blesky taky někam konečně podívaly.

rozlame ty kolobeZZku
Ztarr
hele je oni neutekli,oni zijou,horsi jak berusky na mim zadku-miluju deti kdyz si nekdo bere muj zadek do huby.cekam na vas zejtra nebudu se koupat budete se urcite olizovat jak v nedeli pri obede s rodicema.

Vy ste mi holt koucouri mlsny.MUHAHAHA

I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 18.10.2007, 15:32) *
hele je oni neutekli,oni zijou,horsi jak berusky na mim zadku-miluju deti kdyz si nekdo bere muj zadek do huby.cekam na vas zejtra nebudu se koupat budete se urcite olizovat jak v nedeli pri obede s rodicema.

Vy ste mi holt koucouri mlsny.MUHAHAHA

uz sem ti rikal ze kdyz ctu ztarr tak vidim chlupatou prdel a to ja nerad to by drelo a moc malo kvicelo. Muzes zrat prdeli a srat hubou tak to snad nejak pude no, to ja zas se tolik po beruskach nekoukam.

Ejhle, az sem z toho smradu zacal delat chybycky v krazopise.
Ztarr
hele ho herkulíka zase zblepta kdyz ma okolo krku opratku,ty si ale chtel rict krazopyz?

Ztarr
hele ho trapaka jak krouti to beranici,asi jeste nezaznamenal kdo je tu UniverZtarr baleni do do kapzy
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Rodiny fota sem hvezdicko nedavej, vanoce jsou az za chvili, tak se raci priprav a napec cukrovi, uz si na tebe chystam kaprika.
Ztarr
rodine foto? to si zapomel kamosum ricto exurzi u me ve sklepe,jeste ted s toho masstahlej zadek i s kaprem uvnitr,ano si kamos dik letosni vanoce sem zase projel,tak az prijdes zase ty tak si smsnu na tvym pekaci ty kluk mala
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 24.10.2007, 12:16) *
rodine foto? to si zapomel kamosum ricto exurzi u me ve sklepe,jeste ted s toho masstahlej zadek i s kaprem uvnitr,ano si kamos dik letosni vanoce sem zase projel,tak az prijdes zase ty tak si smsnu na tvym pekaci ty kluk mala

nene pletes se hvezzdo, kapriky mame pro tebe a sou to macci poctivy uz se tesej k tobe do vany, budes z nich mit radozt, to nebyt nejaky tvy lekly rybzy. Posviceni jako u flipyho panelaku tehda a pridame ti tam nejaky cukrovy navrch, aby se nereklo ze peceme ze spatny kucharky.
Ztarr
jasny bracho ses zena jak ma byt
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.