Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Wolfenstein 3D
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Energizer
ja to hral hodne, naposledy ve 4 tride kdyz jsme meli ve tride kompa a jeden mackal cheat a druhej hral :D
Šupex
cheaty sux. ty pouzivam jenom kdyz projedu hru normalne a uz se mi nechce cekat, umirat, byt sury atd....

jinak hral sem to ale tyhle hry me nejak nezaujaly. doom, duke, wolf dou uplne mimo me
Energizer
to byl jeste cheat zabudovanej primo ve hre kdyz zmackente mil tak mate kulak max naboju a zivota
Qwwerty
no o zneni tohohle cheatu se hada spousta lidi ptze to bylo ze se zaraz mackalo I L M ..... biggrin.gif
Energizer
U na byla i kvuli tomu i bitka a jednoho pochvalili doma rodice ze zmlatil toho druheho
Beluga
QUOTE(Pajaga @ 24.09.2006, 13:48) [snapback]369489[/snapback]

to byl jeste cheat zabudovanej primo ve hre kdyz zmackente mil tak mate kulak max naboju a zivota

No jako cheaty mas vicemene zabudovany ve hre porad... ze nekde musis zmenit "parametr" sv_cheats_1 bo jak to je... napr Return to Castle Wolfenstein... - jeden chlapek po me neustale chtel zapnout cheaty, pac nemohl dat Jindru na konci, ale ja jsem delal ze to neumim, pac nebudu podporovat cheatery! teehee.gif
calll_
http://wolfenstein.bethsoft.com
<Your>Father<CZ>
Před vstupem jsem zadal, že jsem se narodil 222.222.2222 => dostal jsem ban. :D
Tipos
Jééé, to jste mi připoměli když jsem vzpomínal na hry co jsem pařil po prvé :D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.