Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Jak na Lineage2 po GP
GamePark.cz fórum > Hry > Lineage II
Šupex
vim, ze to je na specialu la2 GP ale myslim, ze par lidi se chodi zeptat taky tady. prosím o prispendlení nahoru

Nehraju na GP. To znamená, že první post neaktualizuju a pokud se stanou nějaké změny, tak je změním až mi změny někdo pošle.

Kde stáhnete Lineage2 chronicle 4?

http://www.gamepark.cz/DownloadStart.asp?idD=1888
http://www.fileplanet.com/160491/160000/fi...y---Game-Client

Přes jaký program stahovat?

Hru můžete stáhnout normálně přes internetový prohlížeč (Internet Explorer, Opera, Firefox, Seamonkey, atd) nebo pouzit download managera (FlashGet 1.72 build 128=shareware, Download Accelerator Plus 8=freeware; získáte na stahuj.cz kde si můžete stáhnout i jíné download managery.

Co dělat až se mi dostahuje hra?

Hra je vždy zabalený metodou ZIP nebo RAR. K otevření těchto formátů budete potřebovat nějaký program pro to určený. Například WinZIP, WinRAR, Total commander, 7-zip. Nějakým z těchto programů extrahujete(rozbalíte) hru do nějaké složky a můžete začít instalovat

Zabalená hra mi nejde otevřít nebo extrahovat!

Zatím jsem zaznamenal tuto chybu pouze u WinRARu. Pokud se vám to stane, zkuste aktualizovat WinRAR na nejnovejsi verzi. Pokud to nepomůže zkuste jiný extrahovací program

Instalace Lineage ][

Instalace hry je hodně jednoduchá. Stačí pouze vybrat do jaké složky a na jaký disk se má nainstalovat a čekat od 10min do 25min, podle rychlosti počítače. Připravte se, že nainstalovaná hra si zabere na disku skoro 5GB.

Co teď ?

Patch
Teď si stáhnete patch, který je potřebný pro hraní na Gameparku. Odkaz na patch. Pokud se Vám patch už stáhl můžeme ho aplikovat. Otevřete si složku, kde máte nainstalovanou hru a přepíšeme složku system složkou system z patche.

Registrace na serveru
Je potřeba, abyste si udělali účet na serveru GPLineage2(exDKTech). Zaregistrujete se na této stránce http://gameparkl2.no-ip.org/ . Musíte kliknout na položku registrace, naskočí Vám pravidla Lineage2GP serveru. Doporučuji přečíst, abyste se vyhli zbytečným potížím. Pokud s pravidly souhlasíte klikněte na Ano souhlasím. Ukáže se Vám formulář, kde vyplníte přilašovací jméno, heslo, email, otazku1, otazku2. Musíte všechno vyplnit.

Co je potřeba dále?

Další důležitá věc je mít vytvořený účet na Gamepark.cz. Pokud ještě účet nemáte stačí si otevřít stránku GP a v pravém horním rohu se zaregistrovat. Na email(musí být pravdivě zadaný) Vám příjde aktivační email, který aktivuje vytvořený účet. Dále je potřeba stáhnout a nainstalovat GP klienta. Odkaz zde. Stáhnete, nainstalujete. Po zapnutí klienta se zapne internetový prohlížeč s přihlašovací obrazovkou Gameparku, zadáte uživatelské jméno a heslo. Po přihlášení, by Vás to mělo odkázat na stránku s Lineage][, kde pouze kliknete vpravo na červeně napsaným písmem Lineage II. Pokud Vás to neodkázalo, pak stačí kliknout vlevo do herního menu na položku Lineage II. Další postup je již stejný

Jak se připojím přes GP klienta

Zapnete GP klienta a budete muset najít cestu k souboru L2.exe. Ten se nachází ve složce sytém. !!!NIKDY NESPOUŠTĚJTE HRU PŘES SOUBOR LINEAGE2.EXE!!! V zapnutém GP klientovi stačí vybrat jedinou místnost, ktéra tam je a v místnosti kliknout na tlačítko spustit, které se nachází v pravém horním rohu.

Co dělat v zapnuté hře?

Po zapnutí hry se musíte přihlásit uživatelským jménem a heslem, které jste zadali při registraci na GPLineage ][ server. Po přihlášení si musíte vytvořit postavu, s kterou budete procházet LA2 svět. Postavu si vytvoříte tak, že kliknete na tlačítko Create. Postavu stačí pojmenovat, urči si rasu, pohlaví a povolání. A nakonec ještě změnit obličej.

A co dál?

Stačí začít hrát.

IRC

Na IRC kanále GPLineage ][ se můžete dovýdat proč bude výpadek serveru nebo obchodovat nebo si nechat poradit od zkušenějších. K připojení k tomuto i ostatním kanálům potřebujete nějakého IRC klienta. Například MIrc, XChat, KVIrc, Operu, Chatzillu(addon do firefoxu).

Připojení přes MIrc, KVIrc, XChat
Zapnete si klienta a jako server si vyberete quakenet a připojíte se. Pokud v seznamu serverů quakenet nemáte, nezoufejte. Stačí si přidat nový server s adresou irc.quakenet.eu.org a portem 6667 nebo 6668 nebo 6669. Už se zbývá pouze přihlásit na vybraný kanál. Kanál GPLineage ][ je pod adresou gameparkl2. Do tohoto kanálu se pripojíte příkazem /join #gameparkl2.

Připojení přes Operu
Zapnete Operu, otevřete si novou záložku a do řádku s adresou napíšete irc://irc.quakenet.eu.org/gameparkl2. Otevře se Vám okno, kde máte vyplnit nick(přezdívka), alternativní nick, emailova adresa pravé jméno(můžete napsat přezdívku).

Pokud si nevíte rady, napište zde. Po přihlášení do kanálu gameparkl2 můžete začít v již výše zmíněných činnostech. Respektujte prosím pravidla gameparkl2 kanálu.

Updated. Dodán odkaz na nový systém, kdyby to někoho zajímalo.
BariX
http://la2.gamepark.cz/forum/portal.php?topic_id=11027


Vše ohledně L2 se řeší na L2 speciálu, ne tady.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.