Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Obrázky
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu > Zábava (vtípky, sranda...)
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85
cigan
děcka sou blbý no...
SC0RPI0N
Chudaci pejsci. Ten bilej cokl musel spadnout do nory plny dikobrazu nebo co.
◘◘◘◘
Není nad to, když člověk nemá ani špetku soudnosti whistle.gif
*HentaiRush*
QUOTE(lllllllllll @ 26.04.2008, 00:22) *
Není nad to, když člověk nemá ani špetku soudnosti whistle.gif


Asi nejsem nad věcí, ale vtipný mi to ani nepřijde..
cigan
Ty vole tady je někdo strašnej antifák.. Ještě nákej levicovej skin ne :ble:
neznam tě ale tipnu si nákej bejvalej rasist fasist ted tvrde bojuje proti svý minulosti ne?
◘◘◘◘
Najednou se cigánů zastáváte?
*HentaiRush*
QUOTE(lllllllllll @ 26.04.2008, 00:52) *
Najednou se cigánů zastáváte?

Mě osobně cigáni, romové a iné menšiny nevaděj... Pokud to nejsou doopravdy nějáký kkti...
◘◘◘◘
QUOTE(''HentaiRush'' @ 26.04.2008, 01:15) *
Mě osobně cigáni, romové a iné menšiny nevaděj... Pokud to nejsou doopravdy nějáký kkti...

A mluvím snad s tebou?
cigan
Tak proč mluvíš v množnym čísle? Nechápu... Jinak připomíná mi cikána - nácka co mě zmlátil takže mam vůči němu ještě větší antipatie než oproti ostatnim cikánum.
*HentaiRush*
QUOTE(lllllllllll @ 26.04.2008, 01:22) *
A mluvím snad s tebou?

n/c
◘◘◘◘
Mluvím vy jako vy nazisti. Poslední dobou jsou černí jezdci nějakej trend. Tudle sem byl jednou v takovým podniku, kde se scházejí brněnští náckové a úplně mě dojímalo, jak se bratříčkovali s čistokrevnýma cigánama a zdravili se s něma zdviženou pravicí.

Jinak nejsem rudej...
cigan
já nacista? Kde to bereš ty vole? Já nejsem ani skin ani nácek, i když teda se třeba proti antifě ale to sem tahat nechci a nebudu

Aspon že tak:)
◘◘◘◘
Já jen chtěl poukázat na to, že ten borec víceméně bojuje proti sobě samotnýmu...
*HentaiRush*
QUOTE(lllllllllll @ 26.04.2008, 01:54) *
Já jen chtěl poukázat na to, že ten borec víceméně bojuje proti sobě samotnýmu...

Tomu se říká pozérství...
Beluga
QUOTE
neznam tě ale tipnu si nákej bejvalej rasist fasist ted tvrde bojuje proti svý minulosti ne?


já zase neznám tebe, ale máš s nim pravdu :)
I-I.e.r.g.o.t.I-I
mě nevaděj ty co znám. Vaděj mi ty co neznám :) Tady v praze je to OK, cikorky sou většinou bohatší, tak nedělaj problémy, ale v měnších městech jsou to prej vhodnej materiál na výrobu ropy.
cigan
já měl s nima dycky problémy takže mě vaděj a to dost...
*HentaiRush*
To když jsme na základce byli v řecku se školou, to byli teprv cigoši... Ty bez okolků na nás házeli šutry.. :D A my na ně.. :D
*HentaiRush*
◘◘◘◘
Jenže cigoše nemá rád tak trošku vůbec nikdo

* hele zas to s mým náckovstvím nebertě tak vážně, ještě před tím sem byl komunista biggrin.gif (to mi bylo tak 10-11)
Šupex
Neboj...chápeme, že se chceš za každou cenu odlišovat, ale prostě si rádi rýpnem :)
◘◘◘◘
A čím se proboha tak odlišuju? Já se cítím stejnej jako všichni whistle.gif
*HentaiRush*
QUOTE(lllllllllll @ 26.04.2008, 22:55) *
Jenže cigoše nemá rád tak trošku vůbec nikdo


Tady u nás je cigoš... Je úžasnej kuchař, dělá v Praze v jedný kurevsky luxusní restauraci... Jestli budu mít jednou pohřeb, chci aby tam vařil..

Pak tu máme mechanika... Ten zase opravý uplně všechno a je šíleně skromnej...

cigan
jasně výjimky se najdou:)
◘◘◘◘
Vy pořád vyjímky, vyjímky...
Slušnej "opálenej" člověk je prostě slušnej člověk a typickej cigán čorkař je prostě cigán. Stejně tak slušnej bílej člověk je slušnej člověk a bílej čorkař je zmrd.

*HentaiRush*
QUOTE(lllllllllll @ 27.04.2008, 00:23) *
Vy pořád vyjímky, vyjímky...
Slušnej "opálenej" člověk je prostě slušnej člověk a typickej cigán čorkař je prostě cigán. Stejně tak slušnej bílej člověk je slušnej člověk a bílej čorkař je zmrd.

Nojo, ale jakmile je člověk snědej, tak neřešíš jestli je slušnej nebo zmrd... Nemýlím se snad?

NO a další hovada si prostě rádi kopnou do menšiny...
◘◘◘◘
No upotá minimálně víc pozornosti než jiní lidi...

Prostě já si jich nevšímám. V autobuse si taky můžu sednout vedle masovýho vraha a taky mi to bude jedno, do té doby než to zjjistím a ohorzí me, stejný u cigánů...
*HentaiRush*
QUOTE(lllllllllll @ 27.04.2008, 00:38) *
No upotá minimálně víc pozornosti než jiní lidi...

Prostě já si jich nevšímám. V autobuse si taky můžu sednout vedle masovýho vraha a taky mi to bude jedno, do té doby než to zjjistím a ohorzí me, stejný u cigánů...

Keeeecy... Vy ostraváci a brňáci jste povětšinou uplně vypatlaný paka... (kdo je alespoň trochu inteligence schopný, pochopí jak je to myšleno)
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(lllllllllll @ 26.04.2008, 22:55) *
Jenže cigoše nemá rád tak trošku vůbec nikdo

* hele zas to s mým náckovstvím nebertě tak vážně, ještě před tím sem byl komunista biggrin.gif (to mi bylo tak 10-11)


už by ses moh začít přestat hledat... si na to starej dost :) V dnešní době je out nebejt vyprofilovanej. Nebo se tak aspoň netvářit, ale aby to ostatní nepoznali...


aaa hentaj. zase on... vždy když pozdě píšu příjde jak pes jako kdyby nick psán kurzívou byla kost a čeká a čeká...:)
*HentaiRush*
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 27.04.2008, 01:53) *
aaa hentaj. zase on... vždy když pozdě píšu příjde jak pes jako kdyby nick psán kurzívou byla kost a čeká a čeká...:)


Sic vůbec netuším co to zase meleš, ale souhlasím! biggrin.gif
◘◘◘◘
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 27.04.2008, 01:53) *
už by ses moh začít přestat hledat... si na to starej dost :) V dnešní době je out nebejt vyprofilovanej. Nebo se tak aspoň netvářit, ale aby to ostatní nepoznali...
aaa hentaj. zase on... vždy když pozdě píšu příjde jak pes jako kdyby nick psán kurzívou byla kost a čeká a čeká...:)

já se už našel whistle.gif
◘◘◘◘
Hlavně ten pankáč je neonacista jak vyšitej...
Velrybář
Proč?
Hiroko
Mě vždycky zajímalo, proč mají šátky přes obličej, tím nemyslím jen neonacisty ale i jiné skupiny. Většinou říkají že je to jen pochod, nebo oslava, ale mají šátky přes obličej.... eh-smiley.gif
Velrybář
Nosíš kalhotky Hiroko? Proč asi?
Frostys
QUOTE(Hiroko @ 27.04.2008, 10:57) *
Mě vždycky zajímalo, proč mají šátky přes obličej, tím nemyslím jen neonacisty ale i jiné skupiny. Většinou říkají že je to jen pochod, nebo oslava, ale mají šátky přes obličej.... eh-smiley.gif

Protože sou posraní :)
◘◘◘◘
Nevím třeba kvůli monitoringu... a nebo taky kvůli policajtům.
Beluga
QUOTE(Hiroko @ 27.04.2008, 10:57) *
Mě vždycky zajímalo, proč mají šátky přes obličej, tím nemyslím jen neonacisty ale i jiné skupiny. Většinou říkají že je to jen pochod, nebo oslava, ale mají šátky přes obličej.... eh-smiley.gif


Protože kdyby ho maminka viděla jít s náckama, tak by dostal přes zadek.
*HentaiRush*
QUOTE(Hiroko @ 27.04.2008, 10:57) *
Mě vždycky zajímalo, proč mají šátky přes obličej, tím nemyslím jen neonacisty ale i jiné skupiny. Většinou říkají že je to jen pochod, nebo oslava, ale mají šátky přes obličej.... eh-smiley.gif

Kvůli indentifikaci
Qwwerty
elkovanej tady zas mluví hovadiny
a co se týče těch šátků tak teď v počátcích Orwelovskejch států aby tu kuklu už ani neschovávali a nosili ji furt ..
*HentaiRush*
Qwwerty
celej MM ... jenom jestli má taky žebra venku biggrin.gif
Wintermute
Vítěz soutěže o nejdrsnější instalační ksicht
Zobrazení přílohy, klikněte zde
Sakrblé
ten je dobrej
Velrybář
Nechtěla by mi to nějaká dobrá duše vysvětlit, o co tam vlastně jde?
unnamed
QUOTE(Wintermute @ 04.05.2008, 22:19) *
Vítěz soutěže o nejdrsnější instalační ksicht
Zobrazení přílohy, klikněte zde

Už na to čumim asi deset minut a nemůžu se přestat tlemit... :D:D:D:D
Daniels
zabijak :D

me dostalo "Vítěz soutěže o nejdrsnější instalační ksicht" lal
rawenien
Nejvic lol..
*HentaiRush*
Hehe..
Sakrblé
tak to je hodne brutal :D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.