Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: rychlost připojení
GamePark.cz fórum > Hry > Medal of Honor
lotky
Jaká je minimální rychlost připojení pro hraní medala? teď mi všiváci z karnevalu zkrouhli rychlost na 256 kbps a nějak to s tim nefunguje (ping lítá mezi 50 a 999). dizzy.gif

A jestli je těch 256 kbps málo, tak jestli existuje nějáká legální cesta (tak, abych nechyt bana na DMW whistle.gif ) , jak to přímo ve hřech přes konzoli nějak srovnat (třeba maxpackets, ale ty zrovna nefungujou).

Děkuju za odpovědi. smile.gif

btw.: upload mi to háže 50-60 kbps, takže tam asi bude ten problém... :X
rubens0
hm hm mohaa žere kolem 6kb/s on nebude problém v rychlosti připojení ale v kvalitě to je docela podstatnej rozdíl
lotky
kvalita je bez problémů, mám kabelovku (karneval). Tam bych problém nehledal. Ono já sem třeba ve hře s pingem 999 a jak ostatní hrajou vidim plynule bez lagů, akorát s "menšim" zpožděnim.
rubens0
hm tak reinstal win a nebo restartni modem
<Bks|febrik_cz>
jj, taky bych to tak viděl, jinak by měla bejt rychlost dostačující, kaplan kdysi začínal s 32 a měl nejnižší ping z celýho klanu. Zkus něco vyvést s modemem.
lotky
Ono je u mě nejzvláštnější to, že to blbne jenom v určitejch lokacích mapy. Ale zdá se, že se to zlepšuje, už je to aspoň trochu hratelný :) Teď sem zkusil ten rest modemu, tak uvidim, ale todle mě nenapadlo. :D A s těma winama to asi nebude, dával sem si na netu ruzný testy a všude to bylo v poho. I když ve winech nikdo nikdy neví :D

Tak rest modemu nic. Můžu s tim hrát tak maximálně Bridge a to ještě nesmim chodit do kanálu a za kostel, kde stoupá ping zase do závratných výšin. Chová se to fakt divně...
Khenyk
Tak tento problém znám lotky. Mám taky Karneval a jak říká rubenzíno, záleží na kvalitě konektu! Jde totiž o to, že tuto rychlost ti po překročení datového limitu 10/20GB již Karneval kvalitu negarantuje a ten konekt bejvá horší než třeba ISDN :) Já už jsem se s tím naučil žít. Překročíš-li tak si nezahraješ wink.gif
rubens0
s tim ohledně lokace mapy je hovadiny :P jak si řikal že ti někde stoupá ping to nejde takhle shoda okolností asi
lotky
Kruci, Khenyku, tak to si mě nepotěšil :D Asi budu muset přiobjednat data :D I když já už sem taky jednou překročil a měl sem to v klidu, na pingu sem nic nepoznal.

A s tou lokací mapy to tak fakt bylo, nechápu to, ale 2 hodiny v kuse sem měl na bridgi ping 50 kromě kanálu a za kostelem, kde mi to lezlo naprosto pravidleně k 500... Takže bych to za úplnou náhodu nepovažoval. A už vůbec nechápu, proč teda ten Bridge je teda jako z 99% hratelnej, ale na V2 si defakto neškrtnu, tam je 500+ skoro nonstop.
rubens0
a já ti znova opakuju že je to pitomost a jestli ne tak mě nekdo opravte :/
lotky
Já neřikám, že to je pitomost, taky mi to tak přišlo, ale nedokážu si to vysvětlit ani omylem. Prostě do kanálu sem se svym konektem včera večer nemoch, dneska to zase šlo, ale přeci jenom ještě neni tolik lidí online. Ale i te´d platí to s těma mapama, bridge se snipama hrát můžu, V2 se všim ne.
lotky
vzdal sem to a přiobjednal si data :D A osd příštího měsíce si na to budu dávat bacha :P
<Bks|febrik_cz>
Já si myslim, že je to jedině rozumný thumbsup.gif
elmis
QUOTE(rubens0 @ 23.10.2006, 19:37) [snapback]386155[/snapback]

hm hm mohaa žere kolem 6kb/s on nebude problém v rychlosti připojení ale v kvalitě to je docela podstatnej rozdíl



S TOU KVALITOU CONNECTU máte pravdu! Já hraji na 128čce, ale mám garantovaný ping do 50ti, a tak i s TS to je v pohodě a stačí to! Ono taky záleží na tom jak má provaidr nastavenou agregaci a prioritu paketů! Můžeš mít rychlé připojení, ale tak pro stahování! :-(( Pokud stahuje víc lidí, tak se ti zahazuje víc paketů a hra se na ně ptá servru znova! Zkus nainstalovat program HLSW, který má integrovaný Trace Route s pěkným grafem. A když natrasuješ servr GP, tak uvidíš, kde se ti data strácejí! A nebo promluv s provaidrem, at nastaví vyšší prioritu pro herní pakety! Víc ti asi neporadím. elm
rubens0
82.208.14.108:29881 GamePark.cz MoH:AA OBM server 1 do toho HLSW si tam hod tohleto GP


BTW : jinak si změn poslední číslo na konci portu v rozmezí mezi 1-6 to jsou servery GP
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.