Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Petice za COD3
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
methozbbf
Pratele zdraveho zabijeni,
podporte prosim petici za COD3 pro PC...
Zabere Vám to max 3 minuty casu a pokud budeme mit stesti, spasite treba nase paranske duse...
Hra jis vysla,ale to neznamena,ze ji nemohou behem nejake doby "prevest" na PC....
Potrebujem hlasy...

PETICE za COD3
Sawier
podle me je to k nicemu to cod 3 nevypdada zas nejak moc dobre
Coreo
takle petici na zruseni a zakazani Cod 1 a 2 bych bral ale o tohle nemam zajem...
Mack
QUOTE(Coreo @ 22.10.2006, 20:24) [snapback]385556[/snapback]

takle petici na zruseni a zakazani Cod 1 a 2 bych bral ale o tohle nemam zajem...

Někdo tu mluvil??

edit. Můj podpis byl číslo 2843.
_TIF_
sem tam je to dobrej napad ale muselo by tam bejt aspon tak milion hlasu aby nad tim EA aspon ohrnula nos! rolleyes.gif
Energizer
ja mam cislo 2855 tongue.gif
Beluga
QUOTE(Mack @ 22.10.2006, 20:37) [snapback]385566[/snapback]

Někdo tu mluvil??

Teprve se chystam zacit: uvedom si ze o UO tu nikdy nepadne ani slovo a kdyz uz tak pochvalny, tak nevim ze te to tak jebe teehee.gif
Mack
QUOTE(Beluga @ 22.10.2006, 22:22) [snapback]385714[/snapback]

Teprve se chystam zacit: uvedom si ze o UO tu nikdy nepadne ani slovo a kdyz uz tak pochvalny, tak nevim ze te to tak jebe teehee.gif

NjN sry, ale jak to slyšim, tak se neznám. Pravda je, že v tom příspěvku fakt napsal CoD 1 a 2, až teď si toho všímám biggrin.gif thumbsup.gif
Beluga
To ja se neznam kdyz nekdo rekne ze je to best hra (1 - 2) to mi prijde nejvic ujety... nebo spis nejvic smutny, kdyz si tohle nekdo mysli... bud je to totiz totalni retard, anebo nehral nic jinyho... eh-smiley.gif
Tetref
QUOTE(Coreo @ 22.10.2006, 20:24) [snapback]385556[/snapback]

takle petici na zruseni a zakazani Cod 1 a 2 bych bral ale o tohle nemam zajem...

mno...já někdy i taky...když mi vrátí peníze..
Pouštní Liška
biggrin.gif Vyplňte si pořádně tu email adresu a? má ten spam, kterej se vám vzápětí snese na vaši hlavu, kam chodit biggrin.gif
Frostys
QUOTE(Beluga @ 22.10.2006, 22:55) [snapback]385750[/snapback]

To ja se neznam kdyz nekdo rekne ze je to best hra (1 - 2) to mi prijde nejvic ujety... nebo spis nejvic smutny, kdyz si tohle nekdo mysli... bud je to totiz totalni retard, anebo nehral nic jinyho... eh-smiley.gif

Ty si retard, best hra je pro každého jiná.
Onkoš!
máte tam ode mne hlas thumbsup.gif
Jizah
neco jako ANTI pentice za cod 3 na pc se tady nevede ? :(
*YEr0*
QUOTE(methozbbf @ 22.10.2006, 20:08) [snapback]385543[/snapback]

Pratele zdraveho zabijeni,
podporte prosim petici za COD3 pro PC...
Zabere Vám to max 3 minuty casu a pokud budeme mit stesti, spasite treba nase paranske duse...
Hra jis vysla,ale to neznamena,ze ji nemohou behem nejake doby "prevest" na PC....
Potrebujem hlasy...

PETICE za COD3


Mě je celá serie cod ukradená, takže žádna petice biggrin.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.