Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Silkroad Online
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Beluga
Vite nekdo o co jde? Co je to zac? free/placeny, tycoon/strategie??? Vsimam si ze to hraje hafec lidi a je to na Xfiru v top10 nejhranejsich her! eh-smiley.gif
Energizer
QUOTE(Beluga @ 03.11.2006, 20:12) [snapback]392521[/snapback]

Vite nekdo o co jde? Co je to zac? free/placeny, tycoon/strategie??? Vsimam si ze to hraje hafec lidi a je to na Xfiru v top10 nejhranejsich her! eh-smiley.gif
A neni tam nahodou napsano o cem to je?
Marx^
utfg whistle.gif http://www.silkroadonline.net/
Veselý Pumprlík
Je to Free a hafo mi to připomíná Guild Wars.
Beluga
QUOTE(Marekmarx @ 03.11.2006, 20:26) [snapback]392532[/snapback]

tak ja to myslel tak, ze mi to prave nekdo popise, svoje dojmy, pripadne doporuci, google mi tohle nerekne tongue.gif

EDIT: prestavam se o to zajimat... humus thumbsdownsmileyanim.gif
◘◘◘◘
jo silkroad je free a dobra hra.....z free MMORPG asi nejlepsi
Marx^
QUOTE(Beluga @ 03.11.2006, 20:44) [snapback]392543[/snapback]

tak ja to myslel tak, ze mi to prave nekdo popise, svoje dojmy, pripadne doporuci, google mi tohle nerekne tongue.gif

ses ptal jestli je to tycon/strategie free/placene teehee.gif teehee.gif turned.gif
Beluga
omg tak trosku cti mezi radkama wow.gif
BariX
Podle screenů to vypadá celkem dobře a má to jen 500mb ;-) To určitě sosnu a vyzkouším :) btw. hraje to někdo?
◘◘◘◘
QUOTE(BariX @ 04.11.2006, 10:48) [snapback]392740[/snapback]

Podle screenů to vypadá celkem dobře a má to jen 500mb ;-) To určitě sosnu a vyzkouším :) btw. hraje to někdo?

ja sem to este nedavno hral................16 lvl
Veselý Pumprlík
QUOTE(BariX @ 04.11.2006, 10:48) [snapback]392740[/snapback]

Radši to nezkoušej. Sem to sosnul za 40 min., nahrál, updatoval, založil acc a pak zapnu, vyberu server jenže je problém všechny sou plné. Náhrál sem to před 4 hodinama a dostal jsem se do hry jen 2x a to jen na pouhých 5 min. Při logování to hazí furt chyby furt je to plné. Vůbec se to nédá pořádně zahrát.

Možná to půjde hrát přes týden. Uvidíme.
Racicecz
Hra jde dávno hrát bez problému. I lognout se jde. teehee.gif

Kdo by si chtěl Silkroad Online zahrát v kolektivu Čechů a Slováků, máme již několik let guildu Imperium_CZ na serveru Tibet. Kontakt a více info o guildě i o hře na našich stránkách: http://silkroad-imperiumcz.racx.cz blush.gif

Nováčky zaučíme, pomůžeme s expením a možná bude i překvapení tongue.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.