Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: tu mate moje foto aktualni
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu > Zábava (vtípky, sranda...)
Stran: 1, 2, 3
berny
krustymu smrdi sulin a bojler ma maliho :D:D:D:D a alenka ma bobra
Šupex
trochu cigan ne?? jinak kdy haknes GP??
SoNNy 
Tvoje fotka ? Dobre ti tak ...
Qwwerty
a kua kam zmizl muj post angry.gif

ahha ve vedlejsim duplikovanym topicu ....
rawenien
*zvraci*
Juress
hacknu to v nejbližší době.
Sakrblé
QUOTE(Šupex @ 31.08.2006, 22:23) [snapback]355354[/snapback]

trochu cigan ne?? jinak kdy haknes GP??

on ne cigan, on opaleny biggrin.gif
IAczech
Bernyho jsem už viděl biggrin.gif Jen tady je víc černej thumbsup.gif
Jack Bauer
Proč je to tu 2x ? :D
◘◘◘◘
pro informaci:
jak tu holku tak drzi tak se ji snazi vzit mobil
+-=
Hahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahahaahhahhahaaaahahahahhaaahhhahahahahahahaahhahahahahahaaahahahahahahahahahahahhahaahaha

Proc si to nedal do vtipu ?? innocent.gif

(asi sem tu narazku přehnal co ? )
rawenien
Tak jsem dozvracel...ee ta pachut jen tak nezmizi...
Berny se chce ocividne vytahnout, ze si konecne nasel holku...huraa...konecne z nej je velky kluk ze?
berny
QUOTE(Šupex @ 31.08.2006, 22:23) [snapback]355354[/snapback]

trochu cigan ne?? jinak kdy haknes GP??
zacknu neboj 4 zari 24:00 neúojede.. a cigan nejsem :)) mel bych cerny oci .. kazdy ma narok se opalit na dovoleny ne? ale jsem aj snedy..!! zato ze tva matka ma dusebni problemy a tvuj fotr te malo domrdel tak zato nemuzu sry
◘◘◘◘
QUOTE(rawenien @ 31.08.2006, 22:32) [snapback]355371[/snapback]

Tak jsem dozvracel...ee ta pachut jen tak nezmizi...
Berny se chce ocividne vytahnout, ze si konecne nasel holku...huraa...konecne z nej je velky kluk ze?

spis holka si sehnala nosice zavazadel
Sakrblé
QUOTE(berny @ 31.08.2006, 22:33) [snapback]355373[/snapback]

... zato ze tva matka ma dusebni problemy a tvuj fotr te malo domrdel tak zato nemuzu sry

nic lepsiho si nevymyslel? thumbsdownsmileyanim.gif celkem ubohý
rawenien
QUOTE(berny @ 31.08.2006, 22:33) [snapback]355373[/snapback]

zacknu neboj 4 zari 24:00 neúojede.. a cigan nejsem :)) mel bych cerny oci .. kazdy ma narok se opalit na dovoleny ne? ale jsem aj snedy..!! zato ze tva matka ma dusebni problemy a tvuj fotr te malo domrdel tak zato nemuzu sry

Pozor...nasazuje tezky kalibr...kdo se mu odvazi postavit??
berny
takovej fotek je plnej web.. ale nedamvamho stejnak ted nejede je spatny ic a pak by ste ho chudakovy kamosovy hackly..:D
◘◘◘◘
abyste tomu rozumeli bernyho rodice kdysi byli na dovoleny a proto je berny trochu snedejsi
rawenien
QUOTE(berny @ 31.08.2006, 22:35) [snapback]355380[/snapback]

takovej fotek je plnej web.. ale nedamvamho stejnak ted nejede je spatny ic a pak by ste ho chudakovy kamosovy hackly..:D

neee...my nejsme hackeri...padz se nam nechcou stahovat programky z netu vis chlapce...
berny
jo a mohli jste me videt na Zeme živitellce v 4eskych budejovich ted byla byl jsem tam na brigade pokud ste tam byly museli jste eme videt :D
Beluga
Berny ja bejt tebou tak ten xicht moc neukazuju na verejnosti... nejen ze se z toho vetsine lidi dela blbe (jeste vic nez ze me a to je co rict wow.gif ), ale ted te i kazdej GP paran pozna a rozbije ti tu hubu ze te vlastni mama nepozna a nadosmrti si bude slintat na kosili, deti se budou smat tvymu zjizvenymu xichtu a v zivote uz se sam ani nevys... nevykalis... thumbsdownsmileyanim.gif
◘◘◘◘
dalsi preklad:
pokud ste nekdy sli kolem bohnic a podivali ste se pres plot mohli ste ho videt osobne

QUOTE(Beluga @ 31.08.2006, 22:37) [snapback]355387[/snapback]

Berny ja bejt tebou tak ten xicht moc neukazuju na verejnosti... nejen ze se z toho vetsine lidi dela blbe (jeste vic nez ze me a to je co rict wow.gif ), ale ted te i kazdej GP paran pozna a rozbije ti tu hubu ze te vlastni mama nepozna a nadosmrti si bude slintat na kosili, deti se budou smat tvymu zjizvenymu xichtu a v zivote uz se sam ani nevys... nevykalis... thumbsdownsmileyanim.gif

jeho foto mame uz nakou tu dobu whistle.gif
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Tve toho malýho cigána už sem někde viděl...

Imo zajímalo by mě jaká holka by se s nim nechala dobrovolně vyfotit, pokud by to nemělo bejt něco jako ve smyslu "stojim vedle nebezpečný obludy a nic mi to nedělá, hele to čumíte" :))
IAczech
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 31.08.2006, 22:39) [snapback]355394[/snapback]

Tve toho malýho cigána už sem někde viděl...


Na sibiři a těžil sních pro AFRIKU biggrin.gif
Beluga
QUOTE(lllllllllll @ 31.08.2006, 22:38) [snapback]355388[/snapback]

dalsi preklad:
pokud ste nekdy sli kolem bohnic a podivali ste se pres plot mohli ste ho videt osobne
jeho foto mame uz nakou tu dobu whistle.gif


Ja vim, ze uz je zverejnenej... pripominalo mi to ty dva kujony jak utekli z ty lecebny wow.gif akora tenhle to zmaknul sam dizzy.gif
rawenien
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 31.08.2006, 22:39) [snapback]355394[/snapback]

Tve toho malýho cigána už sem někde viděl...

Imo zajímalo by mě jaká holka by se s nim nechala dobrovolně vyfotit, pokud by to nemělo bejt něco jako ve smyslu "stojim vedle nebezpečný obludy a nic mi to nedělá, hele to čumíte" :))

to bylo tak...
Berny: "Ted klidne stuj a usmivej se" (prodecil skrze zatate zuby)
Coreo
jojo ma modry voci... ale stejne to neni je opaleni :))

kolik si musel zaplatit ty holce aby se s tebou vyfotila?
rawenien
faajn je to ve vtipkach...tak dame soutez o nejlepsi vyfakovani bernyho:)
Sakrblé
QUOTE(Coreo @ 31.08.2006, 22:48) [snapback]355416[/snapback]

jojo ma modry voci...
...

jj, pomale upgraduje na arijce
bugrik
Vy mu verite ze to je on?

BTW best ROFL, fakt nemuzu a davam velky + tomu kdo to presunul do ftipku thumbsup.gif
Sakrblé
QUOTE(bugrik @ 31.08.2006, 22:51) [snapback]355421[/snapback]

Vy mu verite ze to je on?

tak škaredej je jenom on
◘◘◘◘
QUOTE(bugrik @ 31.08.2006, 22:51) [snapback]355421[/snapback]

Vy mu verite ze to je on?

BTW best ROFL, fakt nemuzu a davam velky + tomu kdo to presunul do ftipku thumbsup.gif

my mu neverime my to vime
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(berny @ 31.08.2006, 22:23) [snapback]355351[/snapback]

alenka ma bobra


Mno soudě podle tvýho věku, TY ho rozhodně nemáš :)
Beluga
QUOTE(Sakrblé @ 31.08.2006, 22:51) [snapback]355420[/snapback]

jj, pomale upgraduje na arijce


Tenhle by byl urazkou arijske rasy! thumbsdownsmileyanim.gif
Wintermute
Berny - tak 4. září ve 24:00 se už těšíme :-)
bugrik
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 31.08.2006, 22:56) [snapback]355425[/snapback]

Mno soudě podle tvýho věku, TY ho rozhodně nemáš :)

Respekt wink.gif
Šupex
berny zkus to haknout az 24:30. pls ja si to tu chci do te doby uzit
Coreo
ve 24:00 hehe az bude takovej cas spacham sebevrazdu :)
bugrik
QUOTE(Coreo @ 31.08.2006, 23:11) [snapback]355439[/snapback]

ve 24:00 hehe az bude takovej cas spacham sebevrazdu :)

Muzu se pridat?
Coreo
klidne az nekdy bude 24:00 vsichni lidi z GP udelame hromadnou sebevrazdu aby berny nemel koho hackovat :)
Linux'
uhh jak jsem to otevřel tak jsem se lek! Berny je cigán... No to je super...
Dodge
Rekni tvoji mamince at pouzije arijec wink.gif
Tetref
Berny máš hezkej zrzavej melír..nebo je to trvalá?Kterej kadeřník z tvého gangu šílených Edvardů ti dělal ten sestřih ala Jeniffer Aniston?
Seš kočka...
berny
nvm kdo tady je chudak kdyz nepoznate cikana ..

klidne napis vsude ze jsem cikan ale me to vadit nebude nic si stoho nedelam ja nejsem cikan takze si muzete rikat co hccete .... devidet ze ste gameparci...!!
Šupex
tak ted si nam to nandal. asi si pudu brecer do postylky.
SoNNy 
Promin, ale takhle nevypada Vudce 50ti clenyho gangu, drogovy dealer a velky hacker ...

Takhle vypada zakomplexovany ubozak, ktery nenavidi cely svet a ztrapnuje se na gamepark forum. Vim ze po tobe chci moc, ale zamysli se nad sebou eh-smiley.gif

(Zdani mozna klame, ale chovani ne)
+-=
Berny X GP , 64 ku 0 :)

Řekl bych že se Bernymu daří propagační kampan ,ale měla by zasáhnout i hráče z GP než jenom forum jinak ten svůj novej operační systém Berny 2006 nikdy neprodáš thumbsup.gif
Coreo
QUOTE(berny @ 31.08.2006, 23:47) [snapback]355468[/snapback]

devidet ze ste gameparci...!!

a sme na to hrdý :)
zeke
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 31.08.2006, 22:56) [snapback]355425[/snapback]

Mno soudě podle tvýho věku, TY ho [bobra] rozhodně nemáš :)

QUOTE(Tetref @ 31.08.2006, 23:45) [snapback]355467[/snapback]

Berny máš hezkej zrzavej melír..nebo je to trvalá?Kterej kadeřník z tvého gangu šílených Edvardů ti dělal ten sestřih ala Jeniffer Aniston?
Seš kočka...

heheeeee hosi, tak vase reakce mi zpusobily unik mocoviny do oblasti, kde se me hyzde sice zprostredkovane, ale zato tesne dotykaji vrchni vrstvy me sedaci sestavy... biggrin.gif biggrin.gif
Sawier
hahahahahahaha uz se tesim az to hackne lamak
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.