Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Amaterske NFS Carbon movie
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Biggger
STAHUJTE

Juress
? nějakej popis ? vo co vubec gou ?
Jizah
proc si to raci nedal na youtube,z tehlech hostingu nerad taham ... :X
Beluga
nebudu zakladat novy tema -
moje auto zatim - jsem kus od zacatku, takze nemuzu moc tunit vzhled i kdyz motor uz je docela slusnej

Alfa Romeo
Qwwerty
QUOTE(Beluga @ 12.11.2006, 17:26) [snapback]398101[/snapback]

nebudu zakladat novy tema -
moje auto zatim - jsem kus od zacatku, takze nemuzu moc tunit vzhled i kdyz motor uz je docela slusnej

Alfa Romeo

a herne je to jaky ? .... MW sem nejak vynechal tag by me zajimalo kolik novyho toho muzu od Carbonu ocekavat ? eh-smiley.gif
Beluga
No jsou to takovy MW s UG2 - jsou tam policajti, ale oproti MW bych rek ze jsou jednodussi - navic jsem uz v pulce a nevidel jsem jedinej zataras, pac mam porad HEAT 1...
Je tam vetsina modu z MW - tj radar race, nebo jak tomu nadavaj - projizdis posty pro radar a scitaji se ti rychlosti
- pak "checkpoints" - projizdis usek a ubyva ti cas - styl arkadovky z 80. let
- novinkou je asi ten Canyon race - kdyz zavodis s bossem nejakyho klanu, tak s nim jezdis v serpentinach - nejdriv se mu musis co nejvic lepit na prdel a pak v druhym kole naopak byt co nejdal (honi on tebe) - coz je docela zabava, navic je to snad jediny trosku o skillu (nemas zpomaleni casu, ani nitro), hlavne ten frajer ma vetsinou o dost lepsi auto, takze tvoje sila je jedine v zatackach, kde se mu da nabrat par metru naskok.

a z UG2 to ma noc, neony, halogeny, monstrozne nablyskany auta a docela zajimavej tuning - nastesti uz nemusis objizdet pulku mesta a shanet pokazdy jinej (lepsi dil), kterej v tom jinym obchode nemeli, nakupuje se doma.
Hlavne co se mi na tom tuningu libi je, ze si ho muzes upravit i vzhledove, takze druh prahu muze vypadat pokazdy jinak - menis totiz "prohloubeni", velikost mrizky atd... coz je docela pekny a pritom jednoduchy...

+ docela zajimava vec je tam tzv. WINGMAN - muzes si do vetsiny zavodu vzit partaka - jsou tri druhy - thumbsup.gif blocker, scout... no a jeste jeden... wow.gif
Ja mam sebou scouta - ma sakra rychly auto, takze i kdyz ja jsem treba 4. on je schopnej to kolikrat vyhrat a zachranit mi zadek.
Jediny co me stve - nejhorsi je jet za nim - protoze v tom dmntnim modelu od EA jede, jede a nejdnou mu prohrabavas kufr, protoze stoji skoro na miste... (mineno v zatackach). Docela dost se mota, ale rozdil mezi 1. a pripadne 2. mistem uz je bezvyznamnej, protoze hraje pro team.

btw MW jsem nedohral a myslim ze s temahle to bude asi to samy, ale zatim me docela bavej.

EDIT: Zmenil jsem auto: wow.gif
Qwwerty
hmm tak na tohle chut nemam .... mozna az to negdo bude mit pobliz ale sosat se me to nechce
Marx^
co se tyce Carbonu taq mam za sebou 30 min. honicku s 35 policejnima autama. wow.gif kdyz do zataras davali dzipy misto normal aut tak ani Mazda s profi dilama a s nitrem na to nestacila :)
Juress
eeeee, dohral jsem to za 8 hodin....
Qwwerty
QUOTE(Juress @ 12.11.2006, 21:54) [snapback]398410[/snapback]

eeeee, dohral jsem to za 8 hodin....

ma to aspon MP ?

ptze jestli to de dat za 8 hodin taxe do toho snad ani poustet nebudu ptze takovyhle hry vetsinou mivam na zahnani dlouhejch chvil bez netu
Beluga
jj ja mam sest hodin a mam asi 65%

MP to ma... ale nevim jeho kvality... vlastne MP NFS jsem hral akorat 1. dil wow.gif
flamb
Jestli mám být upřímný, tak mě Carbony zaskočili svojí lehkostí až nudností...radši jsem oprášil 2 roky staré Underground 2 a baví mě daleko víc.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.