Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Battlefield 2142 (originál) - problém
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
CH63
Zdravím , mám s touto hrou potíže. Demo jsem hrál bez problémů , po načtení hry mi hned naskočila hromada serverů. Ale potom jsem si koupil originál-nekecám , stál mě 1500 , zaregistroval jsem se u firmy EA a po spuštění hry se mi po stejných krocích , jako u dema nepodařilo seznam serverů vyrolovat , což se mi zdá tak trochu divné , jelikož u demoverze, která obsahovala jen 1 mapu , jich tam vyběhlo asi 50.

Za případné rady předem a z celého srdce děkuji !!!!!!!!!! worship.gif
Beluga
tjn, to je divny, zkusil jsi reinstall atd? (ze se ptam, ale co ja vim co jsi zac wow.gif )
Nerubian
Nejsou ty servery z dema přístupný jenom pro demo ? Je totiž možný že všichni zakládají demo servery, protože orig zatim tolik lidí nemá, tak by se zbytečně zakládali prázdný servery...
John_Lenon
sezen update 1.01, jinak se ti nic nezobrazi, podrobne je to popsano v recenzi na konkurencnim servru... wink.gif

Promin Zeke, chci jen pomoc..
CH63
Díky za reakci , ale pochybuji , že TO vlastní tak málo lidí a to hlavně proto , že ta servery byly celosvětový - Čecha jsem tam potkal jednoho , jinak samý Američan atd. A taky bych se divil , tedy pokud by to náhodou nikoho netáhlo , že by tam EA nehodila něco od sebe , když tu hru potřebuje co nejvíce podpořit pro případné zájemce !!!

Chlapi . mám tooooooooooo !!!!!!!!!! Spravil to nový patch , který jsem teď nainstalovaaaal !!!!!
Oběma vám děkuji za vaši ůčast a podporu , mějte se fajn .............. A PAŘBĚ ZDAR !!!!!!
John_Lenon
QUOTE(CH63 @ 31.10.2006, 19:36) [snapback]390946[/snapback]

Díky za reakci , ale pochybuji , že TO vlastní tak málo lidí a to hlavně proto , že ta servery byly celosvětový - Čecha jsem tam potkal jednoho , jinak samý Američan atd. A taky bych se divil , tedy pokud by to náhodou nikoho netáhlo , že by tam EA nehodila něco od sebe , když tu hru potřebuje co nejvíce podpořit pro případné zájemce !!!

hele neco sem kvotnu cti: Jako povinnost si přiděluji všem potencionálním hráčům připomenout, že pokud si nenainstalují první patch 1.01 (opravuje padání serveru), tak se nezobrazí žádný z přístupných serverů.

EDIT PROMIN ZEKE! :( JE TO JEN ODKAZ na clanek

dobry tak to nasel driv, nez sem to hodil, vyreseno closed...
CH63
SUPER . hoši , moc děkuji VŠEM , šlape to a já jdu pařit !!!!! biggrin.gif !!!!!
Keni
Ahojte lidicky :) no taky parim BF2142.-) je to goood parba ale nefite jestly je vubec nejakej web na Statistiku ??? zajima me to diky moc :) jo a nejakej clan ?? sloby loznout ze by se tu seslo par zavislaku a udelat nejakej good clan pisnete :)
IAczech
QUOTE(CH63 @ 31.10.2006, 19:16) [snapback]390924[/snapback]

Zdravím , mám s touto hrou potíže. Demo jsem hrál bez problémů , po načtení hry mi hned naskočila hromada serverů. Ale potom jsem si koupil originál-nekecám , stál mě 1500 , zaregistroval jsem se u firmy EA a po spuštění hry se mi po stejných krocích , jako u dema nepodařilo seznam serverů vyrolovat , což se mi zdá tak trochu divné , jelikož u demoverze, která obsahovala jen 1 mapu , jich tam vyběhlo asi 50.

Za případné rady předem a z celého srdce děkuji !!!!!!!!!! worship.gif

Podívej se do manuálu a uvolni ty porty které tam píšou ... biggrin.gif a půjde ti to ...

QUOTE(Keni @ 05.12.2006, 18:11) [snapback]412377[/snapback]

Ahojte lidicky :) no taky parim BF2142.-) je to goood parba ale nefite jestly je vubec nejakej web na Statistiku ??? zajima me to diky moc :) jo a nejakej clan ?? sloby loznout ze by se tu seslo par zavislaku a udelat nejakej good clan pisnete :)

Podivej se tady wow.gif LINK na EA statisku ... .. dej si vyhledat svoje jméno vojáka a zadej profil ..
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.