Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Flippy
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Kingpin
Stran: 1, 2
Cripllezz
Poradam hromadnou kalbu u flippyho panelaku... flipy hlavni atrakce.. bude chlast,drogy,trava... Zvu i maly deti a ze jich tu je, muzou mi drzet pivo a ostatni mi kourit ptaka - kdo neposlechne ten bude ztrestan

adresu a termin dodam, brzy

:E
Tetref
bude se grilovat lidské maso a chlapci z KingPina konečně dostanou pokutu že porušili minmální věkovou hranici pro hraní her..:F
Loko
chlast ? trava ? kdy ? kde ?
Cripllezz
Bohuzel muj zdroj se nejak zasek. Doufam ze se mi to z nej povede vytlouct co nejdriv nez si flippy strikne a utece za hranice
Beluga
Ty dva litry porad platej? Ze bych se ho optal wow.gif
Energizer
Si myslis ze to ma? Dostanes 2 litry................................................vody
Cripllezz
po flipym de na radu gizer ?
Energizer
Hele Criple vis cemu jsem se musel smat? mas tam QUEEN OF KINGPIN - QUEEN mas pravdu ty jsi fakt kralovna, kral nemuzes bejt
Cripllezz
No ze ti to taky doslo ty hlavo jedna jalova
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Mno, bych se jel mrknout, ale jako fakt mi tam budou držet pivo malý děti? Jako opravdový malý děti? Nechci žádný šmelo jako minule.
Ztarr
QUOTE(Energizer @ 14.11.2006, 20:55) [snapback]399549[/snapback]

Hele Criple vis cemu jsem se musel smat? mas tam QUEEN OF KINGPIN - QUEEN mas pravdu ty jsi fakt kralovna, kral nemuzes bejt

co je tam spatne? jednou je tam queen a jednou ploskolebecni kostka?

Nevidim tam zadnou chybu,on kralovna,ty burak ja Kral ja moc ja Ztarr idi*te
Kindlinho
Prosím tě Energizere... ty si radši nejdřív promysli, co napíšeš.. jen se ztrapňuješ
Cripllezz
QUOTE(Kindlinho @ 15.11.2006, 17:15) [snapback]399886[/snapback]

Prosím tě Energizere... ty si radši nejdřív promysli, co napíšeš.. jen se ztrapňuješ

dobre ty

I-I.e.r.g.o.t.I-I
Jen nechte papajagu trénovat. Ono tihle mladí se ještě neuměj slovně bránit a jejich stěrky sou spíš trapný, ale takový sme byli taky, žádnej stěrač z nebe nespad.
Cripllezz
Pro ty co dnes meli k veceri ryby. Bude vam brzy zle. Zacina to mirnou horeckou a vyschlym hrdlem a nasleduje prudke slintani

Z toho plyne ze si gizer muze tak maximalne utrit drzku nez me na KP foru

rada pro jelito ? umyj si usi ty koste a tahni fotrovi pro okurky.. prejetej loupaku
PET
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 15.11.2006, 19:58) [snapback]399999[/snapback]

Jen nechte papajagu trénovat. Ono tihle mladí se ještě neuměj slovně bránit a jejich stěrky sou spíš trapný, ale takový sme byli taky, žádnej stěrač z nebe nespad.

Erm.. hele ty forum guru porad te bavi hrat si tady vsem na fotra? NEVIM CO SE SEM TY A TOBE PODOBNY SEROU, myslis ze za to neco dostanes? Ale jo tobe uplne staci dalsi POST do sbirky mas jich totiz malo jen 418148651488948189, stoji vam za to tady mrdat ty vase pseudochytry denni limit 50ti prispevku na foru plnici fuckshity? dobre apson nejsi jako ty KIDZ co si mysli ze dostanou vsechno vcetne kp fora a budou si tu zbleptat ty svoje lame kokotiny padejte smradi! smrdi vam chandel mezi cirachama!

NA VAS nemate s kp nic spolecnyho tak mazejte buzny vsichni
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(PET @ 15.11.2006, 22:15) [snapback]400123[/snapback]

Erm.. hele ty forum guru porad te bavi hrat si tady vsem na fotra? NEVIM CO SE SEM TY A TOBE PODOBNY SEROU, myslis ze za to neco dostanes? Ale jo tobe uplne staci dalsi POST do sbirky mas jich totiz malo jen 418148651488948189, stoji vam za to tady mrdat ty vase pseudochytry denni limit 50ti prispevku na foru plnici fuckshity? dobre apson nejsi jako ty KIDZ co si mysli ze dostanou vsechno vcetne kp fora a budou si tu zbleptat ty svoje lame kokotiny padejte smradi! smrdi vam chandel mezi cirachama!
NA VAS nemate s kp nic spolecnyho tak mazejte buzny vsichni

A) Baví. Protože je tady spousta kokotů.
B) Já dostanu záchvat smíchu, ty tak maximálně mrtvici;
C) Posty sou mi u prdele, maximálně tak jako něco s čim můžu v bezvýchodnejch situacích machrovat na malý codaře.
D) Kingpiňáři sou ještě větší námrdpalice než hráči her od runnig with scissors, je zkurvená zábava vás jako opice v teráriu sledovat co tu blejete na ty chudáky 11ctiletý codaře co sem lezou si zvedat si sebevědomí :) Až na výjimky teda....
PET
A) jo to mas pravdu a diky temhle svejm radobypostum si jeden z nich priznej si to...
B) ja dostavam zachvat smichu z tebe a to nejsem smazka
C) Vskutku? cho chó, jo a bezvychodna situace s malym codarem ....gheee co to? nelze
D) vo kingpinacich vis uplnou picu, nebot kdyz sme hrali kp ty si jeste nevedel co to je forum takze to ze se situace po tech 7 letech zmenila to je jasny, ale to ty neznas takze si nas ber do huby frajere...

jako nebudu se tu hadat s panem vsevedem na to sem moc znechucenej dnesnima krysama takze bye
stejne ste se sem vetreli jak svrab a mozna jednou pochopite ty a tobe podobny, ze tohle vsechno je ubohy...
Ztarr
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 15.11.2006, 22:56) [snapback]400150[/snapback]

A) Baví. Protože je tady spousta kokotů.
B) Já dostanu záchvat smíchu, ty tak maximálně mrtvici;
C) Posty sou mi u prdele, maximálně tak jako něco s čim můžu v bezvýchodnejch situacích machrovat na malý codaře.
D) Kingpiňáři sou ještě větší námrdpalice než hráči her od runnig with scissors, je zkurvená zábava vás jako opice v teráriu sledovat co tu blejete na ty chudáky 11ctiletý codaře co sem lezou si zvedat si sebevědomí :) Až na výjimky teda....

hot?
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 16.11.2006, 11:31) [snapback]400261[/snapback]

hot?

Vyper se

QUOTE(PET @ 15.11.2006, 23:52) [snapback]400187[/snapback]

blebleble

Ale jó, mě to vůbec nesere, já si dělám po svim co se mi zlíbí, vy taky. Kingpina sem hrál když vyšel, ale nebavil mě, radši sem pořád pařil duke nukema 3D :)

Takovýhle fanatiky kerejm prastará hra vlezla úplně do ovládání osobnosti často nevidět. Zajímalo by mě co by s váma udělal prehistorik.

Btw : bezvýchodná situace je když těch codařů je 5864564676839 a všichni melou ty svoje hovadiny ve který sou skálopevně přesvědčený.
Cripllezz
Deti sou dnes na poskole ?
Energizer
QUOTE(Cripllezz @ 16.11.2006, 17:49) [snapback]400475[/snapback]

ee, nejsou proc?
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Cripllezz @ 16.11.2006, 17:49) [snapback]400475[/snapback]

Jo. Nechtěl sem svlíknout před kuchařkama když mě chtěli prohledat že sem prej ukrad příbory z jídelny.
PET
Jó ten si jede ty svý pohody blink.gif boxed.gif

Krysy! bude deratizace worship.gif
Energizer
QUOTE(PET @ 16.11.2006, 21:49) [snapback]400608[/snapback]

Jó ten si jede ty svý pohody blink.gif boxed.gif

Krysy! bude deratizace worship.gif
my jsme odolny krysy na nas chemie nepusobi tongue.gif
PET
Kdo rikal neco vo chemii ty Mareno, bude deratizace tupym predmetem a bez kondomu
Sheila
KP je furt the BEST hra co znám a ti lidi tady taky biggrin.gif worship.gif
Energizer
QUOTE(PET @ 19.11.2006, 01:03) [snapback]401877[/snapback]

Kdo rikal neco vo chemii ty Mareno, bude deratizace tupym predmetem a bez kondomu
tupym predmetem: tvou hlavou? ta je tupa dost
PET
ta tvoje, potkat te, by mohla lehce zmenit tvar... boxed.gif
Energizer
njn, ale ubil by jsi mrtveho, z tveho ksichtu bych asi dostal infarkt
PET
ukaz ten tvuj, doufam, ze si nespletu hlavu s prdeli, ale co stejne zvatlas hovna tak u tebe je to nastejno...

smrdis lamo dvanactileta, tak si zbal ranec a tahni pro fusekle do zlutej jamy
Energizer
QUOTE(PET @ 20.11.2006, 13:43) [snapback]402792[/snapback]

ukaz ten tvuj, doufam, ze si nespletu hlavu s prdeli, ale co stejne zvatlas hovna tak u tebe je to nastejno...
smrdis lamo dvanactileta, tak si zbal ranec a tahni pro fusekle do zlutej jamy
nepotahnu pro fusekle, nechce se mi, neodnutis me
Cripllezz
Mazej pro kinder svine a do ucha si strc tuzkovou baterii.... loupaku bez maku
Ztarr
prvni rana kapitana,sakra moje nozdra
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 23.11.2006, 12:58) [snapback]404363[/snapback]

prvni rana kapitana,sakra moje nozdra

stun.gif
Ztarr
roftl.gif
Energizer
QUOTE(Ztarr @ 24.11.2006, 08:02) [snapback]404955[/snapback]

roftl.gif
eh-smiley.gif
Cripllezz
alien.gif
Linux'
sleeping.gif
I-I.e.r.g.o.t.I-I
frusty.gif exclamation.gif
Veselý Pumprlík
wtf? eh-smiley.gif eh-smiley.gif eh-smiley.gif biggrin.gif
PET
blink.gif boxed.gif
I-I.e.r.g.o.t.I-I
IPB Image IPB Image
Cripllezz
QUOTE(Veselý Pumprlík @ 24.11.2006, 23:36) [snapback]405492[/snapback]

mazej
Ztarr
QUOTE(Veselý Pumprlík @ 24.11.2006, 23:36) [snapback]405492[/snapback]

¨
a delej
Marx^
thumbsup.gif

abych nemel %:p :flippymu je dnes 16
Energizer
clapping.gif
Loko
ten aby se nepridal
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Loko @ 27.11.2006, 21:19) [snapback]407512[/snapback]

ten aby se nepridal

může bejt i hůř.
Tetref
už jsem tu,tak co žumpu máme vás postavit do latě?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.