Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Update seznamu serveru v multiplayer dialogu
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Half-Life
pekarna
Ahoj, zhruba od 1.8. se mi po zmacknuti "Update" v multiplayer dialogu prestaly nacitat servery. Mam Half-life v. 1.1.1.0. Filtry jsou vsechny vypnute. Kdyz dam update, napise co "Connected to {nejaka IP}, transfering data..." a nic se nedeje.

Poradte prosim, co se deje? Co mam udelat? Mam podezreni, ze to nejak souvisi s nastupem STEAMu, nektere servery psaly, ze prestanou pracovat s WONem, ale ze by hnedka vsechny? Kdyztak mi aspon reknete, kam se uklada ip adresa, ze ktere se seznam serveru stahuje, a kam se uklada seznam serveru (a myslim, ze favsvr.dat to neni, tam jsou jen ty favorite... nebo ne?).

Diky moc
pekarna
Už jsem to nejspíš objasnil: je to skutečně přechodem na Steam, onen server je totiž half-life.east.won.net, a ten od 1.8.2004 přestal poskytovat své služby. Takže svůj dotaz přeformulovávám takto:

Kde je možné sehnat seznam serverů hrajících Halflife?
Zkouším aGSM, ale tam je samý CounterStrike, a já CS nemám rád (na můj vkus je to jednotvárná nuda).

Díky
pekarna
Tak jsem presel na Wolf: ET, neni to ono ale jde to...
martin_czech
QUOTE(pekarna @ 02.08.2004, 14:37)
Ahoj, zhruba od 1.8. se mi po zmacknuti "Update" v multiplayer dialogu prestaly nacitat servery. Mam Half-life v. 1.1.1.0. Filtry jsou vsechny vypnute. Kdyz dam update, napise co "Connected to {nejaka IP},  transfering data..." a nic se nedeje.

Poradte prosim, co se deje? Co mam udelat? Mam podezreni, ze to nejak souvisi s nastupem STEAMu, nektere servery psaly, ze prestanou pracovat s WONem, ale ze by hnedka vsechny? Kdyztak mi aspon reknete, kam se uklada ip adresa, ze ktere se seznam serveru stahuje, a kam se uklada seznam serveru (a myslim, ze favsvr.dat to neni, tam jsou jen ty favorite... nebo ne?).

Diky moc

Nehrajte STEAM a hrajte NOSTEAM v modu DoD_1,3 CS_1,6 nebo Condition Zero ,nenechám se vodit za nos ,když mám originál CD-KEY včetně paragonu na 490,-Kč a to číslo někdo používá ,To je dost blbý a měli to vychytat .Připadá mi to že jim jde jenom o peníze a stabilita je nezajímá ,aspoň tam můžou programátoři od Valve vymýšlet
martin_czech
QUOTE(pekarna @ 02.08.2004, 14:37)
Ahoj, zhruba od 1.8. se mi po zmacknuti "Update" v multiplayer dialogu prestaly nacitat servery. Mam Half-life v. 1.1.1.0. Filtry jsou vsechny vypnute. Kdyz dam update, napise co "Connected to {nejaka IP},  transfering data..." a nic se nedeje.

Poradte prosim, co se deje? Co mam udelat? Mam podezreni, ze to nejak souvisi s nastupem STEAMu, nektere servery psaly, ze prestanou pracovat s WONem, ale ze by hnedka vsechny? Kdyztak mi aspon reknete, kam se uklada ip adresa, ze ktere se seznam serveru stahuje, a kam se uklada seznam serveru (a myslim, ze favsvr.dat to neni, tam jsou jen ty favorite... nebo ne?).

Diky moc

V nonsteam verzi se dá stáhnout CSBUILDER.exe a ten vám vyhledá všechny FREE servery kde se střílí ,strašně jednoduchý,přepíše to favority a je jich tam hafo stačí vybírat
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.